Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo ze przypadek ;D

Za 10-20 lat ludzie będą pamiętać kto to Messi. Będą pamiętać, że to najwybitniejszy zawodnik swoich czasów. Nawet opinie hejterów twojego pokroju tego nie zmienią. 

 

Fenomen tego gościa jest ciężki do zrozumienia. Kiepski dziennikarz i komentator, a wszędzie go pełno. Cały czas jedzie na popularności, kiedy w jednym z wywiadów, Kowalczyk zwierzyła mu się nt depresji i utraty nienarodzonego dziecka. 

Taki fenomen, że muszę go sprawdzić w Google, bo nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, że część oglądała w tym czasie Juventus, część Monaco, myślę, że spora publika wybrała na Polsacie Sport finał Plus Ligi ZAKSA - Skra to obojętnie jaki wynik jest prawdziwy to jest wysoki.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę (26 kwietnia) konferencja prasowa LaLiga i ELEVEN SPORTS w sprawie LaLiga Legends POLAND 2017.

Mecz już 9 czerwca :)

Super inicjatywa, widać ELEVEN kombinuje, C+ takiego czegoś nie zorganizował przez 20 lat, widać mają spore wtyki. Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super inicjatywa, widać ELEVEN kombinuje, C+ takiego czegoś nie zorganizował przez 20 lat, widać mają spore wtyki.

Lol. Przecież to La Liga organizuje i projekt powstał w 2016 i to jest odpowiedz Hiszpanów aby przyciągnąć więcej kasy z zagranicy bo zazdroszczą Anglikom.Zresztą nie wiem co jest atrakcyjne w zobaczeniu meczu dziadków w większości dość mało znanych. Więc jak C+ miał organizować coś czego nie było ? Kto by teraz nie miał La Ligi to by tak samo jak Eleven w tym uczestniczył ale to liga decyduje gdzie odbędzie się event itd. Jedyny plus to taki, że Legia na tym zarobie bo innych nie widzę. 

 

C+ nie chciał płacić pośrednikowi Bein, proste, chcieli kupić bezpośrednio za znacznie niższą cenę a tak Bein podbił cenę jeszcze jaką w ostateczności zapłacił  Eleven. Serio ty myślisz, że przy grubej kasie ktoś komuś sprzeda taniej bo go zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A GPS coś Ci mówi? :) Poza tym nawet Rudzki się śmiał, że mu zabrali kolegów od English Breakfast, czyli gotowych i sprawdzonych, trudno, żeby coś zepsuli. Oczywiście o rozjechanym dźwięku przy El Clasico i przy FA Cup przez 2 dni ani słowa, rzeczywiście jakość premium, jak się patrzy :) Swoją drogą rozjechany dźwięk to bolączka wszystkich stacji w Polsce, więc nie czułem się specjalnie zaskoczony.

 

Nie zmienia to faktu, że ponad 300k to świetny wynik, jeśli chodzi o oglądalność. Januszki swoje zrobiły :)

A ktoś broni w takkm razie Rudzkiemu zaprosić ich do GPS czy studia LM? Przecież nikt nie zakazał. Ale skoro C+ woli dziada Murawskiego czy Przytule i Kazka to po co potem te smiechy Rudzkiego?

 

GPS? Tak mówi mi to cos, beznadziejny program, ktory nie ma w ogóle klimatu jak się go oglada. Kilka minut przed meczem. Zero ciekawej dyskusji. slabi goście.

 

Obejrzyj naprawdę to jak na Eleven ludzie ktorzy przychodzą sie tym pasjonują. Poza tym dyskusja jezt na wiele tematów. Wczorajszy Eleven Gol i studio przed Pescara-Roma po raz kolejny klasa. Ich sie słucha i nie ma sie dość i szybko czas leci. A potem obejrzyj sobie studio przed meczami LM. Przepaść straszna według mnie widoczna na pierwszy rzut oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroslawski w czasie trwania meczu Sevilli z Granada w piątek mówił jakie to dwa mecze beda. Na pewno w czwartek skomentuje razem z Cwiakala mecz Sevilli bo mówił ze będą na Pizjuan. Drugi mecz to nie chcę sklamac ale chyba to mecz Atletico będzie właśnie ale juz teraz nie pamiętam ale mówił też w trakcie meczu Sevilli.

 

To Mirosławski nie jedzie na weekend F1? Pojadą Sokół i Kapica czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Mirosławski nie jedzie na weekend F1? Pojadą Sokół i Kapica czy co?

Mecz Atletico dzisiaj, Sevilla w czwartek wiec nic nie stoi na przeszkodzie by pojechali do Rosji na weekend na F1 ;)

 

To jak poziom gimnazjum jest w studio Eleven to przedszkole w C+? Czy hm żłobek?

Zachwycam się bo wreszcie ktoś robi coś na miarę tego jak trzeba i potrafią zaciekawić swoją rozmową i dyskusją. No i maja co powiedzieć.

C+ jakby zrobił takie studio do LM to tez bym się zachwycał ale tam maja wyrąbane na widzów niestety... Zapału tez nie widać.

O Polsacie nawet nie będę wspominał, bo tam już w ogóle nie ten poziom dyskusji, więc nie ma sensu kopać leżącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Robsonem. Eleven Gol w każdym wydaniu oglądam i się na tym programie nie męczę. Pasja i zapraszają dziennikarzy.

GPS czy Grana Niedziele pominę, bo to jest omówienie jak sprawozdawca. Jak porówna się to do studia przed i w trakcie meczów to zderzenie suchego omówienia z pasja. Sama przyjemność. To samo przed LM....dajcie spokój ;) Ja już oglądam od meczu, bo po prostu się nudziłem, a wczoraj oglądając studio przed Roma - znowu pasja.

Już nie wspomnę, o tym, ze C+ nigdy nie robił studia przed meczami ligowymi (No dobra było raz na ruski rok) a 11 jest pod tym katem zaje.... C+ nawet przed LE nic nie ma, a 11 przed Pescara.
Wiec co tutaj porównywać?

C+ powinien raczej zrobić taka L+E jak Eleven ma studia po kolejkach, bez jakichś dodatkowych zabaw tylko omawianie, o publiczności nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Atletico dzisiaj, Sevilla w czwartek wiec nic nie stoi na przeszkodzie by pojechali do Rosji na weekend na F1 ;)

 

 

Stoi na przeszkodzie, bo np. w Chinach robili relacje od wtorku, w czwartki pomimo, że kierowcy nie jeżdżą na torze to się sporo dzieje wokół toru, sa konferencje kierowców, itd.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robson nie ma sensu dyskutować tylko należy zadać pytanie:

 

1) Jakie studio C+ robi/robił w poniedziałek ?

2) Jakie studio C+ robił/robił przed, w trakcie i po meczach lig zagranicznych w weekend?

3) Jakie C+ robił podsumowania po każdym dniu gry?

 

Wiec odpowiedzmy:

1) Żadnego vs Eleven, który robi przed meczami, w przerwie i magazyn podsumowujący z komentarzem, a nie suche skróty

2) żadnego poza jakimś tworem jak gps, które skupiało się głównie na polskiej vs Eleven, który robi do różnych lig i spotkań

3) żadnego poza głównym podsumowaniem sport+ czy premiership+ (bez komentarza!!) vs Eleven który ma 3 magazyny, gdzie ludzie rozmawiają w sb, ndz i pon.

 

Co tutaj porównywać? Ale wiem jako 35 latek jestem niedojrzały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu jest jeszcze naprawdę dużo czasu. Teraz niech się skupią na zdobyciu LM od konkurencji i być może jeszcze NBA.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...