Skocz do zawartości

Pace PVR HD 500GB ws. WifiBox Premium


michall1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

 

Mam następujący problem i dylemat :)

 

Posiadam aktualnie Pace PVR HD 500 GB w ofercie nc+ z kartą Cameleon i korzystam na codzień z tej karty w Ferguson Ariva (jak każdy wie ferguson jest lepszy szybszy i wygodniejszy) czasami gdy chcę wykupić jakiś film z usługi VOD lub zobaczyć Canal+ VOD przekładam kartę do Pace PVR HD i oglądam

 

Aktualnie platorma nc+ zgodziła się na wymianę dekodera Pace PVR HD na WifiBox Premium+ (30zł aktywacja i 10zl/m) z wbudowanym wifi , który oferuje również dostęp do Seriale+ , Prapremiery TVP.pl , oraz Fun VOD i nc+GO TV

 

Aktualny dekoder Pace PVR HD mam za 0zł/miesięcznie ,ale nie ukrywam ,że czasami bym pooglądał sobie kolekcje Seriale+ czy Prapremiery TVP.pl ,ale nadal chciałbym korzystać na codzień z Fergusona i ogladać TV na karcie cameleon.

 

Jednak na kilku forach i Satkuriera przeczytałem, że podobno do końca roku posiadacze Sagemcom , wifibox i wifibox premium z Cameleonami będą miały wymieniane karty i ,że Cameleony mogą być w każdej chwili sparowane z dekoderami. - Prozę napiszcie ,co o tym sądzicie?

 

Drugie rozwiązanie jakie rozważam to zakup dekodera Sagemcom na Allegro oczywiście w legalny sposób , te które były sprzedawane na wlasność za czasów Cyfry+ i poprostu pooglądania sobie czasami uslugi nc+GO TV na ekranie telewizora , a jak będę chciał wykuić VOD przełożę kartę do Pace PVR HD a na codzień będę jej używał w Ferguson Ariva.

 

Najchętniej wybrałbym Wifibox Premium+ tylko boję się wymiany kart lub sparowania karty z dekoderem.

 

Jeśli jednak zdecyduje się na wymianę Wifiboxa premium to czy póżniej będę mógł zdać dekoder i powrócić do Pace PVR HD lub Philipsa PVR HD ,bo na te modele dekoderów mam bezpłatną dzierżawę przez calą umowę

 

Z góry dzięki za pomoc i porady ,

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michall1234

Nie wymieniaj w ogóle dekodera Pace PVR na żaden inny bo masz gwarantowaną wymianę karty na nowe zapowiadane nieoficjalnie Cayman i sparowanie z dekoderem w najbliższym czasie.

Ty posiadasz w swojej ofercie Multiroom czy tylko na jednej karcie Cameleon z Pacem PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95 posiadam Pace PVR HD 500GB z bezpłatnym wynajmem, ale na codzień korzystam z Fergusona a do Pace PVR HD wkładam kartę sporadycznie żeby VOD poodglądać jak wykupie lub C+ VOD :) ,a bardzo żałuje ,że nie mam dostępu do Seriale+ czy Prapremiery TVP.pl ,a wiem,że te kolekcje są oferowane w WifiBox Premium+ na tych kolekcjach mi zalezy i nc+GO TV jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, że to nie ten wątek.

Co mogą mi zrobić za kilka miesięcy?

Mam ich moduł CAM CI+ z kartą Cameleon, dodatkowo druga karta Cameleon do Multiroom'u, która włożona jest do legalnie zakupionego DSI87 z wolnego rynku (nie widnieje u nich).

Co mogą mi sparować bo wg mnie NIC? Z tego co słyszałem tylko licznik wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję zamknąć ten temat. Jest tu pisane o tym co w innych tematach. Czyli parowanie kart i co będzie potem. Ten temat nic nie ma wspólnego z porównaniem tych dekoderów.

 

@michall1234. O takie rzeczy powinieneś pytać gdzie indziej,a nie zakładać wątek, który nic nie ma wspólnego z Twoimi pytaniami. Nie jeden pytał prawie o to samo w innych tematach i dostał odpowiedź. Sam z resztą pytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...