Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny udany weekend z kanałami Eleven :)

 

 

Smutno, że od października nie będzie można ich oglądać na stronie nadawcy. Jak wygląda to na player.pl ? Po zarejestrowaniu się muszę coś płacić? Jak to wygląda? 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie powoli zaczyna interesować czy wiadomo jak to będzie wyglądało w player.pl. Było info o 10 PLN (dla posiadaczy T-Mobile). Jednak ciekawi mnie jak będzie z jakością, czy w necie będzie realne HD. Niestety nigdzie nie mogę nić szczegółowego znaleźć. Może ktoś z Was wyczytał coś w komentach na tt ? :)

Mnie również zaczyna to interesować, w UPC kanału brak i oczywiście wykupię w player.pl, ale mam nadzieję, że będzie możliwość ogladania tych kanałów również w aplikacji player.pl w smart tv, a nie tylko na tabletach i telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny udany weekend z kanałami Eleven :)

 

 

Smutno, że od października nie będzie można ich oglądać na stronie nadawcy. Jak wygląda to na player.pl ? Po zarejestrowaniu się muszę coś płacić? Jak to wygląda? 

 

Zgodnie z dotychczas podawanymi informacjami (w dużej mierze na tt, czy komentach pod tweettami) to od 1 X Eleven ma być płatny na player.pl (co chyba oznacza wyłączenie streamu na www). Cena rzekomo 15 PLN lub 10 PLN dla abo TMobile miesięcznie....I niestety na razie tylko tyle. Jak się zarejestrujesz na player.pl to masz normalnie aktualnie dostęp, a od czwartku wykupić dostęp do strefy płatnej.

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być z T-Mobile? Przecież z numeru telefonu innej sieci nie da się tego aktywować...

@janusz951 No ok kupno startera to żaden problem, ale dziwiło mnie dlaczego się zastanawialiście czemu ta strefa nazywa się T-Mobile :) To chyba jasne i oczywiste :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanałów Eleven według moich obserwacji poprawiła się na tyle że już można je oglądać. Z czasem myślę że jeszcze jakość skoczy do góry i każdy będzie zadowolony. Cały czas czekam jednak na większą różnorodność dyscyplin pokazywanych w Eleven.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to,żeby móc oglądać coś płatnego w player.pl trzeba mieć nr z T-Mobile. Mogę po raz kolejny pogratulować tym "geniuszom" z TVN. Po co zamykają się na potencjalnych odbiorców?? Solorz i jego ekipa mają głowę na karku, oferta jest skierowana do wszystkich w Ipli, tylko Ci co mają CP czy Plusa płacą mniej. 

Lekki off-topic przepraszam, ale bardzo źle się stanie jeśli  dostęp do Eleven w internecie będą mogli wykupić jedynie abonenci jednego z operatorów. Oby nie, bo póki co to widzę,że kanały Eleven są w innej strefie - strefie sport,a nie T-mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w strefie sport. Nie będę wydawał 5 zł na starter T-Mobile bo po g.. jest mi potrzebny. Wolę sobie kupić piwo. 

No i co, że są? Póki co nie widzę innego sposobu na dostęp do tych kanałów niż numer w T-Mobile.

 

To albo piwo albo kanały :crazy: Jak już wydasz ten majątek w kwocie 5 zł to masz pierwszy miesiąc gratis.

Edytowane przez janusz951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, że są? Póki co nie widzę innego sposobu na dostęp do tych kanałów niż numer w T-Mobile.

 

To albo piwo albo kanały :crazy: Jak już wydasz ten majątek w kwocie 5 zł to masz pierwszy miesiąc gratis.

Zlituj się . Mam swojego operatora telefonicznego, jestem zadowolony i nie będę go zmieniał tylko po to by móc kupić kanały Eleven,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven ma u mnie zaj.bi.stego plusa za transmisje live NFL z oryginalnym komentarzem. Czegoś takiego od likwidacji ESPN America mi brakowało. Jakby do tego dokupili jeszcze ligę NCAA, to do szczęścia nic więcej mi nie trzeba  ;)

 

Ogólnie pisząc, to fan NFL w Polsce ma już co oglądać. Tygodniowo wychodzi pięć spotkań. W niedzielę dwa na ProSiebenMaxx i jeden na Eleven Sports, poniedziałek i czwartek również Eleven Sports.

 

Niestety,  jak poprzednicy, muszę skrytykować jakość obrazu :/. Chwilami wygląda nie najlepiej. Taki  ProSiebenMaxx, nadający w SD potrafi mieć lepszą jakość obrazu i bitrate niż HD Eleven. Widać to zwłaszcza na meczu o 22, gdzie bitrate na tym niemieckim kanale SD chwilami było ok. 8 MB.

 

Bałagan w EPG też przydałoby się uporządkować, bo utrudnia to nagrywanie. No chyba, że plugin EPG Import pobiera mi złe dane z Rytec'a.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...