Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie dwa razy na miesiąc? Chyba dwa-trzy razy na tydzień ;) Poza tym w Canal+ komentatorzy zajmują się również innymi sprawami jak komentowanie... ;) Przeciez, gdy nc+ miało wiecej praw to też komentowali więcej, po 5 razy na tydzien (bo i LM, ligi europejskie, Ekstraklasa)...

 

 

 

Zreszta wlasnie - 4 mecze na weekend w wykonaniu Święcickiego to jest przegięcie. Komentuje czasami Ligue1, SerieA, a  nawet LaLiga. Nasuwają się na język tylko słowa Miroslaskiego z Asa Wywiadu, ze nie wierzy takim dziennikarzom...a tu przyszedł moment, gdzie u niego w redakcji takie kwiatki. Tak, wiem, ze on mówił głównie o innych sportach, ale myślę, ze to był kontekst. Poza tym wiemy, ze LaLigi Święcicki szczególnie nie lubi, chwalił się tym kiedyś na twitterze. Miały być drugie castingi, zresztą pierwszego nawet...ee, nie ma sensu nawet mówić. Kontakty ;)

Edytowane przez Mr. Orbita
Wulgaryzm
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...)
 
Poza tym w formie retransmisji pojawią się mecze 1/128 finału Pucharu Anglii, w tej fazie, jak wiadomo grają kluby niższych lig angielskich :)

 

 

9 listopada jest wolna ramówka, więc mogliby na żywo pokazać jeden mecze 1. rundy Emirates FA Cup czyli United of Manchester (6) - Chesterfield (3).

Zamieniłbym też dzień wcześniej w niedzielę jeden wieczorny mecz. Zamiast spotkania Serie A TIM dać Derby Rhônealpin czyli Lyon - ​​Saint-Étienne.

Edytowane przez Strain
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają tyle meczów ligi włoskiej, a nie wydaje mi się, żeby Ligue1 odstawala oglądalnością od SerieA, żeby dawać 5 meczów z Włoch, a po jednym /dwa z Francji... Ostatnio pokazywali mecz przecietniakow z Chievo, zamiast naprawdę fajnego show PSG-Saint-Ètienne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga francuska nie ma startu do włoskiej. We włoskiej ligi są zdecydowanie bardziej klasowe, silniejsze, medialne, rozpoznawalne, atrakcyjniejsze kluby niż z francji.

We francji jest tylko twój arabów PSG i daleko daleko nic.

We włoskiej Napoli. Fiorentina, Juve, Milan, Inter, Lazio, Roma, i wymieniać i wymieniać.

 

Po drugie o czym Ty piszesz? Popatrz jak Wolski jest marnowany, kiedy on komentuje mecze? Raz od święta?
Co było gdy Canal+ miał lige francuską włoską? Mieli tyle anten, mieli 5 razy więcej ekspertów, komentatorów niż obecnie ma Eleven a nie potrafili pokazywać tego jak Eleven. Eleven pokazuje jak się pokazuje i jak wykorzystuje prawa.

 

I czuć w Twoich postach gorycz przegranej :) Wiemy, że starałeś się do Eleven, ale widocznie nie przyjęli Cię. Takie są fakty, o faktach należy dyskutować merytorycznie, a nie przez pryzman tego: "jakie Canal+ jest boskie"

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem zły, zdenerwowany! ;)
A tak serio - nie mówię, że Canal+ jest boskie. Wiem, że żałośnie traktowało niektóre swoje rozgrywki, Eleven teraz to wykorzystało, co na pewno cieszy fanów LaLiga. L1 ma start głównie oglądalnością - w poprzednich latach SerieA minimalnie wygrywało z Ligue1, a Eleven traktuje włoską jak najlepszą ligę świata. Oczywiście nie mam na myśli tego, że nie powinni jej w ogóle pokazywać, ale czasem dokonują dziwnych wyborów jeśli chodzi o mecze...Tak jak w ostatni weekend. Tak samo z LaLigą, jaki jest sens pokazywania meczu np.Granada-Getafe? Mają Jupiler Pro League i w niedziele mogliby choć jeden mecz pokazać, tym bardziej, że grają takie ekipy jak Anderlecht, Gent, Genk czy Clu Brugge. Znam kilku fanów tej ligi, którzy kupili 11 z nadzieją, a tu zonk. Mecze głównie z retransmisji.Jak już napisałem - super, że co chwilę u nich leci coś na żywo, po prostu mogliby podejmować inne decyzje o transmisjach.

A żadnej goryczy przegranej nie mam, w porównaniu do Ciebie oceniam wszystko obiektywnie :) Wolski komentuje co tydzień mecze, nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz. No i prowadzi studio, bo taki dostał zadanie. Widocznie jesteś jeszcze za młody, by w końcu to zrozumieć. I nie chce mi się z Tobą dyskutować, tak jak niektórym innym użytkownikom. Proponuję Tobie również nauczyć się gramatyki. Siema!

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka oglądalność? To kanał Premium!!! Kanał Premium nie musi mieć wysokiej oglądalności. Canal+ jakim jets kanałem? Premium czy nie?

Jeżeli Premium to powinni byli pokazywać wszystko jak idzie. A przecież o 12:30 w niedziele praktycznie nic nie pokazywali, były godziny wolne, anteny wolne i nic nie pokazywali.

To ma być Premium Canal+? Śmieszne

 

Jeszcze raz powtórze, dla kanału Premium nie liczy się oglądalność !

chce mieć wybór. Canal+ takiego nie daje, a Eleven zas pokazał że potrafi.

Edytowane przez stronniczy90
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty teraz piszesz? To jest temat o Eleven, nie o Canal+. Czytaj ze zrozumieniem, a i odpisuj na temat o którym dyskutujemy, a nie nagle wyskakujesz z jakimiś [beep]ołami jak Filip z Konopi. http://www.ibuprom.pl/images/packshoty/packshot_2.png- polecam, może się przydać :)))

@up, chyba nie. Na razie Eleven cały czas pisze, że rozmawiają z operatorami...

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież CP może dodać Eleveny na podobnej zasadzie jak są w NC+ np jako dodatkowo płatna opcja dla posiadających pakiet sport hd albo nawet premium i wtedy nie ma żadnego zagrożenia dla CP, a wręcz przeciwnie zachęca do przejścia na wyższe abo.

Trudno mi znaleźć argumenty dlaczego CP miałoby nie chcieć dodać Elevenów na zasadach podobnych do tych w NC+. Pytanie czy Elevenom zależy?

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to konkurencja gdy będą oferować całkiem co innego?

A taka, że abonenci CP są przyzwyczajeni do braku piłki i oglądają to, co jest na kanałach sportowych Polsatu. Każdy taki kanał generuje konkretną kasę z reklam. Wrzucą Eleveny, część ludzi nawet z ciekawości zacznie przyrzucać kanał, Polsat zacznie tracić na reklamach. Nie po to inwestowali kupę kasy w transmisje związane z wszelakimi(siatka, kosz, ręczna) rozgrywkami ligowymi w naszym kraju, żeby pomniejszać sobie oglądalność. Eleven, to nie Eurosport czy TVP Sport. Eleven z tym co ma i być może będzie mieć(premier league) jest mocną konkurencją dla Polsatowskich kanałów sportowych.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym aktywowac Eleven w listopadzie bez promocji za 15,90zł/m-c . 


Czy jest możliwośc aby początkiem Listopada włączyć '11' i wyłączyć go końcem miesiąca tak aby Grudzień był za 0zł tak aby średnia wyszła 7,95zł?


Można taki manewr powtarzać co 2 miesiące? Umowa kończy mi się w marcu 2016 i nie chcę na razie wiązać się na 12 miesięcy w promocji bo nie wiadomo co będzie za 5 m-cy. 


Dzięki za info.


Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie to bawi niesamowicie jak dany facio sie podnieca tym ze pokazują tyle i tyle meczy.

I CO Z TEGO  skoro człowiek i tak ogląda tylko Barce i Real???

Gdy lata temu zakładalem C+ oglądalem wszystko jak leci.

po latach człowiek ogląda tylko to co go interesuje.

Ekstraklase,Angoli i LM...no I Barce.

I normalnego kibica nie obchodzą żadne Eibary i Malagi czy inny badziew.

Ludzi interesuje Barca,Real United,Arsenal,City itd itp..

 

Jesli C+ straci Angoli to NC+ tez przeżyje z Ekstraklasą i LM.

Gorzej z kibicami bo cena wzrosnie z 15 na 25 a co gorsza komentarz koszmarny i słuchać się tego nie da:(

No chyba że przejdzie Twarożek,Nahorny  czy dajmy na To Lasek.

a propos...co robi Lasek jeszcze w TVP??

Przecież on tam nie ma co komentować!

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...