Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@DamPrz może dlatego że na kanale 39 odkodowany jest dla wszystkich a na 129 jest dla tych co mają paczkę "Eleven" i tam docelowo zostanie :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, potwierdza się. Większość ludzi z telemetrami wykupiła dostęp do Elevenów głównie dla F1. Nie wdając się w szczegóły bo nie mam na to czasu powiem jedynie, że F1 oglądało 149 tyś widzów a któryś z meczyków z najlepszą widownią miał 27 tyś. Generalnie słabiutko idzie liga francuska a z włoskiej to chyba tylko na Milika ktoś się włącza i na Szczęsnego. Hiszpańska jako tako ale bez szału. Po wyniku F1 widać, że jednak zasięg ogromnie mniejszy niż Polsatu Sport, tam F1 miało pomiędzy 300 a 400 tyś widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jednak jest swego rodzaju zaskoczenie, że kanał od początku prawie wyłącznie piłkarski zgarnia największą oglądalność za F1 i to chyba przy stosunkowo niewielkim zasięgu. Teraz widać, że wizyty w padoku i zatrudnienie Sokoła to rzeczywiście było dobre posunięcie i chyba jest to jedna z większych niespodzianek, jeśli chodzi o kontent. Poza tym Polsat Sport prawie wszędzie za darmo i 300-400 tys. widzów, a na półrocznym, płatnym kanale 150 tys. widzów.

 

Co do wyników meczów ligowych to jak już rozmawialiśmy wcześniej są one średnio wymierne, ale jednak mniej niż 30 tys. widzów trzeba rozpatrywać w kontekście tego, że nie wszyscy mięli możliwość oglądania Eleven od początku (u mnie w kablu dopiero od kwietnia). Swoją drogą myślę, że 2-3 lata temu w C+ mecze z hiszpańskiej, czy włoskiej mogły mieć podobne wyniki, nie licząc Barca-Real. Jak dla mnie to te wyniki są trochę zaskakujące (na plus) i w pozytywnym świetle stawiają rozwój całego Eleven w naszym kraju.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza, że słowo "Janusz" odnoszące się do tzw sezonowych kibiców, to strzał w dziesiątkę, a nie złośliwość. Janusz, czyli kibic od święta, a raczej kibic sukcesu, najczęściej tani lanser, lansujący się swoim rzekomym kibicowaniem. Milionowy wysyp Januszy mieliśmy podczas ostatniego Euro. Flagi za szybami samochodów, obklejone lusterka, szaliczki, wymalowana policzki, a podczas meczów piwko i gadulec o d.upie Maryni. W Januszowość wpisuje się większość polskich niby kibiców Barcelony, Realu i innych klubów będących zawsze na topie. Niby wielki fan, ale mecz już go nie interesuje. Lepiej w tym czasie śledzić i lajkować jakieś pier.doły na Fejsbusiu, wklejane przez znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Co wy tak narzekacie na Eleveny? Dla mnie mało ważne jest ile ludzi ogląda liczy się że ja mam na czym "oko" zawiesić i wraz ofertą sportową Canal+ mam wszystko co chcę mieć :D

@grande masz rację z tymi "Januszami" :brawo:

Dodałbym jeszcze że typowy Janusz to taki co narzeka a nie opłaca abonamentu i korzysta ze stremów a jeszcze wymaga :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeglądałem EPG wczoraj to się dziwiłem że w Eleven i Eleven Extra będzie Chelsea-Leicester, i tego nie uwzględniłem w rozpisce, a tu jednak... jeśli to prawda to mamy "zalety" trzeciego kanału. :)

http://m.media2.pl/media/135751-Wieczor-hiszpanskich-poteg-na-zywo-w-Eleven.html

No chyba że to jakaś nieoficjalna rozpiska, tworzona na podstawie zaktualizowanej ramówki Eleven i troszkę mniej aktualnej Eleven Extra (bo tam pierwotnie miał być tylko ten mecz). :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem po meczu Romy byla reklama ze derby Sewilli na ktoryms z ich kanalow pokaza live. Bodaj Eleven... Ale miejmy nadzjeje ze jednwk Chelsea będzie na Eleven a derby na Eextra dadza bo akurat mnie najmniej interesują a Chelsea bym obejrzal i potem o 23 retransmisje Milanu i wieczor udany ;)

 

PS. Swiecicki & Kapica kapitalnie wczoraj w czasue derby D'Italia!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się ze szybko EE nie zobaczymy w kablu bo coś czuję ze po fazie testowej do końca września to od października to dalej będą mieli wyłączność tyle że już oficjalna i pewnie dłuższa. Teraz nc+ nie będą głupi bo wiedzą że ludzie odchodzą i chcą długą czasową wyłącznością kusić a ze kanał idzie z ich transportera to mają ESN w garści i zatańczą jak im się zagra. Nie wiem ja tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak się spodziewałem tylko dwa mecze z pierwszej kolejki LM piłkarzy ręcznych - z udziałem Vive i Wisły i nic poza tym. NC+ transmituje jeszcze czwartkowy mecz Kadetten - Bjerringbro, ale tutaj można zrozumieć, bo ligi grają w środku tygodnia i na Eleven Sports w tym czasie jest zaplanowany mecz ligi hiszpańskiej. Wielkiego hitu tej kolejki Kiel - PSG też za bardzo nie ma gdzie wcisnać. Szkoda, a z tego co widzę to w następnej kolejce nawet nie będzie transmisji z wyjazdowego meczu Orlen Wisły Płock z PSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie będzie jak będzie? :)

http://www.teleman.pl/tv/Pilka-Reczna-Mezczyzn-Liga-Mistrzow-1385098

LM zgodnie z przewidywaniami, nie spodziewałem się większej ilości transmisji wraz z wejściem trzeciego kanału, dobrze że te prawa ma też C+. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Boję się ze szybko EE nie zobaczymy w kablu bo coś czuję ze po fazie testowej do końca września to od października to dalej będą mieli wyłączność tyle że już oficjalna i pewnie dłuższa. Teraz nc+ nie będą głupi bo wiedzą że ludzie odchodzą i chcą długą czasową wyłącznością kusić a ze kanał idzie z ich transportera to mają ESN w garści i zatańczą jak im się zagra. Nie wiem ja tak myślę.

 

Ja kibicuje temu żeby nc+ miało przez jakiś czas na wyłączność EE i mam nadzieje ze tak będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...