Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie piłki ręcznej, ligi włoskiej i francuskiej to może w każdej kolejce 5 meczy live BPL.

 

5 meczy BPL zawsze nie pokażą bo limitu tyle nie mają, a w ostatnim roku obowiązującego kontraktu nie wydaje mi się aby zechcieli łaskawie postarać się u Anglików o więcej meczy. To kosztuje,a tu na odległość śmierdzi oszczędnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy w tym temacie to bzdury piszą, że aż głowa boli - przecież gdyby ten temat okroić do sensownych wypowiedzi, to by zostało z 10 stron, a jest ponad 100... Dzięki takim bezsensownym nic nie wnoszącym komentarzom nie można potem znaleźć sensownych informacji... Jeszcze 2 tygodnie temu niektórzy z Was twierdzili, że kanał nie powstanie, potem były dyskusje o tym, czy Eleven może pozyskać prawa bez przetargu (a nikt z Was nie wie jak faktycznie było), teraz z kolei dyskusje gdzie pomieszczą po 5 meczów z Serie A i Ligue 1... A co to za problem? Jeden z kolegów już przygotował rozpiskę, a nie uwzględniał, że Ligue 1 gra też w piątki i poniedziałki, a Serie A w poniedziałki, ale są tacy co nadal ciągną swoje.

 

I pewnie wszystkie mecze komentowane ze studia - w nc+ większość ze stadionu

Co za bzdura, w nc+ komentarz ze stadionu był na meczach Ekstraklasy, LM i może na niektórych ważniejszych meczach ligi angielskiej, hiszpańskiej...

Na żadnym meczu Serie A nie było komentarza ze stadionu...

 

Ja osobiście się cieszę - perspektywa oglądania nawet 4 meczów Serie A w HD to nadal więcej niż w Canal+ + nSport+ + Orange Sport (bo tam spotkania leciały w żenującej jakości, a nie w HD), więc dla fanów Serie A i Ligue 1 jak na razie wygląda to świetnie - i nawet jeśli te ligi są mniej popularne, to myślę, że wielu z fanów jak dostanie ten produkt lepszy niż w nc+ (więcej meczów), to będą w stanie zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura, w nc+ komentarz ze stadionu był na meczach Ekstraklasy, LM i może na niektórych ważniejszych meczach ligi angielskiej, hiszpańskiej...

Dodajmy, że jak już był ze stadionu to i tak zazwyczaj przerywał, był 3 sekundy za wcześnie/za późno itd ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywy profil "Eleven Polska" został skasowany - nie można już go znaleźć na Facebooku.

To była szybka akcja.

Nasze profile na FB i TT startują w dniu startu kanału i będą prowadzone przez redakcyjnego moderatora. Fizycznie różne osoby pracujące w danym dniu w ramach dyżuru redakcyjnego. W chwili uruchomienia studia, TT jak i FB odegra istotną rolę. Studio startuje pod koniec m-ca….. wraz z kolejnym kanałem. Wtedy będzie interakcja z widzami. Będą komentarze widzów live oraz łączenia z widzami, ekspertami oraz gośćmi na żywo wykorzystaniem chata, skype/a, google talk i innych.

Tak więc szykujcie się gdyż to Wy będziecie tworzyć z nami ten kanał. (za bluzganie i niecenzuralne wpisy będą bany :lol2: )

 

Operatorzy nie zdążą z reklamą tych kanałów
A ważniejsze są ulotki reklamowe, czy np fakt, że dekoder "zaświeci" z nowym kanałem ? Operatorzy mają zawsze lokalny kanał INFO. Oraz funkcje przesyłu informacji do widza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym jeszcze skorzystanie z komunikatora GG - do tej pory używanego przez wielu użytkowników.

Przy okazji z tego co widzę w opisie zapowiada się drugie Orange Sport Info/Orange Sport ale tym razem w lepszym wydaniu :D

Mam nadzieje że Eleven Sports będzie miało swoje mocne pasma, serwisy programy publicystyczne ale też rozrywkowe lecz poświęcone sportowi. Taki nowy gracz może sporo namieszać na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio startuje pod koniec m-ca….. wraz z kolejnym kanałem.

Podobno Eleven do konca liczylo sie w przetargu na Ekstraklase. Ciekawe jakby wygladal ich start 17 lipca czyli w dniu 1 kolejki Ekstraklasy.

 

@nemoturtles Miales sie zapytac dziewczyn z marketingu kiedy jakas konferencja itp. Dowiedziales sie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co chodziło mi nie tylko o HD ale też oto że za Eleven stoi międzynarodowy nadawca co nada stacji pewnego rodzaju prestiżu którego nie ma obecnie nikt poza Eurosportem.

Tak swoją drogą czy jest może szansa na zdradzenie nazw jakiś programów własnych? Chętnie bym się dowiedział jak się będą nazywać flagowe pozycje stacji Eleven a zwłaszcza ten zapowiadany serwis informacyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywy profil "Eleven Polska" został skasowany - nie można już go znaleźć na Facebooku.

To była szybka akcja.

Nasze profile na FB i TT startują w dniu startu kanału i będą prowadzone przez redakcyjnego moderatora. Fizycznie różne osoby pracujące w danym dniu w ramach dyżuru redakcyjnego. W chwili uruchomienia studia, TT jak i FB odegra istotną rolę. Studio startuje pod koniec m-ca….. wraz z kolejnym kanałem. Wtedy będzie interakcja z widzami. Będą komentarze widzów live oraz łączenia z widzami, ekspertami oraz gośćmi na żywo wykorzystaniem chata, skype/a, google talk i innych.

Tak więc szykujcie się gdyż to Wy będziecie tworzyć z nami ten kanał. (za bluzganie i niecenzuralne wpisy będą bany :lol2: )

 

Operatorzy nie zdążą z reklamą tych kanałów
A ważniejsze są ulotki reklamowe, czy np fakt, że dekoder "zaświeci" z nowym kanałem ? Operatorzy mają zawsze lokalny kanał INFO. Oraz funkcje przesyłu informacji do widza.

W nc+ nie informują abonenta.

To ty jesteś dla nc+, a nie oni dla Ciebie. 8)

Będą zapowiedzi kolejki ligi włoskiej Total Football Serie A i ligi francuskiej Ligue 1 Show?

A może będę programy z ekspertami Ligue 1 i Serie A omawiające kolejkę jak w Beinsports?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Eleven do konca liczylo sie w przetargu na Ekstraklase. Ciekawe jakby wygladal ich start 17 lipca czyli w dniu 1 kolejki Ekstraklasy.

Nie byłoby problemu. Goście i prowadzący program śmigaliby do Barcelony lub Monachium. (dostępne studia na wynajem z możliwością przesyłu satelitarengo, światłowodowego) Tam mamy dostępne studio. Przedstawiciele Ekstraklasy znali nasze założenia produkcyjne gdyż byli zapraszani do siedziby głównej. (Widocznie są jakieś powody, które zdecydowały, że jest po staremu, czyli Ekstraklasa w NC+ ). Walka była do samego końca.

W tej chwili nie ma takiego "ciśnienia". by naszybko uruchamiać studio dlatego uruchomienie tej części jest trochę przesunięte w czasie. Duże studio będzie w naszej finalnej siedzibie gdzie obecnie trwają prace budowlane. Okres wakacyjny dodatkowo spowalnia działania (urlopy, wyjazdy brak osób decyzyjnych w wielu firmach)

Jeśli chodzi o studio na potrzeby Ekstraklasy to przeloty i hotele przerabialiśmy w czasach WS. Wtedy emisja i studio realizowane było w Maidstone ….. Siedziba WIzji TV LTD. Ci co pamiętają te czasy potwierdzą jedynie, że byli goście, prezenterze, eksperci …… I latało się każdego dnia.:) :) Teraz szkoda pieniędzy i czasu na przeloty. Nasz start został przyśpieszony na 2 sierpnia. Wcześniej zakładaliśmy start w połowie m-ca.

@nemoturtles Miales sie zapytac dziewczyn z marketingu kiedy jakas konferencja itp. Dowiedziales sie cos?
Być może coś pójdzie w piątek. Jutro potwierdzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co chodziło mi nie tylko o HD ale też oto że za Eleven stoi międzynarodowy nadawca co nada stacji pewnego rodzaju prestiżu którego nie ma obecnie nikt poza Eurosportem.

Tak swoją drogą czy jest może szansa na zdradzenie nazw jakiś programów własnych? Chętnie bym się dowiedział jak się będą nazywać flagowe pozycje stacji Eleven a zwłaszcza ten zapowiadany serwis informacyjny :)

O jakim Ty prestiżu mówisz? Ja rozumiem, jak to byłny BeIN, czy Fox, ale to jest nikomu nieznana firma, która na prestiż musi sobie zasłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie twierdzisz, że w lepszym wydaniu? Chyba, że chodzi o HD, to wtedy pełna zgoda.

A na jakiej podstawie ma tak nie twierdzić? Jest 50/50 - może być lepiej, może być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może informacja odnośnie dostępności kanałów pojawi sie 2-3 dni przed startem...

 

Jakby co chodziło mi nie tylko o HD ale też oto że za Eleven stoi międzynarodowy nadawca co nada stacji pewnego rodzaju prestiżu którego nie ma obecnie nikt poza Eurosportem.

Tak swoją drogą czy jest może szansa na zdradzenie nazw jakiś programów własnych? Chętnie bym się dowiedział jak się będą nazywać flagowe pozycje stacji Eleven a zwłaszcza ten zapowiadany serwis informacyjny :)

O jakim Ty prestiżu mówisz? Ja rozumiem, jak to byłny BeIN, czy Fox, ale to jest nikomu nieznana firma, która na prestiż musi sobie zasłużyć.

Gdyby to był BeIN to znalibyśmy ofertę,dostępność i cenę - w Hiszpanii startują 1 sierpnia i strona już jest gotowa, można zamawiać subskrypcję.

Eleven nawet jeszcze nie ma skończonej strony - jakby nie szanowało się polskich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałbym Eurosportu do OS, ESN czy NC+. Ta stacja mimo wielu lat pracy nadal o ile wiem nie produkuje samodzielnie swojego programu w PL. Nie robi studia z gośćmi, ekspertami, analizami, swoją własną grafiką. Mimo wielu lat obecności na rynku nadal mają jedynie lokalny komentarz do wydarzeń sportowych (głównie z kabin komentatorskich zainstalowanych w Warszawie). To mimo wszystko zupełnie inna forma produkcji TV i ….. inne koszty działalności. Chwalę ich za jakość i fakt, że są już ponad 20 lat na rynku. Jednak to inny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co chodziło mi nie tylko o HD ale też oto że za Eleven stoi międzynarodowy nadawca co nada stacji pewnego rodzaju prestiżu którego nie ma obecnie nikt poza Eurosportem.

Tak swoją drogą czy jest może szansa na zdradzenie nazw jakiś programów własnych? Chętnie bym się dowiedział jak się będą nazywać flagowe pozycje stacji Eleven a zwłaszcza ten zapowiadany serwis informacyjny :)

O jakim Ty prestiżu mówisz? Ja rozumiem, jak to byłny BeIN, czy Fox, ale to jest nikomu nieznana firma, która na prestiż musi sobie zasłużyć.

Pod pojęciem prestiżu w ESN rozumiem zagranicznego właściciela który ma lepsze i co najbardziej bardziej świeże pojęcie o zajmowaniu się kanałem o tematyce sportowej. Zawsze to jakieś pozytywne zamieszanie na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywy profil "Eleven Polska" został skasowany - nie można już go znaleźć na Facebooku.

To była szybka akcja.

Nasze profile na FB i TT startują w dniu startu kanału i będą prowadzone przez redakcyjnego moderatora. Fizycznie różne osoby pracujące w danym dniu w ramach dyżuru redakcyjnego. W chwili uruchomienia studia, TT jak i FB odegra istotną rolę. Studio startuje pod koniec m-ca….. wraz z kolejnym kanałem. Wtedy będzie interakcja z widzami. Będą komentarze widzów live oraz łączenia z widzami, ekspertami oraz gośćmi na żywo wykorzystaniem chata, skype/a, google talk i innych.

Tak więc szykujcie się gdyż to Wy będziecie tworzyć z nami ten kanał. (za bluzganie i niecenzuralne wpisy będą bany :lol2: )

 

Operatorzy nie zdążą z reklamą tych kanałów
A ważniejsze są ulotki reklamowe, czy np fakt, że dekoder "zaświeci" z nowym kanałem ? Operatorzy mają zawsze lokalny kanał INFO. Oraz funkcje przesyłu informacji do widza.

A Polska strona kanału, także startuje 2 Sierpnia?? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże studio będzie w naszej finalnej siedzibie gdzie obecnie trwają prace budowlane.

Gdzie ono sie bedzie miescic? Na Koszykowej? Dziekuje za odpowiedz na poprzednie pytanie.

Na Koszykowej działamy tymczaasowo do chwili oddania naszego nowego biura i studia. Nasza finalna lokalizacja jest bliżej ronda ONZ, Dworca Centralnego i ul Złotej. Tam teraz jest spora inwestycja budowlana w trakcie wykończenia. Ze względu na opóźnienie inwestycji nie możemy tam zacząć co dodatkowo nas spowalnia. No cóż samo życie. Tak więc startujemy skoromnie z wieloma utrudnieniami, których nawet nie byliśmy w stanie przewidzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...