Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.Przed chwila moj znajomy ktory jest osoba zwiazana z NC+powiedzial mi ze dla nc+ licza sie teraz liga mistrzow,polska liga i angielska oraz zuzel.Ligi wloska i francuska przynosily straty ze wzgladu na nikle zainteresowanie tymi ligami.Prawa drogie a ogladalnosc marna.Dodal ze sa ugadani z elevenami na dodanie tych kanalow do nc+ tylko to potrwa.Biurokracja.Takze za jakis czas moze 22 sierpnia kanaly maja byc dodane.Oczywiscie za oplata beda dostepne.Powiedzial ze to jest biznes ktory sie oplaca i nc+ i elevenom.Kazdy zarobi swoje.

 

pod tym artykułem: https://satkurier.pl/komentarze/118555

 

Jest w tym sporo prawdy,nc+ na tej utracie jeszcze sporo zarobi pewnie.

 

Jak to się sprawdzi - to powiem, a nie MÓWIŁEM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata

 

Wszystko działa. Oglądałem nie raz i ani razu nie miałem żadnego problemu z płynnością i zacinaniem. Większość z Was ogląda w przeglądarce, przez flasha, więc się nie dziwcie, że brak płynności. Często na I7 brakuje płynności, a co dopiero inne, starsze komputery.. :)

Bawi mnie to, że nie mając o czymś pojęcia hejtuje się kogoś, kto robi wszystko OK.

 

Jak nie wiesz, to nie pisz. Ogladam w VLC, nie w zadnej przegladarce - przycina jak :censored: Po prostu chce nagrywac, ale sie nie da przez te sciny. Stream w przegladarce (uzywam Mozilli) dziala bezproblemowo ... Hejtuje fakt, ze nie nic sie nie da nagrac po prostu. Inne osoby ktorym tez zalezy na nagrywaniu maja ten sam problem - co 30 sek scina i nie da sie nic nagrac, wiec to musi byc wina ich beznadziejnego streamu. Moj komputer odpala PESa 2015 na full detelach, wiec przestancie gadac, ze nie pociagnie nedznego streama w jakosci VHS od Eleven ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkwatata, no tak, nie wiem, trzymajcie mnie :D

Mówisz, że w VLC ci tnie, a w przeglądarce ci działa. Więc jaki wniosek wysuwamy? Problemem jest VLC. Więc co robimy? Próbujemy np. w potplayer.

Ten przykład ścin po paru sekundach (~30) także miałem w VLC, w najnowszej wersji. Problem objawiał mi się nawet w streamie lokalnym, więc czym prędzej zmieniaj wersje na starszą lub zmień playera.

Więc zanim piszesz do kogoś, że nie wie... eh, daruje sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkwatata, no tak, nie wiem, trzymajcie mnie :D

Mówisz, że w VLC ci tnie, a w przeglądarce ci działa. Więc jaki wniosek wysuwamy? Problemem jest VLC. Więc co robimy? Próbujemy np. w potplayer.

Ten przykład ścin po paru sekundach (~30) także miałem w VLC, w najnowszej wersji. Problem objawiał mi się nawet w streamie lokalnym, więc czym prędzej zmieniaj wersje na starszą lub zmień playera.

Więc zanim piszesz do kogoś, że nie wie... eh, daruje sobie :)

Probowalem bo juz kazdy mi pisal - sciagnalem specjalnie ten wspanialy Pot Player (o ktorym nigdy wczesniej nie slyszalem - bo zwyczajnie to szrot) i oczywiscie tak jak przypuszczalem nawet nie odpalil tego linku do streamu Eleven, probowalem kilkanascie razy :lol2: Juz pomijam fakt, ze tam nie chyba nawet opcji nagrywania, wiec w ogole bez komentarza ...

Jezeli macie jaki normalny odtwarzacz ktory to odpala i moze nagrywac to sie podzielcie, byloby milo.

 

Ponadto niedziala strona z programem TV dla Eleven od dobrych 12 godzin :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może C+ walczy o Segunda Division :?: Bo z Primera już mają pozamiatane... no ale kilka klubów w pucharach pokażą z Hiszpanii, to jest ta oferta, której znowu nie rozumiemy... :crazy:

Już mnie to śmieszy... Teraz jak już wiem, że Barcy nie zobaczę w tv, to niech ich to BeinSport pozamiata. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven nie potwierdza ze ma prawa do La Ligi a nc+ walczy o pokazywanie ligi hiszpanskiej

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc ... y-licencji

To co te spetakulacje spawie beiN sport który miał wspópracować z Eleven okazały być plotką.

Czekajmy na oficialny komuikat a nie sugerujmy się Twiterem tak jak to wszyscy robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zamieszaniu zyskuje tylko Eleven. Ludzie wpadli w szaleńczy amok. Sami wydzwaniają i męczą operatorów, żeby dołączyli te kanały. To stawia Eleven w lepszej sytuacji negocjacyjnej. A jak okaże się, że jednak nie będą mieć La Ligii, to powiedzą, że przecież nie mówili o tym że będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy abonenci nc+, którzy mają c+ czują się oszukani, i stracili zaufanie do Canal+, a może raczej do nc+. Może nc+ specjalnie napisało, że walczą o La ligę, a może tak na serio chcą dodać Eleven. Solorz też powinien dodać Eleven, tymbardziej, że c+ straciło Serie A, i LM w szczypiorniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jesteśmy w punkcie wyjścia. Zawsze mówię, że pośpiech, to zły doradca. Teraz macie doświadczenie, że wszelakie komunikatory, to nie jest dobre źródło informacji.

Nadal brak oficjalnego komunikatu.

Tu się zgadzam święta prawda nadawca beiN Sport nie wydał komunikatu tej sprawie ze wygrał przetarg na La Liga w Polsce i na jakich zasadach po prostu ktoś chciał Eleven na Twitterze kopać ze niby ma współprace z beiN sport a MP & Silva nie jest wyłącznym operatorem przetargowym dla kanału Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beIN też w sumie pewnie nie ma jak wydać komunikatu, bo najpewniej nie mają obecnie/jeszcze w Polsce żadnego swojego przedstawicielstwa. A dystrybutor praw do La Ligi też pewnie ot tak sobie nie mógłby wydać komunikatu, bo w sumie to by mijało się z cele. Napisanoby, że beIN SPORTS ma prawa, jakiś komentarz obu stron i tyle, a o tym czy kanał byłby w Polsce czy nie, pewnie by o tym nie wspomniano. Chyba że rzeczywiście współpraca na jakiś czas z Eleven Sports Network jest prawdziwa, to w sumie wtedy oni mogliby o tym wszystkim powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy abonenci nc+, którzy mają c+ czują się oszukani, i stracili zaufanie do Canal+, a może raczej do nc+. Może nc+ specjalnie napisało, że walczą o La ligę, a może tak na serio chcą dodać Eleven. Solorz też powinien dodać Eleven, tymbardziej, że c+ straciło Serie A, i LM w szczypiorniaka.

I w tym przypadku wraca też pytanie o Sportklub w Cyfrowym Polsacie zwłaszcza że po dodaniu tej stacji zarząd platformy z ulicy Łubinowej w Warszawie miałby się czym chwalić gdyż miałoby wszystkie ligi krajów południowych.

Moim zdaniem współpraca BeIN'a z Elevenem jest możliwa bo oddanie praw z nc+ byłoby finansową wtopą z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.sport.pl/pilka/1,105004,185850 ... zorem.html

Jak ustaliliśmy, platformy Polsatu i NC+ nie kwapią się, by wpuścić do siebie nowe kanały. Także dlatego, by nie wzmacniać potencjalnej konkurencji. Może zatem być tak, że widzowie dwóch największych platform cyfrowych nowych kanałów nie zobaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Eleven na TT nikt nie mówił o żadnych prawach do La Liga. Wszystkie wymysły twittera nie były przez nikogo potwierdzone, a wy już wieszczycie jak sobie poradzą na dwóch kanałach. Ważne aby dali sobie radę z Serie A i Ligue 1, a reszta się okaże. Dla enki z korzyścią byłoby gdyby wpuścili ich do siebie na satelitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...