Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiąkała to ich fantastyczne odkrycie, jak się okazuje wystarczy dobrze poszukać i można znaleźć świetnych ekspertów. Sam mecz Barca- Rayo wprost genialny. Przyznam szczerze, że miałem go nie oglądać, bo spodziewałem się spotkania do jednej bramki. W porównaniu z takim meczem Tottenham- Liverpool, to była poezja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , od poczatku sledze ten temat  i chialbym wlaczyc sie do dyskusji, denerwuja mnie opinie takich fanbojow tego kanalu jak np janusz....  ktorzy w samych supelratywach odnosza sie do eleven , ale moze do rzeczy

1 rozdrobnienie praw sportowych jest oczywiscie niekorzystne dla nas odbiorcow i prosze mi nie mowic o konkurencji rozbijaniu monopolu itp zawsze jest tak ze i tak na  koniec abonent placi wiecej no chyba ze nowy podmiot skupi wszystko i obnizy cene )))

2 jakosc eleven - i tu mala dygresja ,wczoraj bylem w pubie na meczu Lecha z Ruchem po zakonczeniu transmisji podszedlem do baru i poprosilem o przelaczenie na eleven no i ............ pozytywne zaskoczenie i to duze zadnej pikselozy , zadnych sekundowych przyciec (jakze denerwujacych a wiem cos o tym ) nie bylo rozmywania sie loga , zadnych makroblokow (dla niewtajemniczonych to nie jest zjawisko tozsame z pikselozą ) , makrobloki nie raz sa obecne przy transmisjach c+ gdy szanowni technicy cyfry  przycinaja bitrade by zmiescic wszystkie mecze , [beep]u nie slyszalem bo byl halas jak to w takim miejscu (byc moze faktycznie jest papierowy ale tego nie moglem ocenic ) ogladany mecz to barca z rayo vallecano  na tv 55 cali plazma panasonica , pozdrawiam wszystkich

acha i dodam ze naprawde jestem pedantem jesli chodzi o jakosc obrazu , gdy widze jakies pogorszenie sygnalu odrazu chwytam za tel i walcze z moja kablowką :D
ps podsumowujac obraz czysty i wyrazny i bliski formatowi hd , spytacie dlaczego bliski ? bo wydalwal mi sie  taki  jakos sztucznie podbity nie wiem mzoe to jakies moje subiektywne odczucie

Edytowane przez michuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na dzisiejszą ramówkę przepłaconej paczki Canal+ ogarnia mnie śmiech :lol2: Dwa mecze Ekstraklapy, mecz "gigantów" ligi angielskiej i tradycyjnie golf i regaty.

 

A na Eleven elegancko od 13:30 do późnej nocy najlepsze ligi świata i mecz za meczem. Brawo Eleven, tak trzymać :brawo:

 

Abonent kablówki, który dostał kanał do pakietu nie płaci więcej. Wychodzi na tą chwilę, że więcej płaca tylko abonenci nc+.

Policz sobie ile abonenci kablówek płacą za samą paczkę Canal+. Tyle co sporo ludzi za prawie pełny pakiet kanałów w nc+

Edytowane przez janusz951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ja nie wiem, co Wy macie z tą jakością :) Eleven wygląda doskonale, a Eleven Sports ciut gorzej, ale to też bardzo dobra jakość....jak na polskie najlepsze HD to jakość jest super...C+Sport wcale nie ma lepszej jakości...Większość meczów BPL ma pływające boisko, a czasami na niektórych meczach Ekstraklasy też jakość bywa taka sobie...

 

Jak za chwilę usłyszę, że to jakość Sportklubu no to wiecie ;) Proponuje odsunąć się od tv na 3-4 metry a nie oglądać z 50 cm ;)

 

Acha no i jeszcze jedno - rozumiem, że jak taka rzekomo żenująca jakość to nie wykupicie prawda? Czy wykupicie i będziecie dalej narzekać??

 

 


Policz sobie ile abonenci kablówek płacą za samą paczkę Canal+. Tyle co sporo ludzi za prawie pełny pakiet kanałów w nc+

 

 

 

No właśnie tylko oni mogą z czasem odstrzelić C+ i mieć Elevena - oczywiście na razie w lokalnych i najmniejszych...Podejrzewam, że tak się stanie i C+ to wie i nie wiem czy przypadkiem nie ma jakiejś wyłączności, bo zauważcie o CP ucichło (ale to pewnie polityka CP, żeby przypadkiem PS, PSE i PSN nie spadły wpływy z reklam) i z innymi kablówkami też cicho...a i sam Eleven już nie wspomina o szerokim dostępnie....ech...

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ja nie wiem, co Wy macie z tą jakością :) Eleven wygląda doskonale, a Eleven Sports ciut gorzej, ale to też bardzo dobra jakość....jak na polskie najlepsze HD to jakość jest super...C+Sport wcale nie ma lepszej jakości...Większość meczów BPL ma pływające boisko, a czasami na niektórych meczach Ekstraklasy też jakość bywa taka sobie...

 

 

Jak oglądasz eleven  na telewizorze  32 cali z smużącą matrycą 60Hz , do tego z 5 metrów to faktycznie nie widać różnicy  :mrgreen:

Ale jak  ktoś ogląda na telewizorze z matrycą 120Hz  o odpowiedniej wielkości  ekranu do odległości od telewizora

to różnice już widzi.

A porównywanie do ekstraklasy to już całkiem nietrafione, bo różnica w jakości obrazu jest taka jak

miedzy piciem wody w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy.

Edytowane przez Slawko1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slawko 55" Sony Bravia coś Ci mówi ? :) Tylko nie oglądam tego tv z pół metra....

 

Niektóre mecze Eks (szczególnie zauważylem z Gliwic - tam zdarza się to często) mają pływającą murawę....

 

 

Bitraty są porównywalne z C+Sport...więc nie rozumiem jak takie coś można kwestionować ? 

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś Eleven kto nie ma Canal+? bo na forum nc+ admin wyjaśnił, żeby zamówić Eleven TRZEBA MIEĆ w swoim pakiecie Canal+

 Ma rację, bo według regulaminu musisz mieć przynajmniej jeden kanał z rodziny C+

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slawko 55" Sony Bravia coś Ci mówi ? :) Tylko nie oglądam tego tv z pół metra....

 

Niektóre mecze Eks (szczególnie zauważylem z Gliwic - tam zdarza się to często) mają pływającą murawę....

 

 

Bitraty są porównywalne z C+Sport...więc nie rozumiem jak takie coś można kwestionować ? 

Sony Bravia to cała gama TV, od bardo dobrych modeli do sportu, po niedających się do oglądania sportu.

 

Bitrate jest na C+ większe, ale nie tylko bitrate ma w pływ na jakość obrazu.

Można za wiele rzeczy krytykować C+  ale realizacja transmisji  ekstraklapy  ;)

to europejskie Top 4-5.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slawko - Ekstraklasę realizuje chyba spółka LIVEPARK, czy jakoś tak...ale to nie nc+, jak już jakiś podmiot powiązany, ale pewien nie jestem...

Ja nie kwestionuje, że to nie jest top 4-5, ale zdarzały im się np. w zeszłym sezonie takie spotkania, w zeszłym więcej oglądałem po prostu naszej ligi - teraz nie obserwuje tak dokładnie, więc nie wiem ile jest % takich meczów,  przerzuciłem się po prostu na włoską na Eleven ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Policz sobie ile abonenci kablówek płacą za samą paczkę Canal+. Tyle co sporo ludzi za prawie pełny pakiet kanałów w nc+

No  to patrzymy, Netia

Pakiet na start 15 zł (44  programy)

Pakiet Sport i emocje 15 zł (a w nim są wszystkie kanały sportowe dostępne na polskim rynku, bez C+)

Pakiet Prestige  45zł   cala paczka C+

Razem po rabacie  wychodzi 70 zł  i masz cały sport dostępny na polskim rynku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Eleven jest kluczowym elementem. Jak kiedyś C+ miał sporo sportu premium, no to teraz zawartość, którą oferuje C+ to 1/3 tego co ma Eleven. Jak długo nc+ da radę powiązać 11 z paczką C+, a to będzie miało rację bytu do momentu, w którym Eleven wejdzie do CP czy dużych kablówek (więc być może nigdy :) ) to C+Sport będzie kupowany. Aktualnie, gdyby nie powiązanie z Elevenem to podejrzewam, że sprzedać paczki C+ drastycznie by spadła, więc zobaczymy jak długą utrzymają Elevena tylko w nc+...z dużych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slawko1

Dajesz przykład tylko jednej kablówki, w dodatku nie masz w tym pakiecie kanałów z pakietu Extra... Dla przykładu Canal+ w East and West kosztuje 60 zł, Gawex - 50 zł, City-Net - 50 zł w innych podobnie albo drożej. Więc nie narzekaj że jest drogo tylko popatrz na kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Policz sobie ile abonenci kablówek płacą za samą paczkę Canal+. Tyle co sporo ludzi za prawie pełny pakiet kanałów w nc+

 

Abonent kablówki nie potrzebuje pakietu Canal+ by oglądać Eleven.

 

Smutna sprawa, weekendowe wieczory po 20-stej w Canal+ oznacza koniec piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby d'Italia i to jedno najciekawiej zapowiadających się w ostatnich latach. Dodatkowo o wyjątkowej wadze, jeśli Inter wygra zostaje liderem i zostawia Juventus w kompromitującym miejscu. Jeśli wygra Mistrz Włoch to można powiedzieć że wraca do gry. Wskoczy tylko na dziesiąte miejsce, ale za to pokaże czolówce, że mistrz nie zrezygnował z walki. Mało osłabień w obu drużynach, do tego słynny podtekst calciopoli. Tego nie można przegapić.

 

Dodam tylko, że jedyne czego mi będzie brakować to Filipa Surmy :(

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Eleven jest kluczowym elementem. Jak kiedyś C+ miał sporo sportu premium, no to teraz zawartość, którą oferuje C+ to 1/3 tego co ma Eleven. Jak długo nc+ da radę powiązać 11 z paczką C+, a to będzie miało rację bytu do momentu, w którym Eleven wejdzie do CP czy dużych kablówek (więc być może nigdy :) ) to C+Sport będzie kupowany. Aktualnie, gdyby nie powiązanie z Elevenem to podejrzewam, że sprzedać paczki C+ drastycznie by spadła, więc zobaczymy jak długą utrzymają Elevena tylko w nc+...z dużych graczy.

Myślę że jak do Gran Derbi   Polsat z Eleven się nie dogada

to widoki na szybkie pojawienie się Eleven w Polsacie bardzo maleją :/

 

Jestem za Eleven w Polsacie, bo wtedy będę miał lepsza kartę przetargową

przy  negocjacji  przedłużającej  umowę.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy...mamy już praktycznie listopad :) Tak więc jakby miał być to już by był...niestety...Jeszcze opcje, że wypuszczą jakiś produkt online, ale taki z odpowiednim HD i ilością kanałów....inaczej to będziemy mieli C+ plus Eleven...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, bo się zagalopowałeś. 

 

Dlaczego ? To weźmy dzień dzisiejszy.

C+: miał dziś 2 mecze polskiej i 1 mecz angielskiej...

a Eleven: 4 hiszpańskiej, 3 włoskiej, 2 francuskiej...

 

A to jest tylko jeden dzień....

 

 

Prada jest taka, że jak kiedyś C+ u mnie "chodził" cały weekend (oczywiście w ramach wolnego czasu) - tak teraz gra Eleven ;) C+ aktualnie poza meczem Górnika Z. praktycznie nie jest odpalany, może z wyjątkiem jakiegoś hiciora BPL....Po 20 już nie ma co oglądać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...