Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał nie wystartował ,nawet nie wiadomo gdzie ,i w jakich pakietach będzie, a już 139 stron tematu he he. Polak lubi spekulować a tu to widać, może studio, może sam mecz. Jedni by chcieli tylko w NC+ drudzy tylko w CP. Ha ha ha a ja chce, by był w obu platformach, i by był dostępny dla większości. A to czy będą studia przed meczami, czy nie to sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam nadzieje, ze wszyscy dostawcy (zarowno satelitarni jak i kablowi) sie wypna na ten kanal i nie beda chcieli go dolaczyc do swojej oferty - wtedy Eleven samo-destrukcja i bedzie fajnie :D Niech im sie dostanie za to, ze nie maja pojecia o prowadzeniu kanalow i za to, ze niepotrzebnie mieszaja na rynku praw - w dodatku bez zadnej reklamy.

 

To jest nie do pomyslenia, ze za 1.5 tygodnia pojawia sie jakies stacje sportowe-widmo o ktorych slyszalo jakies 5% abonentow nC+ z wykupiona paczka Canal+, ktorzy mieli dostep do Serie A i Ligue 1, a sama stacja wystartuje 2 sierpnia bez zadnej reklamy w TV wczesniej, bez gotowej strony, bez pozycji na satelicie (?!) - krotko mowiac tragedia.

 

Kto bedzie wiedzial o tym kanale i go ogladal Ja sie pytam? Skoro prawie nikt o nim nie wie - skad oni chca wziac odbiorcow, ktorzy beda im placic i ich ogladac? No i najlepsze - niby w jaki sposob ktos ma obejrzec Community Shield 2 sierpnia, skoro nie bedzie info na jakich parametrach jest ten kanal i nie bedzie mozna w ogole odebrac tego kanalu, bo nikt (moj operator nC+) go nie udostepni bo Eleven Sport nie zglosil sie z zadna propozycja? Przeciez to jakis zart ...

 

To wyglada jakby oni sami dla Siebie wykupili te prawa i sami beda ta TV ogladac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata

Wszyscy wiedza ze boli Cie, ze ktos odwazyl sie podwazyc monopol NC+ w zakresie najlepszej klubowej pilki, ale musisz to przezyc. Dasz rade. Zobaczysz na wlasne oczy ze mozna transmitowac wiecej niz 2-3 mecze z ligi wloskiej czy francuskiej na kolejke. Kto wie moze Ci sie to nawet spodoba.... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sie obecnie sytuacja przedstawia ale miesiac temu bylo tak:

z rynku docierają informacje, że nc+ chce się poskarżyć w Urzędzie Ochrony Konsumentów i Konkurencji, że prawa do ligi włoskiej i francuskiej, nie wspominając nawet o hiszpańskiej, nie zostały przejęte przez nowego gracza w trybie przetargowym. I - podobno - ta platforma cyfrowa robi wszystko, aby nie wpuścić do siebie Eleven Sports Network. Druga z istniejących platform - cyfrowy Polsat - nie ma aż takich obiekcji.

http://www.pilkanozna.pl/index.php/Wyda ... kanay.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sie obecnie sytuacja przedstawia ale miesiac temu bylo tak:

Z rynku docieraja informacje a tych informacji nikt oficjalnie nie potwierdził. Juz to widze jak NC+ unosi sie duma i nie dodaje tych kanałow narazajac sie na ucieczke abonentow. Jak dodadza te kanały to dalej beda mogli reklamowac najlepsza pilke w NC+ i to bedzie prawda bo owe kanały beda wchodziły w ich skład. Nigdzie nie reklamuja najlepsza pilka w Canal+Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bedzie wiedzial o tym kanale i go ogladal Ja sie pytam?.

Będą o nim wiedzieli abonenci platform satelitarnych i telewizji kablowych w których będzie dostępny. Dostaną odpowiednią informację w kanale dla abonentów jak i na maila plus informacje na stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata

Wszyscy wiedza ze boli Cie, ze ktos odwazyl sie podwazyc monopol NC+ w zakresie najlepszej klubowej pilki, ale musisz to przezyc. Dasz rade. Zobaczysz na wlasne oczy ze mozna transmitowac wiecej niz 2-3 mecze z ligi wloskiej czy francuskiej na kolejke. Kto wie moze Ci sie to nawet spodoba.... :lol2:

 

Ja jestem fanem Ligue 1 i tak co kolejke ogladalem pozostale mecze w sieci, podobnie jak mecze Pucharu Ligi (Canal+ prawie w ogole nic nie pokazywal) oraz Ligue 2 i Pucharu Francji (Canal+ w ogole nie pokazywal, a do Ligue 2 np. mial prawa) - wiec mi nie mow, wiem, bo widzialem na wlasne oczy, ze mozna transmitowac wiecej niz 2-3 mecze Ligue 1 na kolejke ...

 

Ponadto wkurza mnie to, ze jest w Polsce tyle kanalow sportowych a teraz bedzie jeszcze wiecej - chcialbym zrobic sobie porzadek na liscie raz a dobrze i miec ladnie uporzadkowane, no ale co chwile sie pojawiaja jakies zmiany i nowosci (wiec musze zmieniac sobie kanal do gory albo do dolu ,w zaleznosci jak bardzo mnie interesuje albo usuwac/dodawac), do tego bezsensowne transmisje sprortowe na kanalach ktorych w ogole nie ogladam - w efekcie mamy teraz 15 kanalow sportowych w Polsce i bedzie wiecej zaraz, wszystko rozdrobnione i rozrzucone - istny [beep]. "To damy tu, tamto damy tam - o! A ta transmisje damy tu." - nienawidze czegos takiego. Jeszcze te kanaly uruchamianie raz na kilka miesiecy (mam tu na mysli te nSporty 37 i 38 co kiedys byly, teraz zostal tylko 38 z tego co mi wiadomo) - dodawanie raz na 3-4 miesiace bo cos tam bylo/bedzie to troche bezsens.

A Eleveny? 2 kanaly na tyle "contentu"? Porywaja sie z motyka na Słonce ... Juz widze jak oni beda transmitowac po te 5 meczow na kolejke z Serie A i Ligue 1 ... Jezeli tak bedzie naprawde, to nie ma szans ze pokaza inne transmisje w ogole - wszystkie ligi ktore maja graja w tych samych dniach i godzinach ... Nie wierze w to, ze jacys amatorzy (Eleven) wejda i zrobia to czego nie byl w stanie zrobic Canal+ bedacy na rynku od 20 lat (beda transmitowac po 5 meczow Serie A i Ligue 1 na kolejke) ...

I w ogole jaki to ma sens? Skoro prawie nikt nie ogladac 2-3 najlepszych meczow w kolejce, to kto bedzie ogladal dwa dodatkowe mecze sredniakow w tych ligach? Fanow tych lig za wiele to nie ma.

 

Pokaze co mam na mysli:

  • 1) Orange Sport - chyba juz nie maja nic, mieli Telekom Cup, ale nie bylo go w programie TV nawet, jakosc padaczka
    2) Sportklub - nie rozumiem sensu istnienia tego kanalu, przeciez juz nic intersujacego tam nie ma, jakosc padaczka
    3) TVP Sport - cos tam puszcza od czasu do czasu ciekawego, ale ogolnie kanal sie nie nadaje do ogladania
    4) Extreme Sports - kanal podobnie jak Sportklub nie powinien istniec bo nic tam nie bylo ciekawego - jednak kilka miesiecy temu kupili UFC no i ten kanal tylko dla tego ma sens istnienia jeszcze, jakosc padaczka
    5) Eurosport
    6) Eurosport 2
    7) Canal+ Sport
    8] Canal+ Sport 2
    9) Canal+ - bezsens, daja tam Speedway GP i hit Ekstraklasy w kazdej kolejce
    10) nSport+ - teraz tam beda leciec same powtorki, kanal zupelnie zbedny (jedyne co na zywo, to "Ekstraklasa po godzinach")
    11) nSport 38 - kanal absolutnie bez sensu
    12) Polsat Sport - nie mam dostepu, ale daje rade bez tego kanalu
    13) Polsat Sport Extra - nie mam dostepu, ale daje rade bez tego kanalu
    14) Polsat Sport News
    15) FightBox - nie mam dostepu, ale nie zaluje, nie ciekawego raczej tam nie ma
    16) FightKlub - nie mam dostepu, ale nie zaluje, nie ciekawego raczej tam nie ma
    17) Eleven*
    18) Eleven Sports*
    19) Polsat Sport 2*
    20) Polsat Sport 3*
    21) Polsat Weekend*

 

*Kanaly jeszcze nie wystartowaly

 

Tym sposobem dobilismy do 20stu kanalow (Canal+ nie jest czysto sportowy, ale sa tam regularnie transmisje, wiec go umiescilem).

Nie mowcie mi, ze to normalne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sposobem dobilismy do 20stu kanalow (Canal+ nie jest czysto sportowy, ale sa tam regularnie transmisje, wiec go umiescilem).

Nie mowcie mi, ze to normalne ...

W Czechach jednego dnia pi,erdut i mają pięć nowych stacji sportowych. Cóż, Anal+ ma coraz mniej praw... Eleven namiesza na rynku, co wpłynie na spadek cen płatnych kanałów sportowych. Wśród tego gąszcza każdy znajdzie coś dla siebie. Tak jak amatorzy kanałów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sposobem dobilismy do 20stu kanalow (Canal+ nie jest czysto sportowy, ale sa tam regularnie transmisje, wiec go umiescilem).

Nie mowcie mi, ze to normalne ...

W Czechach jednego dnia pi,erdut i mają pięć nowych stacji sportowych. Cóż, Anal+ ma coraz mniej praw... Eleven namiesza na rynku, co wpłynie na spadek cen płatnych kanałów sportowych. Wśród tego gąszcza każdy znajdzie coś dla siebie. Tak jak amatorzy kanałów filmowych.

Na pięciu kanałach o2 w czechach tylko LM i liga czeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...