Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to ze studio nie pasuje, tylko Miroslawski zapowiadal ze bedzie super rewolucyjne i w ogole.

 

Zapowiadał, że będzie nowoczesne. Zapewne w domyśle pod względem technicznym.

Nie zwalacie na Mirosławskiego, że niektórzy sobie dopowiedzieli, że będą im "fajerwerki wybuchać" z ekranu :D

 

A po drugie, panowie. Oni dopiero zaczynają ze studiem, o czym świadczą m.in.zmiany w ramówce. Wszystko przed nami i przed nimi. Pewnie studiem bardziej pobawią się (może?) przy Formule 1. A pewnie w czasie, gdy ligi odpoczywają i na antenie więcej miejsca i czasu.

 

Przypomnę, że Mirosławski ma plany, by studio funkcjonowało przez cały tydzień. Ale nie od razu Rzym zbudowano. Pewnie studio bardziej wykorzystają do programów cyklicznych, które można powtarzać przez cały tydzień. Bo na razie, jak wynika z ramówki, przy powtórkach wczorajszego meczu ze studiem jest sam mecz :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki na twitterze napisał, że gośćmi będą: Ćwiąkała, Gazda, Kapica, Dumanowski, Guziak i Majak, czyli pewnie konwencja będzie podobna jak w Sport+Extra - eksperci od danych lig będą omawiać wydarzenia kolejki. Sądząc po rozmiarze studia - będą pojawiać się "dwójkami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i jestem zagorzałym przeciwnikiem studia w TV - liczy się samo mięcho czyli piłka live i to najlepiej bez komentarza z odgłosami stadionu, a tak gadające głowy psują spektakl budując pseudoatmosferę - taki radykał ze mnie :D

 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny magazyn, tak jak myśleliśmy Sport+Ekstra :)

 

To będzie moja stała pozycja, jak kiedyś Liga+ i Liga+Ekstra - na szczęście w Eleven GOL Live nie ma żadnej publiczności.... ;)

 

 

Eleven po raz kolejny pokazał jak to się robi w dzisiejszych czasach, bo po ilości transmisji, mamy fajny magazyn lig zagranicznych :)

 

 

@Elbeg - mnie się podoba właśnie, luźno i niewymuszone żarty i publiczność się nie śmieje :P

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten koleś irytuje, po prostu. Magazyn fajny.

Ale tak zauważyłem, po twoich postach, że jakby w Eleven gó... na stole położyli i się zachwycali, to też byś pochwalił.

Maniak, a tak na marginesie, jeśli mogę zapytać ile masz lat? Oczywiście jeśli to nie tajemnica.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn na duży plus :)

Oceniam magazyn, jego formę, a nie gości (i ich opinie). Chociaż fajnie, że jest więcej luzu niż nudnego gadania :)

 

 

Gdy Canal+ odpuścił piłkarską publicystykę, a Orange Sport upadł... szansa dla Eleven i młodej krwi dziennikarskiej :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem początku, ale ogółem podoba mi się podsumowanie kolejki Serie A. Tylko nie wiem czy były wszystkie bramki.  Na pierwszy rzut oka spory plus, zarówno za grafikę, tło. Merytorycznie wygląda bardzo dobrze.  Święcicki ogarnia wszystkie ligi.

I jeszcze skrót z komentarzem Eleven - to także na plus. Bo zastąpili tym blok reklamowym.

Do francuskiej oczywiście Białas xD  Majaka widzę pierwszy raz. Ciekawe czy się interesował Ligue 1 czy też został oddelegowany do tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy - a co trzeba więcej? Widać po 5 minutach pasję, zaangażowanie, wiedzę....to jest to! Chce się oglądać....Panowie są po prostu głodni i to czuć, nie ma tam nic na siłę.....

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętej wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni w trakcie tego programu mają chociaż 3 mbit jakości obrazu? Przecież to są mydliny i jeden wielki piksel...

To już jest naprawdę słabe i zastanawiam się czy ktoś jest w stanie to ogarnąć i wpłynąć na nich?

 

Co do samego programu to takie typowe Eleven, strasznie powierzchownie i na razie mam wrażenie, że tak byle jak to zrobione i myślę, że powinno to trwać trochę dłużej, żeby omówić więcej niż 3 mecze jednej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni w trakcie tego programu mają chociaż 3 mbit jakości obrazu? Przecież to są mydliny i jeden wielki piksel...

To już jest naprawdę słabe i zastanawiam się czy ktoś jest w stanie to ogarnąć i wpłynąć na nich?

 

Co do samego programu to takie typowe Eleven, strasznie powierzchownie i na razie mam wrażenie, że tak byle jak to zrobione i myślę, że powinno to trwać trochę dłużej, żeby omówić więcej niż 3 mecze jednej ligi.

Bitrate jest na stałym poziomie ok.6600-6700 max pokazuje 6839

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulalala! Zaszaleli - 50 minut magazynu gdzie sa omawiane 3 ligi! Teraz 10 minut reklam i dopiero kolejna pozycja do ogladania :rofl:

To jest po prostu kpina :facepalm: Cud, ze nie dali reklam jeszcze w trakcie tego magazynu :lol2:

 

W obecnym wykonaniu to po prostu parodia Sport+ Extra :brawo:

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...