Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym studiem to takie bajeczki są. Nie trzeba budować by robić programy. Mnóstwo TV korzysta z wynajmowanych do różnych programów. Prosty przykład. Jak C+ zmieniał formułę Ligi + extra to nie budował studia  większego tylko produkuje to w studiu TVN. Jak by chcieli robić takie programy to by od dawna je robili. Tak jak Stan Futbolu najpierw byl na stadionie a potem w knajpie. A wiec to budowanie i ze kiedyś... to taka bajeczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łudzić się, proszę, że zaskoczą. Będzie stały zestaw, czyli Święcicki, Mirosławski, Ćwiąkała, Gazda i może Lebiedziński sprzed jakiegoś baru, czy plaży, a w najlepszym wypadku koło stadionu i tyle.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łudzić się, proszę, że zaskoczą. Będzie stały zestaw, czyli Święcicki, Mirosławski, Ćwiąkała, Gazda i może Lebiedziński sprzed jakiegoś baru, czy plaży, a w najlepszym wypadku koło stadionu i tyle.

Nie no, na jesieni robili studio ze Skyboxu na stadionie więc może nie będzie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moi drodzy mam do was pytanie , właśnie ogladam mecz Palermo Sampdoria i tak co ok 3-4 min pikseloza , u was tez występuje ?

porostu chce wiedzieć czy to wina Eleven czy tez moja kablowka cos szwankuje. Z góry dziękuje za odpowiedz .

irytuje to okropnie i traci się cala przyjemność z oglądania meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma. :) A na poważnie mam wrażenie że kamera skierowana na gości ma gorszą rozdzielczość (obraz jest bardziej rozmazany) niż ogólna czyli też pewnie ta którą obejmuje również prowadzącego. Co do samego studia, fajnie, że wystartowało ale ni jak ma się to do zapowiedzi red. Mirosławskiego że  będzie to coś, bez przesady studio jak studio, ładniejsze ma wg. mnie TVP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa skoro studio w W-wa dziś a nie ze stadionu to czemu nie ciągnął tego dalej akurat dziś i finał w Anglii i 3 ciekawe mecze wieczorem więc można to było przedłużyć a nie tylko na jedno spotkanie. Ciekawe jak to będzie wyglądać dalej czy też tylko na wybrane mecze studio tj. raz na 3 miesiące czyli tylko na mecze gdzie pojadą, wszystko to jakoś tak z partyzantki robione :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...