Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aa i wczoraj jak zamawiałem Eleven to było info o 3 kanałach Eleven. Może jakiś błąd chwilowy, ale słyszałem o 3 kanałach Eleven.

 

Może błąd może pomyłka, ale kto wie, może faktycznie szykują 3 kanał?

I ile czekałeś na aktywanowanie kanałów eleven? Dzwoniłeś czy przez moje ncplus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Eleven Sports Network zawarła umowę z Asta-Net i Antserwis, dzięki której kanały Eleven oraz Eleven Sports będą dostępne w ofercie tych operatorów dostarczających usługi telewizji kablowej w północnej Wielkopolsce.
 

Od piątku (20 listopada 2015 roku) Eleven i Eleven Sports będą oferowane w pakietach Wygodny HD oraz Super HD, na kanałach 214 i 215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamują swoje :)

 

Ja wyszedłem z założenia, żeby nie ryzykować lagów i po 18 obejrzę sobie Bayern z Schalke, później poczekam do 22:15 bo wtedy jest powtórka El Clasico. Jedyne wyjście w takiej sytuacji :) Szczerze wątpię, że player uciągnie jutrzejszy mecz. Próbowałem oglądać Real z Sevillą i zacinało tak, że przeszedłem na w**b.tv :)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitrate video obydwóch elevenów poleciał w dół o 1,5mbit.

 

Było stałe 8,5mbit, jest 7.

Oby z kolejnym fakturami za nadawanie nie schodzili w dół :mrgreen:

Na tym samym tp niezmiennie domo 10mbit+ i c+ 1 14mbit+

Clipboard.jpg

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że bitrate poleciał w dół, to logo na obu kanałach jest od kilku dni mało transparentne. Długo nie nacieszyliśmy się. ''Mądre głowy'' w Eleven'' uznały, że transparentne logo jest dla nas za dużym luksusem i postanowiły je zmienić. Krwistość czerwieni jest najważniejsza i ma być widoczna jak gwiazdy na niebie w bezchmurną noc. Oczywiście powiększenie loga jest tylko kwestią czasu.

 

P.S. Panie Mirosławski, czy pan jest zadowolony z (nie)jakości obrazu na Eleven Sports? Mój znajomy Niemiec, gdy zobaczył jak wygląda ten kanał, to aż się za głowę złapał i stwierdził, że jestem nienormalny abonując ten kanał. W niemieckim SKY taki numer by nie przeszedł, zwłaszcza w przypadku kanału premium dodatkowo płatnego. Abonenci wszczęliby taki szum, że SKY i nadawca musieliby natychmiast zainterweniowć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile czekałeś na aktywanowanie kanałów eleven? Dzwoniłeś czy przez moje ncplus ?

Pół godziny czy do godziny :)

 

@Strain dla mnie to Gran Derby, czyli największe z największych derbów Europy i Świata. el Clasico nie brzmi tak potężnie jak Gran Derby :)

 

Dziś wielka uczta ;)

Dziś też sprawdzian strimów oraz Playera, ciekawe czy uciągnie to, czy będą lagi, czy zacinki. Ja tam wolę zapłacić nawet 30 zł za jeden ten mecz, bo przez satelitę może jedynie bomba atomowa mi popsuć mi plany. Grad, burza, nawet silna nawałnica nic nie zakłóci mi sygnału, bo nawet w burzy mam silny sygnał :)

(ostatnio nawet na ruskim strimie w meczu Real Vs Sevilla cięło, o Polskim nie wspomnę)

 

PS. Oby Wam dostawca usług internetowych nie zrobił psikusa i nie wyłączył neta :P Albo jakiś chuligan nie przeciął kabli w centrali na TP/Netii, itd. Lepiej się ubezpieczyć i normalnie w spokoju na TV obejrzeć mecz.

 

PS2. Po tym meczu od razu hit włoskiej ligi :D Mmm, dziś piękny dzień :D

Canal+ zdecydowanie daleko z tyłu. Nic nie ma nic a nic dziś dla mnie do oglądania na C+ :/ Bo angielskiej ligi nie będę oglądał, dla mnie ważniejsze są Gran Derby Świata :)

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Panie Mirosławski, czy pan jest zadowolony z (nie)jakości obrazu na Eleven Sports? Mój znajomy Niemiec, gdy zobaczył jak wygląda ten kanał, to aż się za głowę złapał i stwierdził, że jestem nienormalny abonując ten kanał. W niemieckim SKY taki numer by nie przeszedł, zwłaszcza w przypadku kanału premium dodatkowo płatnego. Abonenci wszczęliby taki szum, że SKY i nadawca musieliby natychmiast zainterweniowć.

 

Tutaj nikt od nich tego nie czyta. Wszelakie żale, proponuję pisać na Fejsbusiu https://www.facebook.com/Eleven.Sports.Network.Poland/ lub Twitterze. Link do Twittera masz w wcześniejszych wpisach.

---

Moim zdaniem, player.pl już teraz siada. Mecz Anglia - Francja jakby lekko w zwolnionym tempie.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście dziwi wykupywanie w tym momencie. Czyli jesteście fanami jedynie w dwa dni, gdy gra Real z Barceloną?? Do @stronniczy90 kto ma możliwość wykupu w TV to ma,a kto nie ma to nie wykupu. Więc takie apele mnie śmieszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...