Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej śmieszy jednak stwierdzenie użytkownika tomciu "Jestem ciekaw ilu klientów będą mieli jak podniosą dostęp do 25 zł (tyle co pakiet Canal+) aby zbilansować to co kupią?".

Gdzie niby C+ za 25zł? Abonenci CP mogą sobie dokupić paczkę C+ za 25zł jak teraz za 15zł Eleven? Czy może mogę iść do APS i wziąć sam pakiet C+ za tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menken powiedział ze chcą dalej prowadzić ekspansje na nowe rynki także kasę i plan jakiś mają, tylko rozsądnie rzadzą swoim budżetem i miło się rozwijają.

A co miał powiedzieć ze sie zwijają? Łykacie te PR-owski gadki jak fakty. Niech sie rozwiną i będzie wtedy można bić brawo. Ja na razie to bym postawił np na poprawę jakości obrazu a potem wielkie cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszyscy ci, co gadają na Eleven to typowe Janusze.

 

Nic wam się nie podoba i krytykujecie ich za wszystko.

 

Widać, że wolicie bulić 70 zł za najtańszy pakiet C+ (w którym praktycznie jest tylko Ekstraklapa :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: ), niż dać 15 zł za Eleven (Z najmocniejszymi ligami świata).

 

Gratuluję. :mrgreen:

Edytowane przez domban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten wysłannik na Bundesligę, to ktoś taki jak Rafa Lebiedzieński. Nie wiem z kim Patryk lub jego koledzy mają znajomości, bo ten rynek mnie nie interesuje.

5 x Calcio w Wielką Sobotę, cała piątka bez Kapicy. Czyli dwa dostanie Czachowski, jeden Majdan, a reszta będzie pomiksowana.

Teoretycznie mogą komentatorzy pojechać na Roma - Juventus. Pod warunkiem, że ten mecz będzie o coś więcej niż 3 punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że liga hiszpańska po sezonie 17/18 dalej będzie w Eleven, bo jak sobie pomyśle,że znów mam słuchać Orłowskich czy Wolskich, to mnie coś trafia. Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu komentarz panów z 11, i mam nadzieje, że będę mógł słuchać ich komentarza podczas meczów LL, jeszcze bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie tą przepychankę. Ci co twierdzą ,że Eleven coś dostał nie przedstawili na to żadnego dowodu. To,że osoba związana kiedyś z MP&Silva tworzy Eleven to nie oznacza,że ta spółka stała się nagle instytucją charytatywną i sama wykłada spore pieniądze by mieć prawa sportowe,a następnie oddaje je Eleven. Gdyby tak było hipotetycznie to konkurenci poszli by sądu czy zgłosili sprawę do urzędu typu UOKIK i by wygrali. Skoro tego nie robią znaczy,że wszystko odbywa się uczciwie z zachowaniem zasad rynkowych. 

Jaki UOKiK? MP&Silva może zrobić z posiadanymi prawami co chce. Woleli zacząć współprace z Eleven, niż sprzedawać prawa za grosze innym podmiotom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki UOKiK? MP&Silva może zrobić z posiadanymi prawami co chce. Woleli zacząć współprace z Eleven, niż sprzedawać prawa za grosze innym podmiotom.

Tak Ci się tylko wydaje kolego. Poza tym sam sobie przeczysz- skoro Eleven płaci najwięcej to oczywiste,że do nich trafiają prawa. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczysz sobie pisząc o rzekomym dealu, który ma polegać,że prawa trafiają do Eleven, który płaci najwięcej. Poucz się prawa,a dowiesz się,ze wykluczanie z rynku jest praktyką niezgodną z prawem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam pomogę w rozwiązaniu waszego sporu haha. Otóż jakiś czas temu była informacja,że Eleven podpisało umowę z MP&Silva na sprzedaż praw sportowych. Tylko jest pytanie w jaki sposób, czy mają pierwszeństwo na zakupy od MP&Silva,czy mają dużo taniej sprzedawane prawa czy w końcu co jest chyba najmniej możliwe,że dostają za darmo. Dla mnie pierwsza opcja jest najbardziej realna,chociaż i nie wykluczam że Plus ta druga opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...