Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli bez ligi włoskiej dziś? No chyba kpią sobie!! Po co komu taki mecz jak Las Palmas - Sevilla?! W to miejsce powinien być mecz Serie A, powinni jakoś traktować równo widzów, a nie z Hiszpanii 3 mecze a z Włoch żadnego... nawet z retransmisji. 

Rozumiem natłok meczów, no ale nie jest to w porządku. 

PS nie jestem hejterem Eleven, jestem wielkim ich fanem :) ale dzisiejsza sytuacja mnie wkurzyła po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oni muszą mieć trzeci kanał.....Ponadto to C+ mógł się Championship zainteresować :P

 

Ale generalnie to braaawo!

 

 

 

EDIT: Święcicki też bardzo fajnie na meczu Realu....

 

Ekspert na meczu Barcy (nie pamiętam jak się nazywa) też super - ciekawostki jak Orłowski :P

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oni muszą mieć trzeci kanał.....Ponadto to C+ mógł się Championship zainteresować :P

 

Ale generalnie to braaawo!

 

 

 

EDIT: Święcicki też bardzo fajnie na meczu Realu....

 

Ekspert na meczu Barcy (nie pamiętam jak się nazywa) też super - ciekawostki jak Orłowski :P

Jeszcze tego brakowało by C+ zainteresował sie Championship :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupują prawa, których nie będą mieli gdzie pokazywać  :/

Bez trzeciego kanału to nie ma sensu.

Hejterzy nie śpią. Ile meczów człeku ogarniesz w wieczór? Eleven ma niewątpliwą przewagę nad niegdysiejszym traktowaniem powtórek w C+. Tam ogladaliśmy tylko 2-3 powtórki meczy nadanych live. Eleven pokazuje mnóstwo innych premiero (choć nie live). O to zawsze upraszaliśmy C+. Ale marudzący fanboje C+ wiedzą co ma sens...

Edytowane przez bat
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWs..

 

Dalej tkwisz w błędzie. Nawet w newsie na SK jest jak byk:

 

Oprócz możliwości oglądania meczów Capital One Cup, widzowie w Polsce będą mogli również śledzić spotkania 3 poziomów rozgrywek angielskiej Sky Bet Football League.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Football_League_Championship

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Football_League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Football League - trzeci i czwarty poziom to jak poziom naszej ekstraklasy nawet lepszy :-)

Pewnie to wszystko było w jednej paczce i nie było możliwości kupienia samego COC albo Championship.

No dwa kanały przy tych prawach to za mało, to jest pewne. Niech robią ten trzeci kanał.

No i trzeba przyznać, że gdyby zdobyli też BPL to mają wszystko z Anglii, piękna oferta dla takich ludzi jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do NBA to uważam, że lepiej niech weźmie ją Eleven, po pierwsze będzie więcej transmisji (tak myślę) niż do tej pory w C+, po drugie usłyszymy nowe głosy, które wcale nie muszą okazać się gorsze :)

 

Czy tylko mi głos Ostrowskiego kojarzy się z Czachowskim (czy jakoś tak, ten od Serie A) ?? Powiem, że tego drugiego nie trawię w Serię A, i ciężko jest mi też słuchać LaLiga przez to, że głos mają (według mnie) identyczny. A teraz jeszcze komentuje z Święcickim i po prostu nie sposób nie wyrobić sobie, że jest to Serie A w Orange sport :/ Czy tylko mi tak się wydaje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ekspert na meczu Barcy (nie pamiętam jak się nazywa) też super - ciekawostki jak Orłowski :P

Tomasz Ćwiąkała z Weszło. No cóż, jak dla mnie to komentatorskie odkrycie tego roku. Świetnie się go słucha, ma wiedzę, emocje, nie przeszkadza głównemu komentatorowi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...