Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co innego Emirates Cup (turniej towarzyski), a co innego Emirates FA Cup (puchar Anglii). Prawa mają do tego drugiego.

 

 

Nie wiem, nie wiem. Wyczytałem na jakiejś stronie, że EC ma być transmitowane przez Eleven, czyli ktoś tam usłyszał u kogoś tam i dodał coś od siebie. :brawo: Znam różnice między Emirates FA Cup, a Emirates Cup i nie musisz mi tego tłumaczyć, bo jestem fanem Arsenalu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z nc+ odnośnie Eleven…….

W tym komunikacie piszą prawdę w tym zakresie, że rozmowy są prowadzone na samym szczycie z menadżerami. Nie oczekuj więc, że ludzie w call center wiedzą w tej chwili wszystko. Gdyby pracownicy CALLc otrzymali już takie informacje (bez znaczenia czy prawdziwe i potwierdzone czy też informacje nie prawdziwe) to pewnie szybko byłyby ujawnione. Tymczasem platformy SAT jak i CATV konkurują w pewnym zakresie ze sobą. Muszą przyjąć pewną strategię by zaskoczyć i swych widzów jak i konkurentów. W tej chwili na rynku trwa walka o widza poprzez wprowadzenie np. nowych kanałów, usług (np VOD, mega szybki internet) i innych rzeczy, które spowodują, że widza da się przyciągnąć do siebie. Ale to jest zwykła praktyka handlowa zrozumiała dla wszystkich. Podobnie rywalizują peratorzy GSM. Rynek jest nasycony. Teraz zabawa polega na tym kto podbierze większą ilość widzów swoim konkurentom. W tej walce pomiędzy operatorami i platformami liczą się argumenty takie jak oferta programowa (najlepiej na wyłączność :), dodatkowe usługi VOD, telefon, internet, dostępność usług na danym obszarze (w dużych miastach często rywalizują 2-3 kablówki na tym samym terenie) w miasteczkach pozostaje tylko talerz SAT. Operatorzy SAT mają bardzo wysokie koszty związane z dizerżawą łączności sat. Operatorzy CATV ponieśli w ostatnim czasie duże wydatki związane z wprowadzeniem techniki światłowodowej i wymianą kabli koncentrycznych na w/w (mam na myśli tzw. szkielet sieci bo abonent do domu nadal ma kabel koncentryczny a i tu nie zawsze). Pozostają na rynku jeszcze telkomy z modemami VDSL i techniką IPTV. Tak czy owak rywalizacja operatorów, platform, telkomów trwa. W Twoim przypadku figos może warto poczekać jak zadzwonią z propozycją włączenia nowego kanału sportowego. NC+ ma w bazie informacje o Twoich zainteresowaniach i obecnym pakiecie. NC+ Zawsze telefonuje do abonentow z propozycją zmiany pakietu, przedłużenia umowy itp. Jak ja korzystałem z usług Canal+ tak było. Czy zaprzestali tych praktyk teraz ?

 

Podobno Eleven ani nc+ ,ani Cyfrowemu Polsatowi nie złożyli żadnej oferty :(

Pewnie masz lepsze źródło informacji.

Plotki są też takie, że Bożydar ma pracować w ESN. Od kogo masz te "przecieki" ? Ja korzystam z "wróżka TV". Tam z kart można wyczytać wszystko :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało 2 tygodnie do startu, więc powinno być już wiadomo gdzie kanały będą dostępne.

 

Abonent musi zadzwonić, że chce dołączyć nowy kanał do swojej umowy.

Call center nc+ kontaktuje się tylko wtedy gdy obecna umowa dobiega końca.

Operatorzy też teraz stosują łączenie uslug - TV+Internet+Telefon.

Info z nc+ wrzuciłem informacyjnie.

Natomiast wiem jak wygląda dodawanie nowych kanałów u operatora - nie musisz mi tego tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie wiem. Wyczytałem na jakiejś stronie, że EC ma być transmitowane przez Eleven, czyli ktoś tam usłyszał u kogoś tam i dodał coś od siebie. :brawo: Znam różnice między Emirates FA Cup, a Emirates Cup i nie musisz mi tego tłumaczyć, bo jestem fanem Arsenalu :D

 

Niby jak mają transmitować Emirates Cup? Startują 2 sierpnia, a turniej jest 25 i 26 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start kanału 2 sierpnia, a nadal bardzo mało wiemy. Nawet w kwestii praw sportowych są rozbieżności(vide włoska liga siatkówki). Z mojego punktu widzenia jedyne prawa jakie mnie interesują to FA Cup, ale na pewno dla tych kilku ciekawych meczów nie wykupię dostępu do tych kanałów nawet za 5 zł. Jedyne sensowne rozwiązanie, to dostępność 11 w wyższych pakietach typu Sport na Ostro w Vectrze czy Extra w nc+. Inaczej mogą skończyć jak Wizja Sport :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też spodziewam się, że eleven na początek będzie w pakietach sportowych obu platform. Ja np. mam wszystkie C+ i wszystkie kanały sportowe więc zdziwiłbym się gdyby 2 okazało się, że muszę dopłacić.

Rzecz jasna nie dopłacę bo i tak dużo płacę ale to o co innego chodzi. Otóż jeżeli w dniu startu eleven okaże się, że trzeba płacić dodatkową kasę to ten kanał będzie miał zerową oglądalność na początku, później ciężko powiedzieć. Powinien być okres przejściowy (jeden sezon) a później niech kombinują (swoja platforma lub coś takiego) ale jeżeli zaczną od tego, że trzeba dodatkowo płacić (powiedzmy 20-40 zł) za 2 kanały to eleven upadnie szybciej niż powstanie. Wszak pakiet C+ można zakupić za niższą cenę (w wyższych pakietach) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak mają transmitować Emirates Cup? Startują 2 sierpnia, a turniej jest 25 i 26 lipca

Może warto nagrać i odtworzyć w wolnym czasie ?

Interesowało by Was takie wydarzenie odtworzone z "taśmy" ? Tylko pytam dla rozeznania sprawy i tematu ?

 

Czy jest planowane emitowanie pasków informacyjnych na ekranie podczas Serwisów Informacyjnych i innych programach studyjnych itp??

Dzisiaj nie odpowiem. Ale ciekawi mnie jakie jest wasze zdanie w tej sprawie ? Ja osobiście uważam, że taki pasek często zasłania oryginalną grafikę feedu i w dodatku mocno rozprasza. Osobiście nie lubię pasków podczas sportu. Podczas programów publicystycznych, studia może być. Ale w chwili gdy piłka idzie w aut i ja tego nie widzę bo pasek zasłania to jestem zły. Może ankieta ?

Pytanie czy pasek jest OK czy też zasłania i rozprasza przez co nie jest OK ? Pytanie do Admina/moderatora forum czy ta się zrobić ankiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że skoro mają takie prawa to i tak pokażą, bo przecież startują 2 i wtedy jest jeden mecz (mecz o tarczę) więc jakoś muszą ramówkę zapchać czymś jeszcze. Wątpię jednak by ktoś chciał oglądać mecze z otworzenia po tygodniu czasu. Może z ciekawości ale jednak większość woli oglądać live, a Ci co będą chcieli obejrzeć live ten turniej i tak obejrzą (w internecie) i nie będą musieli czekać tydzień czasu.

Mnie bardziej interesuje czy Eleven będzie dodatkowo płatny na początek czy po prostu wystartuje w najwyższych pakietach sportowych platform. Bo jeśli trzeba będzie płacić to warto by było o tym już napisać (ile mniej/więcej) a nie czekać do 2 sierpnia, bo nie sądzę by wtedy wszyscy się rzucili do płacenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak mają transmitować Emirates Cup? Startują 2 sierpnia, a turniej jest 25 i 26 lipca

Może warto nagrać i odtworzyć w wolnym czasie ?

Interesowało by Was takie wydarzenie odtworzone z "taśmy" ? Tylko pytam dla rozeznania sprawy i tematu ?

 

 

Dla mnie to tak jakby oglądać powtórkę serwisu informacyjnego np. sprzed tygodnia - raczej bez emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to tu chodzi. Mamy 2 sierpień i jest komunikat załóżmy "oglądaj ligę francuską, włoską, szkocką oraz FA Cup w eleven sport i eleven sport 2 za jedyne 39.99" czy oni myślą, że takie coś przejdzie? Przecież już NC+ próbował robić pakiety po ponad 100 zł (a mieli nie ma co ukrywać wszystko z piłki) i to upadło szybciej niż się narodziło. Myślę, że podobnie będzie z eleven, no chyba, że tak jak przypuszczam będzie po prostu kanałem typu ES2 czy SportKlub czyli w pakiecie sport nc+, ew. dla tych co mają wszystkie C+ przez pół roku za damo w prezencji - jakoś przecież muszą zachęcić do kupowania tego kanału. Na pewno nie sprawdzi się opcja, płacić 79 zł dopłać kolejne 40 będzie miał eleven sport i to co miałem do tej pory za powiedzmy 79 zł teraz w super pakiecie będziesz miał za 119 zł + liga szkocka czy belgijska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by miały być paski podczas np. jakichś serwisów informacyjnych to chyba najlepszym rozwiązaniem byłby ten ze Sky Sports News. Główny obraz pomniejszony tak by na dole zrobiło się miejsce na paski a po prawej na jakieś tabele. Kanały mają być w HD więc chyba nie powinno być problemu z czytelnością.

 

Odtwarzanie wydarzeń sportowych z taśmy ma chyba sens tylko wtedy gdy są to wydarzenia które miały miejsce kilka czy kilkanaście lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to tu chodzi. Mamy 2 sierpień i jest komunikat załóżmy "oglądaj ligę francuską, włoską, szkocką oraz FA Cup w eleven sport i eleven sport 2 za jedyne 39.99" czy oni myślą, że takie coś przejdzie? Przecież już NC+ próbował robić pakiety po ponad 100 zł (a mieli nie ma co ukrywać wszystko z piłki) i to upadło szybciej niż się narodziło. Myślę, że podobnie będzie z eleven, no chyba, że tak jak przypuszczam będzie po prostu kanałem typu ES2 czy SportKlub czyli w pakiecie sport nc+, ew. dla tych co mają wszystkie C+ przez pół roku za damo w prezencji - jakoś przecież muszą zachęcić do kupowania tego kanału. Na pewno nie sprawdzi się opcja, płacić 79 zł dopłać kolejne 40 będzie miał eleven sport i to co miałem do tej pory za powiedzmy 79 zł teraz w super pakiecie będziesz miał za 119 zł + liga szkocka czy belgijska :)

Akurat ten Sportklub jest dodatkowo płatny a tylko ES2 jest w Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...