Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barca-Real 465tyś widzów, ładnie ale to hit hitów który interesuje nawet ludzi takich jak ja czyli mających ligę hiszpańską w nosie :) A jakiś zwykły meczyk?? :)

 

p.s.

@brzosman, to nc+ z CP mogą napsuć bardzo dużo krwii Eleven czy komuś kto kupił te prawa na Polskę jak go nie włączą do oferty. Wtedy ta kasa idzie w piach, na samym necie i kablówkach nie do zarobienia po prostu. Rynek płatnej tv w Polsce to nc+ i CP, amen.

Tak tylko pamiętaj że by obejrzeć mecz realu z barcelona trzeba było mieć paczkę za 60-90 zł, policz ilu ludzi ma takie paczki i odejmij od nich osoby które nie interesują sie sportem i wyjdzie że to 465 tyś osób to jest naprawde duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi magazynami? Wszystkie nazywaja sie tak samo ... Kiedy jest magazyn podsumowujacy kolejke Ligue 1? Ostatnio byl we wtorek, teraz jest niby w poniedzialek. Mogliby napisac Ligue 1 Show i Ligue 1 Highlights czy jakos tak, zeby to rozroznic. Te magazyny sa zupelnie rozne, ale wedlug Eleven to ten sam magazyn ...

===

Chyba sobie poradzilem - dzis jest magazyn podsumowujacy o 20:30, bo trwa godzine. Ten magazyn Ligue 1 Show trwa pol godziny, w ten sposob musimy sobie radzic i to rozrozniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opadł późno wieczorny wczorajszy niedzielny kurz. Wymieszany wszelakimi komunikatami na różnych komunikatorach i w dodatku opatrzonymi wielkimi znakami zapytaniami. Spokojnie czekam, jak przystało na początku pracującego tygodnia na oficjalne informacje. Ale nie takie, które wczorajsze niedopowiedzenia, niektórych rozpaliły do białości.

Liczę, że dzisiejsze wzmianki o dokonaniach Eleven i Eleven Sports (beIN Sports) będą tak obfite w treści, że dowiemy się : co, gdzie i jak?!

Ciekawe, czy to będzie tak proste, jak we wczorajszy wieczór? Ano zobaczymy? Czy usłyszymy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czemu Eleven ma taki problem wystartować w sat tv. Czy obecni operatorzy nie chcą ich po prostu uważając za dużą konkurencję ? CP nie powinno się zastanawiać oni nic nie tracą, a jednak dalej ich nie ma? Wczorajszy mecz o 21 na Eleven ze świetnym komentarzem nic tylko dodawać bo jakość streamu nie jest najlepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów jest co najmniej kilka: wbrew pozorom miejsce na sat nie jest znaleźć tak łatwo, CP ma swoje procedury dodawania nowych kanałów (na pewno nie trwa to tydzień), przygotować wprowadzenie nowego kanału pod względem marketingowym, poinformować abonentów kilkoma kanałami o nowej ofercie, no i przede wszystkim dogadać się co do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze do końca Stycznia ważną umowę i po negocjuję za straty lig.

 

Teraz taka sprawa że: Prawa La Liga w Polsce nabyła telewizja beIN Sports. Informacja na Twitterze potwierdzona przez Andrea Radrizzani z MP&Silva. Ów kanał BeIN Sports porozumiała się z Eleven Sports Network, która pokaże mecze La Liga w swoich stacjach a ile tych meczów będzie to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze do końca Stycznia ważną umowę i po negocjuję za straty lig.

 

Teraz taka sprawa że: Prawa La Liga w Polsce nabyła telewizja beIN Sports. Informacja na Twitterze potwierdzona przez Andrea Radrizzani z MP&Silva. Ów kanał BeIN Sports porozumiała się z Eleven Sports Network, która pokaże mecze La Liga w swoich stacjach a ile tych meczów będzie to zobaczymy.

Czy Eleven wydało komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze do końca Stycznia ważną umowę i po negocjuję za straty lig.

 

Teraz taka sprawa że: Prawa La Liga w Polsce nabyła telewizja beIN Sports. Informacja na Twitterze potwierdzona przez Andrea Radrizzani z MP&Silva. Ów kanał BeIN Sports porozumiała się z Eleven Sports Network, która pokaże mecze La Liga w swoich stacjach a ile tych meczów będzie to zobaczymy.

Czy Eleven wydało komunikat?

 

Jeszcze nie. Czekam na wpis jak coś się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pod artykułem o prawach do ligi hiszpańskiej na satkurier.pl napisał:

liga francuska już postawiła podobno ultimatum Eleven, że jak nie zaczną nadawać w tv to stracą prawa do ligi;

Tak, nawet dali wymóg bitrate na poziomie 12,34 i ani joty mniej. :lol: Inaczej koniec, sąd i kara chłosty. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...