Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzam - nie ma szans, to sie nie sprzeda, nawet z La Liga wlacznie. To byloby zbyt skomplikowane - chyba, ze te karty bylyby takie jak Cameleony z Cyfry+ (czyli uniwersalne, dzialajace w kazdym wlasnym dekoderze). Chyba nie sadzicie, ze ktos kupi specjalnie jakies karty i dekodery dedykowane jeszcze, hmm? Poza tym naprawde spora czesc ludzi nie ma pojecia o tym, ze w Polsce jest jakis Eleven (porozmawiajcie ze swoimi kolegami, Ja ostatnio dzwonilem do kumpla, uslyszal ode mnie o tym, ze Eleven jest w Polsce, nawet nie wiedzial co to jest) - zanim Ci ludzie sie ogarna, to minie jakis miesiac jak nie wiecej. I w ogole ten kanal nie jest na satelicie i nie bylo zadnego komunikatu jeszcze. Jezeli bedzie tylko Pre-Paid, to przeciez Eleven nie bedzie w kablowkach, juz sobie wyobrazam to oburzenie ludzi tylko z kablowka w miastach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak nemoturtles pisał o kartach prepaid?

To forma dystrybucji stosowana przez beIN Sports.

Nie dadzą rady bo muszil juz mięć gotowe kary cenik dekoder dedykowany pod kartę polską wersje na sat i do tego hot bird i sztab ludzi odpowiedzalny za to a za ty juz rusza La Liga muszą inny sposób kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej dlaczego tak ma być.

We Francji jak wchodził BeinSport również wykupił od Canal+ wiele dyscyplin. Wówczas Canal+ France pozwało ich do sądów, straszyło.

 

Wchodząc do Polski wiedzieli, że mogłaby być taka sama sytuacja co we Francji, więc najpierw zrobiło kanał widno/straszak Eleven, wykupiło kilka lig piłkarskich, a teraz okazuje się, zę BeinSport kupił ligę hiszpańską.

Sądzicie, że samą ligę hiszpańską BeinSport by pokazywał? Byłbyby to naprawdę nieopłacalne... Sądzę, że Eleven od początku był przygotowany na BeinSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno. Czy niektórzy nie wiedzą, że oprócz NC+ i Cyfrowego Polsatu są jeszcze kablówki? I to wiele kablówek? Większość z nich także oferuje pakiet Canal+. Jeśli beIN Sport serio kupiło prawa do La Ligi i wykupili Orange Sport, to o co wy się martwicie? Rozumiem, że ktoś, kto nie ma Canal+ może się martwić, że będzie musiał płacić więcej (za wykupienie Canal+). Ale Orange Sport to kanał praktycznie tak samo powszechny jak Animal Planet.

 

Jedyne, co może martwić to to, że Orange Sport nie jest w HD. Jednak kto wie, może beIN będzie nadawało w HD.

Natomiast serio nie rozumiem tego ciągłego lamentu dot. tego, czy NC+ wykupiło prawa. Jeśli NC+ wykupi prawa, to La Liga dalej będzie na Canal+, które tak jak napisałem - można mieć praktycznie w każdej kablówce. Jeśli beIN wykupi Orange Sport i La Liga tam trafi, to tym lepiej, bo kablówka bez pakietu Canal+ jest ok. 40zł tańsza.

 

Zrozumiałbym lament osób, które oglądają wszystkie europejskie ligi i denerwuje ich to, że być może będą więcej teraz płacić. Podobnie lament osób, które dopiero co przedłużyły umowę, w której wykupili pakiet Canal+, a okaże się, że La Ligi tam nie będzie. Ale jak widzę lament osób, które oglądają gł. La Ligę, to serio tego nie pojmuję.

 

Na dniach podpisuję umowę z Netią. Tam wykupuje się tematyczne pakiety z kanałami. Po podliczeniu tego, co będę chciał oglądać, płacić będę:

 

1. 65zł - TV (w tym pakiet sportowy), Internet 120mb/s, multiroom. Tą opcję wezmę, jeśli La Liga faktycznie będzie na Orange Sport / beIN

2. 90zł - TV (bez pakietu sportowego, ale za to z pakietem Canal+), Internet 120mb/s, multiroom. Tą opcję wezmę, jeśli La Liga zostanie na Canal.

 

A to jest pierwszy lepszy przykład, bo tak jak napisałem - kablówek jest w Polsce sporo.

Dlatego proszę, niech ktoś z tych lamentujących wyjaśni mi, skąd ten lament. I pytam serio, bez złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...