Skocz do zawartości

Forumowe "Łapu Capu"


whitestar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Troszkę większa wrzutka, z cyklu nasz więzień nienawiści in ekszyn:

 

Aż żal po prostu.

 

Szkoda słów. Nic sie nei zmieniło.

 

A nie siedziec w XX wieku - jak kochany Polszajs

 

oni dalej siedza w XX wieku.

 

Tuż to smiech na sali

 

Kpina z widza.

 

Serial SYF jak każda produkcja kanału ze stajni polsat.

 

Zenada.

 

dziadostwo ... wszystko stare i powtarzane.

 

Lepiej zeby ten [beep] w ogole nie wszedł.

 

Zapisze go, bo takich bredni już dawno nie czytałem.

 

VIVA i 4fun = [beep].

 

Takich głupot jak napisałem w poscie dawno nie czytalem.

 

Stacja premium i emituje durne oznakowania. Smiech na sali.

 

Chore.

 

Wstyd i kpina Cyfro!

 

Przestań pisac takie glupoty, bo osmieszasz się. Aż głowa boli...

 

Polszajs to nie ma czego sie spodziewac.

 

Przecież to jest kompletnie olanie filmu/serialu i widza. Aż tak im ciężko wymyślić coś ciekawego?

 

Takie rzeczy tylko w tej zalosnej firmie ...

 

przeciez ten przepis jest kompletnie chory!

 

Po prostu nie chcą widzieć jak swietny serial/film zostaje zniszczony przez polskie zalosne stacje na czele z TVP i Polsatem.

 

Widac, że masz mało latek i ogladasz durne Disney'owskie "hany montany"

 

Brawa dla tej zalosnej stacji po prostu :?

 

PSN to po prostu jakaś kpina.

 

tyś chyba oszalał, serio. :lol2::roll: 5 mln? Dobrze się czujesz?

 

Po prostu takie brednie wypisujesz, że głowa boli. Sorry za troche ironiczny tekst, ale nie moge jak czytam takie głupoty.

 

Brawo, wychodzi twoja kultura i znajomość realiów telewizyjnych.

 

Co ten polszajs wyrabia to sie w glowie nie miesci :roll:

 

Człowieku ty myślisz troche?

 

Nie róbmy z nas idiotów! Po prostu kpina! :evil:

 

A ta belka z "lokowaniem produktu" to istne kpiny. Po jakiego buca takie coś?! :evil:

 

Szkoda słów na to co robi ta stacja.

 

Kto śledzi forum wie na pewno o co chodzi. Zaledwie 82 posty i tyle jadu :D Chociaż nie powiem wjazdy na jedną stację są już pomału komiczne :wink: ciąg dalszy pewnie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z innego forum, chociaż w nawiązaniu do artykułu SatKuriera. "TVP Infa" ze zdolnością do rozmnażania.

 

Za SATkurierem:

"29 sierpnia br. w siedzibie TVP Kraków na Krzemionkach odbyła się prezentacja jesiennej oferty programowej TVP z udziałem Juliusza Brauna - Prezesa TVP. Przybyli przedstawiciele lokalnych samorządów oraz reklamodawcy i pracownicy TVP. Telewizja regionalna ma szczególną wartość. - Nikt nas nie zastąpi - powiedział Juliusz Braun. Prezes zapowiedział przekształcenie regionalnych ośrodków TVP w 16 lokalnych tematycznych stacji w ramach cyfrowej telewizji naziemnej." :roll::shock:

I już cheba wszystko jasne, dlaczego się mnożą TVP Infa w III mux.

 

Z cyklu: Pomoc eksperta
Podłączasz bezpośrednio z komputera z portem com, czy poprzez przejściówkę rs232>com ?

 

Ciekawe, RS232 to COM port (inna nazwa) to po co stosować przejściówkę? xD

 

Chyba chciał napisać usb <-> com. RS232 to nie jest port COM.

Wikipedia twierdzi inaczej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/RS-232

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

User napisał:

Hej, nie bede zakładała nowego tematu więc podepnę się do tego.. Ostatnio zauważyłam, że na niektórych kanałach cyfry, w lewym górnym rogu są jakieś cyfry 12.. a na innych kanałach uśmiechnięte buźki.. Co to ma być ??!!

Padłem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja myśle że N-ka się tak nie da choć to prawdopodobieństwo zobaczymy czy kanały od N zostaną w cyfrze w sumie by niemogli wziąść i tak przejąc to niej est umowa na premium będą musieli wsystkie kanały przez najbliższe lata zostać ale wiele zyskają na pojemności chyba że całóść sprzedają inne rece to tego właśnie życze .N-ka to potega i ona nie da tak łatwo ,w sumie głupio by było tak by n-ka stała się cyfrą o tak ,chciałbym aby całaść Time Warner kupił lub inny podmiot niż Vivendi.

 

Masz racje ,ale być może coś się zmieni lub gorzej może być po dodaniu kanałów HD swoich tematycznych,albo po rozdzielają albo dodadzą do pakietu kompakt HD połowe kanałów lub wszystkie pokolei.

No tak ja się boje chciałbym aby zostało tak jak jest w N-ce tak jestem n-kowiczem mam dobrą oferte chciałbym mieć lepszą nowymi kanałami które będą w październiku najprawdopodobniej a mowa o Nickjunior,Nick,HD Viacom,Blink,MTV DANCE,być może MTVHITS ,SUNDANCEHD,TRACE Urban HD i kanały ZONE w tym Europa i być może TVN24HD a do tego dodam że robią w studiu TVN Meteo nową grafice więc się coś robi jakimś kierunku.

 

polska język, trudna język...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Trzeba odswiezyc temacik. :D

 

To powiadasz, że te karty różnią się jedynie kolorem laminatu i gejowskim wzorkiem, a chip jest ten sam?

 

Gejowski wzorek na karcie. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Jesli Cyfra zdecyduje się na dodanie nowych kanałów TVP to pytanie za 100 pkt.

Czy w związku z dołączeniem nowych kanałów TVP1 HD oraz TVP2 HD będzie można rozwiązać umowę bez ponoszenia konsekwencji?

 

Mogę nie akceptować zmian w jakiejkolwiek formie by były. Nawet gdyby na przykład obniżyliby mi abonament miesięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...