Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.03.2022 o 07:10, blaugrana18 napisał:

C+ 19.90

19,90 wyrwie tylko wtedy jak już przy aktywnej umowie przedzwoni na abonencką... Przy nowej ofercie to dostanie najtaniej za 30

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, skynetX napisał:

Czy w trakcie trwania umowy z pakietu entry+ mix moge przejsc na optimum+ lub extra+

Z entry na optimum 20zl, extra 30zl. Z entry na relax 10zl. Ale tu nie temat. Dzwoń na infolinię lub zobacz w strefie abonenta. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.04.2022 o 15:51, Max Taadjen napisał:

Czy operator tej oferty na kartę nie ma zwyczaju robić prezentów w postaci otwartego okna dla tych, co z zasady nie doładowują kont :?:

Mam "białego" chyba od 10 lat i jeszcze ani razu nie zauważyłem "otwartego okna" dla niepłacących.

:lol2:

 

I bardzo dobrze, do roboty i zarobić, a nie czekać że za darmo coś będzie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie! Mam pytanie, który pakiet dodatkowy się będzie opłacało wziąć?:

Canal+ Sport 3 i 4

Filmbox

HBO i HBO Max

Eleven Sports

Multi Man Pack

Chodzi mi o jak najniższą cenę oraz o zawartość kanałów na w/w pakietach.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Słuchajcie! Mam pytanie, który pakiet dodatkowy się będzie opłacało wziąć?

 

W pierwszej kolejności musisz się zastanowić czy filmy/seriale, czy sport jest dla ciebie najważniejsze i jak bardzo wielkim jesteś kibicem Ligi Polskiej. 

1. Canal+ Sport 3 i 4- moim zdaniem jak na tylko ligę Polską co pokazują na tych programach i cenę jaką sobie życzą to jest bardzo słabo i moim zdaniem najmniej się opłaca.

2. Przyznam się że się nie znam na Filmbox-ach, ale jest to kanał uznawany jako premium i myślę że znajdą się tam spoko filmy za dosyć niską cenę miesięcznie.

3. HBO i HBO Max- Myślę że HBO samo się tłumaczy i są to znane ze spoko filmami i serialami. Cena oczywiście sporo wyższa niż w pakiecie Filmbox, ale jednak prezentowany content raczej jest lepszy.

4. Eleven Sports- Moim zdaniem liga Francuzka, Włoska i Hiszpańska bardzo fajnie i sporo meczów tam się znajdują tej ligi. Zdarzają się również jakieś mecze ligi Portugalskiej, czy tam mecze pucharowe w Anglii. Za 15 złotych moim zdaniem jest spoko, ale oczywiście trzeba być fanem piłki kopanej, bo tam praktycznie jest tylko piłka kopana.

5 Multi Man Pack- Ten pakiet jak najbardziej zróżnicowany, bo ma trochę sportu (koszykówka, żeglarstwo na Sportklubie), trochę historii i dosyć sporo treści dla dorosłych. Podobne treści dla dorosłych możesz w internecie znaleźć i moim zdaniem warto się zastanowić, czy na prawdę chcesz za tego typu treści dodatkowo zapłacić.

 

Musisz się zastanowić co jest dla ciebie i osobiście ja był brał pakiet eleven, bo jednak piłka kopana mnie najbardziej interesuje.

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z forumowiczów zauważył błąd na stronie C+ dotyczący rozpiski kanałów w ofercie TNK z pakietem Komfort+? Ja zauważyłem 2 błędy, mianowicie chodzi mi o Paramount Network i TeenNick, które tak naprawdę nie są FTA, a na stronie C+ są oznaczone jako FTA:

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@soon1987 Akurat Comedy Central nie był wpisany do pakietu Komfort+, także nie ma co za nim "płakać", "darmowe" Comedy Central jest na Astrze 19,2E (jeśli masz monoblocka, bądź ewentualnie tzw. "zeza").

 

PS: Pojawiły się nowe zestawy z dekoderem Wifibox+ z pakietem Start+ z kanałami Eleven Sports lub HBO na 3 miesiące na start:

https://www.sklepsaturn.pl/usluga-nc-na-karte-start-3m-ce-wifibox-z-kanalem-eleven-sport.html

https://www.sklepsaturn.pl/usluga-nc-na-karte-start-3m-ce-wifibox-z-kanalem-hbo.html

Edytowane przez Darek z Ozimka
Dodanie informacji dotyczącej pojawienia się na rynku nowych zestawów z dekoderem Wifibox+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...