Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Hiszpanii wygrała Telefonica.

Kupili za 600 mln euro - wszystkie mecze

http://m.ft.com/cms/s/0/85e20a78-2711-1 ... 173ca.html

No to być może chodzi o telewizje otwartą bo na FCbarca pisali że jutro poznamy zwycięzcę przetargu i stacje która pokaże mecze w otwartej TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wien czy pamiętacie ale za godzinę kończy się przetarg na pokazywanie La Liga w Hiszpanii. Jutro będzie wiadomo kto wygrał,

 

 

No i super. Nie wiem, kto pisał bzdury, że ten przetarg potrwa jeszcze nie wiadomo ile. Jeśli faktycznie NC+ perfidnie kłamało przez telefon, to jutro zrywam umowę z UPC (którą jak pisałem - dziś przedłużyłem) i poczekam spokojnie na operatora, który będzie puszczał La Ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wien czy pamiętacie ale za godzinę kończy się przetarg na pokazywanie La Liga w Hiszpanii. Jutro będzie wiadomo kto wygrał,

 

 

No i super. Nie wiem, kto pisał bzdury, że ten przetarg potrwa jeszcze nie wiadomo ile. Jeśli faktycznie NC+ perfidnie kłamało przez telefon, to jutro zrywam umowę z UPC (którą jak pisałem - dziś przedłużyłem) i poczekam spokojnie na operatora, który będzie puszczał La Ligę.

Mi chodzi o Hiszpanie a nie o Polskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wam wmawia, że jutro będzie wiadome na 100% kto ma te prawa ? Będzie do ostatniej minuty tak jak rok temu z F1. Ekstraklasa też kilka razy zmieniała daty ogłoszenia wyników przetargu.

Masz dla nas jakiś nowe info?

Pokażcie ten Puchar Ligi Angielskiej bo był w promo kanału Eleven. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba się święci ciekawego bo dzisiaj na szybko odpalałem większe pasmo do połączenia z MediaPro. Teraz mamy już 400 Mb/s symetrycznej transmisji z centrum sat. Jednocześnie dostałem więcej sprzętu do odbioru. Tak wię równocześnie mogę przyjąć 6 linii w tym samym czasie. Jutro konfiguruję też większe łącze z ATMem. To jest główny operator telekom zajmujący się usługami dla Broadcastingu. Bez tej firmy nie byłoby połączeń z NC+, TVNem, Polsatem, TVP, Pulsem i pozostałymi. To taki centralny węzeł komunikacyjny dla nadawców. Nie wiem jakie dane tym mają być transmitowane i do kogo konkretnie. Może jutro coś więcej się dowiem. Ale taka "rura" do Hiszpanii też mnie zdziwiła dzisiaj. Wszystko zestawiane i zwiękaszna pojemność w błyskawicznym terminie. Piorytet ASAP ! Wszystko w pełnej reduntancji na wypadek awarii głównej linii. Ciekawe po co to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nemoturtles

Powtorze pytanie. Kiedy jakas konferencja, komunikat prasowy? Obiecales sie podpytac dziewczyn z marketingu

Zarobiony jestem. Nie mam czasu na plotyeczki i flirty z dziewczynami. Ale jutro czegoś się dowiem bo koleżanka prosiła mnie o pomoc przy wysyłce plików z promocjami. Jutro coś wsadzimy oficialnie na YT chyba. Dzisiaj były nagrywane zwiastuny do całej ramowki na pierwszy tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjują z kablówkami więc pewnie z niektórymi się dogadali dlatego takie pasmo i sprzęt będą potrzebne.

Ten przesył nie ma nic wspólnego z CATV. To jest inna transmisja. Kablówki dostają z PLIXA po innej linii. Tu chodzi o zwiększone dosyły do studia w Warszawie.

Pierwszy test w niedzielę, ciekawe czy wasze serwery na stronie to wytrzymają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...