Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

A ja od ostatniej aktualizacji oprogramowania, ciągle mam problem z menu dekodera. Jak go zresetuje do ustawień fabrycznych to mam przez chwilę dostęp do wszystkich serwisów, ale po około godzinie znika mi dostęp do VOD, VOD Free, TVP OD, HBO OD, Karaoke Tv, resztę serwisów, razem z tymi dopiero co dodanymi mam.

Miał ktoś z Was podobny problem???

u mnie dokładnie to samo..a IPLEX to nigdy nie działał poprawnie:(( Nie wiem od czego to zależy, jednego dnia zero dostępu do plików , innego kilka..loteria..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z TVN Turbo HD i TVN24 HD??? U mnie bez przerwy Brak sygnału i to od dobrych paru dni, na dekoderze z PVR.
U mnie bez przeszkod. Dekoder 3G (bez pvr).

ps. jesli jeszcze nie probowales to zaktualizuj od nowa programy lub wylacz dekoder z zasilania zeby sie zaladowal z sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy wasze dekodery 3G tez się zacinają i są tak fatalne mój oraz dźwięk tv?
Jakiez to charakterystyczne dla Toy'i - wszyscy "nowi" sa zaskoczeni i zdegustowani...
kiedy Polsat News HD ? Toya jest XXI wiek !
Teraz to oni zajmuja sie telefonia oraz uslugami mobilnymi... Abonentow kablowych juz uwiazali to trzeba teraz kolejnych podlapac na telefony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO może wreszcie zniknie problem zacinania się i znikania VODU, IPLEXU, IPLI itd.., bo to nowe oprogramowanie wyłącza dostęp do tych usług po godzinie..!! w starej wersji tego nie było..!! Dodanie odczytu divx, bez napisów to nie jest rewolucja - bo chyba tylko to się zmieniło w oprogramowaniu, a przy okazji popsuto inne rzeczy..!!! Rozumiem jakby ten dekoder czytał wszystko, łącznie z MKV, VOB, FLAC ,AAC..:) czy chociażby miał YOuTube..to można byłoby przymknąć oko na parę niedoróbek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowni użytkownicy dekoderów 3G,maią problem z aplikacją ESKA GO tzn.wyskakuję błąd 305 W obsłudze klienta Pani odparła że narazie cytuję."TAK MUSI BYĆ prowadzimy prace zmierzające do wyeliminowania problemu" I tak od poniedziałku 3.02.2014 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano w biurze OBA odpowiedziano mi, że w sobotę będzie nowe oprogramowanie i będzie wszystko ok.
Chyba w Wielka Sobote!!!

a'propos (@mariam: "czy macie pomysł na bardzo głośno pracujący dekoder 3G PVR?prawdopodobnie wentylator") wydaje mi sie, ze to juz bylo usuniete w ktorejs wersji softu - tak pisali posiadacze niniejszego (osobiscie mam zwykly 3G)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Toya zmiękła..:) najpierw upierała się na 59 zł za pakiet C+..:) ale z tego co wiem bardzo dużo osób wypowiedziało umowy..:) Teraz przy pakiecie bogatym zeszła na 39 zł..:) za pakiet C+

http://toya.net.pl/promocje/pokaz/?id=225

NIe można było tak od razu? to może bym został..:) a tak kasy ode mnie i od innych nie macie.., chyba kasa zaczyna świecić pustkami..:)Swoją drogą to ten numer, że po wypowiedzeniu umowy na daną usługę, nową można zawrzeć dopiero po pół roku, też jest niezłym kantem.:) Bo skoro wypowiedziałem C+, to po nowy mogę iść za pół roku dopiero....

P.S.

Co z tym nowym oprogramowaniem, bo za chwilę oddam to cudo zwane dekoderem, które zawiesza się po godzinie użytkowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Toya zmiękła..:) najpierw upierała się na 59 zł za pakiet C+..:) ale z tego co wiem bardzo dużo osób wypowiedziało umowy..:) Teraz przy pakiecie bogatym zeszła na 39 zł..:) za pakiet C+
Tak - tylko smieszna jest kwota za pakiet czesciowy - 35zl! Za 25-29 zl moglbym sie zastanowic... Kto im wezmie czesciowy za 35 zl skoro za 39 jest pelny! Oni tam chyba rzeczywiscie rzadko mysla :crazy:
Co z tym nowym oprogramowaniem, bo za chwilę oddam to cudo zwane dekoderem, które zawiesza się po godzinie użytkowania..
Do Wielkiej Soboty juz tylko 2 miesiace... :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z TVN Turbo HD i TVN24 HD??? U mnie bez przerwy Brak sygnału i to od dobrych paru dni, na dekoderze z PVR.

u mnie problem wystąpił po ostatniej aktualizacji oprogramowania, zmienili chyba pasma na których działają te kanały i jak się okazało problem był "sprzętowy", winny był kabelek z tyłu dekodera "mostkujący" gniazda Rf2In z LOOP1, po prostu rozlutował się i nie przekazywał całego pasma, po wymianie kabelka śmiga bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pytanie mam dotyczące zmiany dekodera z HD na HD #G PVR. Jak dzwoniłem, to Pani na infolinii poinformowała mnie, że technik przyjdzie i dostosuje instalację. Czy rzeczywiście są potrzebne zmiany w instalacji, żeby korzystać z nowego dekodera? Obecnie mam gniazdko multimedialne z wyjście na Internet i telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście są potrzebne zmiany w instalacji, żeby korzystać z nowego dekodera? Obecnie mam gniazdko multimedialne z wyjście na Internet i telewizję.
Z tego co wiem, to przerabiaja cos (dokladaja jakis filtr czy wzmacniacz), gdy instalacja jest dosc stara; w przypadku w miare nowej nic nie zmieniaja... Dziwi mnie jednak, iz skoro juz jest na adresie internet, wiec powinno byc dostosowane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie związane z dekoderem Toya HD ARC-1010YR. Posiadam telewizor LG z pilotem uniwersalnym (magic remote), za pomocą którego można sterować dekoderem. Może wie ktoś, kto jest producentem danego dekodera? Potrzebuję tego do zdefiniowania pilota uniwersalnego. Może ktoś już miał podobny problem i udało się go rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...