Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie temperatura w tej chwili wynosi 23,5°C. Właśnie przechodzi mocna burza z intensywnymi opadami deszczu. Leci też mocny grad. Wieje też silny, "burzowy" wiatr.

 

Edycja:

I już po burzy. :) Właśnie wyjrzało słońce. :) Chociaż zachmurzenie nadal pozostaje niemal całkowite. Widać jednak niewielkie przejaśnienia.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie temperatura w tej chwili wynosi 21,5°C. Cały dzień, od rana, jest pochmurno. Zachmurzenie jest duże, z licznymi przejaśnieniami.

Aktualnie jakby zbierało się na burzę. Zaczęły kłębić się gęste, "czarne" chmury, kropi też mały deszczyk. Powiewa też lekki, przyjemny wiaterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda dzisiaj jest bardzo brzydka. :?:(

Temperatura wynosi w tej chwili 19,5°C. Od dzisiejszej nocy aż do późnego popołudnia lał nieprzerwanie intensywny deszcz. Aktualnie już nie pada, ale zachmurzenie w dalszym ciągu jest całkowite.

Prognozy na dzień jutrzejszy w moim regionie przewidują również podobną pogodę, jak dzisiaj. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie pogoda jest podobna do wczorajszej. Tyle tylko, że dzisiaj jest już sucho. :) Deszcz już nie pada, ale niebo wciąż pozostaje całkowicie zachmurzone. Temperatura w tej chwili wynosi u mnie 20,5°C. Wieje też nieprzyjemny, chłodny wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...