Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze z NFL jest to, że na stronie streamu nie ma, ale już w player.pl jest :D Czym się różni jedno o drugiego poza rejestracją, która zajmuje 30s....

 

Wklejałem ich informację, że transmisje z NFL tylko drogą kablową i satelitarną. Widocznie taką mają umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, że są? Póki co nie widzę innego sposobu na dostęp do tych kanałów niż numer w T-Mobile.

 

To albo piwo albo kanały :crazy: Jak już wydasz ten majątek w kwocie 5 zł to masz pierwszy miesiąc gratis.

 

Taa, już widze te tabuny ludzi, którzy rezygnują ze swoich operatorów i idą do T-Mobile, bo tam mają Eleveny. Zlituj się Pan...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven ma u mnie zaj.bi.stego plusa za transmisje live NFL z oryginalnym komentarzem. Czegoś takiego od likwidacji ESPN America mi brakowało. Jakby do tego dokupili jeszcze ligę NCAA, to do szczęścia nic więcej mi nie trzeba  ;)

Jak to jest z tym komentarzem? Teraz leci powtórka i nie da sie włączyć oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, już widze te tabuny ludzi, którzy rezygnują ze swoich operatorów i idą do T-Mobile, bo tam mają Eleveny. Zlituj się Pan...

A kto ci nakazuje rezygnować z operatora? Kupujesz starter, aktywujesz konto i masz oglądanie za 5 zł. Na serio jesteście tacy ograniczeni?

Edytowane przez janusz951
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz a słyszałeś o czymś takim jak simlock?

 

Simlocki zakłada już tylko Orange. Reszta opów już zrezygnowała z tego.

 

A kto ci nakazuje rezygnować z operatora? Kupujesz starter, aktywujesz konto i masz oglądanie za 5 zł. Na serio jesteście tacy ograniczeni?

T-Mobile od dłuższego czasu traci klientów, więc znaleźli sposób jak nabić sobie statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn Serie A to byla jakas parodia - dziwne intro (niewiadomo czy to to, czy nie), zadnego wprowadzenia nawet kilkusekundowego, wyniki meczow przed skrotami i zadnego podsumowania - halo, halo - gdzie jakas tabela czy cokolwiek?  O klasyfikacji strzelcow nie ma co wspominac nawet.

 

W magazynie Primera Division tez bardzo wesolo - wyniki i do tego jeszcze strzelcy bramek przed skrotami XD

 

====

 

Stream ze swojej strony usuna na pewno, chyba, ze dalej beda prowadzic wesola polityke i dadza ogladac to za darmo na swoim streamie, wtedy nikt tego nie kupi jako opcja dodatkowa XD
Po co Wam ten player.pl i caly T-Mobile? Nie rozumiem. Sa inne sposoby zeby ogladac Eleven XD

Zawartosc kanalow jest tak slaba w mojej opinii, ze malo kto to wykupi - placenie dodatkowej kasy za ligowe mecze Realu i Barcelony jest raczej bez sensu, tym bardziej jezeli ktos juz to mial, gdy podpisywal umowe ze swoim dostawca, tak jak Ja np.

Puchary Anglii i Ligi Angielskiej sa rozgrywane bardzo rzadko, Ligue 1 i Serie A to nie jest material, zeby za niego dodatkowo placic, jak sie ma juz umowe z dostawca i sie placi abonament i to niemaly. Primera Division jest niby najmocniejsza liga w Europie, ale tak naprawde jedynie kilka meczow w sezonie jest ciekawych.

No i fakt np., ze emituja 1 albo 2 mecze Ligue 1 na zywo - przepraszam, ale to jest po prostu slabe, jak juz pisalem wielokrotnie jedyne o czym mozna napisac, ze leci LIVE na tych kanalach to Primera Division, Serie A i NFL (z oryginalnym komentarzem, nie PL) XD

Reszta to praktycznie tylko retransmisje.

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zauwazyc, ze Eleven prowadzi polityke "nie damy im obejrzec" jezeli chodzi o magazyny lig zagranicznych - premiery sa emitowane pozna noca z poniedzialku na wtorek, a powtorek praktycznie w ogole nie ma - jezeli juz sa jakies, to tez tylko pozna noca.

Jak ktos nie ma tunera z opcja nagrywania, to raczej nie obejrzy XD

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla Eleven za to, że pokazują NFL a do tego z oryginalnym komentarzem (każdy fan US Sports wie jakie to ważne). W dobie nagrywarek z dyskiem oglądanie meczów nocnych nie jest już problemem a w przypadku takiego sportu jak ten jest to wręcz zalecane. Ja na zywo meczu bym nie wytrzymał, tam jest taka ilość przerw na reklamy, że bez przewijania bym usnął :)

 

Mnie jednak zastanawia co innego. Dlaczego w powtórkach jest tylko komentarz polski, dlaczego nie wprowadzą drugiego audio do wyboru. Czy to jakis problem techniczny by dołozyć drugie audio ? I dlaczego C+ nie pokazuje NBA z mozliwością wybrania komentarza amerykanskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak zastanawia co innego. Dlaczego w powtórkach jest tylko komentarz polski, dlaczego nie wprowadzą drugiego audio do wyboru. Czy to jakis problem techniczny by dołozyć drugie audio ? I dlaczego C+ nie pokazuje NBA z mozliwością wybrania komentarza amerykanskiego ?

Pewnie albo kwestia licencji albo oszczędzania miejsca na przechowywanie danych z archiwalnymi transmisjami. Jak oglądam np. w faktach/wiadomościach materiały nagrane cyfrowo kilka lat temu, to mają często jakość VHS, więc pewnie to mocno kompresują. Jeżeli nadawcy oszczędzają na archiwum dla wysoko oglądalnych wiadomości to tym bardziej nie będą gromadzili dodatkowych ścieżek audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...