Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, a znane są już jakieś szczegóły co do redakcji? Będą transfery np. z nc+? I jak z prawami: ile będziecie pokazywali spotkań np. z Serie A? Skoro piszesz, że startujecie 2 sierpnia to rozumiem, że puchary angielskie macie już zaklepane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nemoturtles mozesz powiedziec czy trwaja negocjacje z nc+? I czy za kanal bedzie trzeba dodatkowo zaplacic czy znajdzie sie w wysokim pakiecie? Sa znane juz jakies nazwiska dziennikarzy?

Tych rzeczy nie mogę ujawniać. Zwracam uwagę, że NC+ jak i CP zmienia system kompresji z MPEG2/MPEG4 (z pewnymi problemami) może to coś da do myślenia. Wiele nazwisk komentatorów kojarzy nawet moja żona :) (a nie ogląda zbyt wiele sportu). Jest Patryk jak wiecie z gazet. Patryk ma kolegów i koleżanki nawet ładne :) koleżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a znane są już jakieś szczegóły co do redakcji? Będą transfery np. z nc+? I jak z prawami: ile będziecie pokazywali spotkań np. z Serie A? Skoro piszesz, że startujecie 2 sierpnia to rozumiem, że puchary angielskie macie już zaklepane?

 

Ja nie napisałem, że startujemy 2 sierpnia. Nie wmawiaj mi tego :) Napisałem, że 2 sierpnia jest coś ciekawego ……. ale od wielu, wielu lat w stacjach TV były magnetowidy :) :), Ludzie nie naciskajcie bo to nic nie da. Nie wmawiajcie mi niczego a już tego czego nie napisałem/powiedziałem. Po prostu uspokajam, że ESN nie jest fikcją. Nie jest to TV "wydmuszka" jak ostatnio wyczytałem. Jest to kolejny nadawca, który wchodzi na rynek światowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może link do tego tekstu "Brudna gra". Nie mogę jakość go znaleźć...Mam jeszcze jedno pytanie - oprócz piłki nożnej, na jakie stawiacie sporty? Kiedy uruchomicie stronę internetową itd. I najważniejsze - jak będzie wyglądała ramówka kanału na Polskę? To będzie coś w stylu Eurosportu czy będzie cały czas po Polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nowymi prawami jakie jeszcze będą? nie wykluczacie współpracy z Polsatem.?

Będzie jeszcze coś fajnego. Aby "zapchać" dwa kanały TV to potrzeba sporo "mięcha". I to większość na żywo ….. nawet w nocy. Nie mogę ujawniać takich rzeczy jak to co i jak, za ile, od kiedy z kim. "będzie Pan zadowolony" Inwestor ma świadomość rynku TV na świecie. Oni nie od dzisiaj zajmują się prawami TV i produkcją TV. To są wyjadacze całego rynku europejskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppin NFL Eleven już ma, więc kontent nocny jest po części wypełniony.

 

Człowieku z Eleven, na samej stronie pisze o multiscreen a nie 2screen.

Piszą bo "rzecznik" prasowy źle przetłumaczył. Laska nie musi się znać na technice. Przetłumacz na polski 2ND screen - głupio brzmi prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppin NFL Eleven już ma, więc kontent nocny jest po części wypełniony.

 

Człowieku z Eleven, na samej stronie pisze o multiscreen a nie 2screen.

Piszą bo "rzecznik" prasowy jest taki jak ja lekarz ginekolog. Laska nie musi się znać na technice. Ma być wygadana i dobrze wyglądać.

To Polska nie będzie miała swojego studia tylko jakiś łączony sygnał z ogólnego feedu jak Eurosport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sądzisz, że nie będzie miała? Jest XXI wiek.

@ppin99 - Ta...Po koncie na YT można już trochę stwierdzić. Rok temu pojawiły się na nim nigdy dotąd nie publikowane filmy z Wizji Sport i to w dobrej jakości. Nocami mogą pokazywać np. NFL czy może i NBA.

Stare dobre czasy WS. Kasety były w domu więc szkoda by się marnowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppin NFL Eleven już ma, więc kontent nocny jest po części wypełniony.

 

Człowieku z Eleven, na samej stronie pisze o multiscreen a nie 2screen.

Piszą bo "rzecznik" prasowy jest taki jak ja lekarz ginekolog. Laska nie musi się znać na technice. Ma być wygadana i dobrze wyglądać.

To Polska nie będzie miała swojego studia tylko jakiś łączony sygnał z ogólnego feedu jak Eurosport?

Nie pan Mirosławski zapowiadał programy studyjne i ostatnio nawet więcej publicystyki. :-o;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska strona internetowa nie istnieje, konto na fejsie tez nie, na twiterze też nic ale za to szanowny przedstawiciel ESN zarejestrowal się na forum żeby rozwiać wszelkie wątpliwości jakie pojawiły się wśród forumowiczów co do nowego kanału wypełnionego śmieciową ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska strona internetowa nie istnieje, konto na fejsie tez nie, na twiterze też nic ale za to szanowny przedstawiciel ESN zarejestrowal się na forum żeby rozwiać wszelkie wątpliwości jakie pojawiły się wśród forumowiczów co do nowego kanału wypełnionego śmieciową ofertą.

Ja Ciebie nie namawiam do oglądania. WIem tylko, że oferta dla wielu może być ciekawa. A o gustach i smakach nie dyskutuje się. Sam dokonasz wyboru. Ja nadal uwielbiam komentarz do meczu pokazywanegow przez TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...