Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Oj chyba Toya ma cienko z klientami..Byłem wczoraj wypowiedzieć umowę na TV pakiet bogaty i C+ :)) Okazało się że nagle mają promocje.., facet wyciągnął kartkę którą miał pod biurkiem..:) Z miejsca obniżył stawkę za pakiet bogaty z 72 na 62zł, dodał HBO w prezencie na cały rok, chciał też w promocji zaoferować C+ za 49 zł..Uważam jednak że C+ jest nie wart takiej stawki, tym bardziej że inni operatorzy kablowi oferują go za 29 zł..:) Pozbyłem się więc C+ na rzecz HBO i jednocześnie płacę " tylko" 62 zł za pakiet bogaty z HBO:) przy umowie na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chwilą rozwiązania Umowy Abonent zobowiązany jest do zwrotu Urządzenia dostępowego w terminie 7 dni. Zwrot Urządzenia dostępowego polegać będzie na dostarczeniu

przez Abonenta i na koszt własny Abonenta Urządzenia dostępowego do Biura Obsługi Klienta, w Twoim przypadku jest to BOK w Kutnie ul. Oporowska 5. Czynne jest: Poniedziałek, wtorek, czwartek: 9.00 - 17.00

środa: 10.00 - 18.00

piątek: 8.00 - 16.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat: popieram[/color}

Ponieważ widzę,że szanowna Toya odpowiedziała na mój post a mnie niestety nie było przez ten czas więc nakreślę mój problem jeszcze raz w trzech sprawach.

1.Abonenci korzystający z Odbiornika 3G powyżej 2 lat, przedłużając umowę otrzymują stałą obniżkę za opłatę dostępową do usługi telewizji cyfrowej do złotówki-z tego co pamiętam niedługo mija mi ten czas chciałem umowę przedłużyć i pamiętam doskonale że pani konsultantka informowała mnie że trzeba samemu o tym pamiętać i zgłosić gdyż promocja jak to nazwała jest na zawsze więc jak sytuacja w końcu wygląda?

2.Canal+Platinum-w Listopadzie kończy mi się roczna umowa i też bym ją chciał przedłużyć.W maju informowaliście że wystarczy telefon aby znowu korzystać z pakietu w promocyjnej cenie,nawet w najnowszej gazetce na stronie 8 piszecie że dla abonentów pakietu Bogatego-Canal+Platinum w cenie 39zł/m-c,więc jaka w końcu jest cena?

[b] 3.Co zrobić z pilotem od dekodera 3G który pomimo wymiany baterii strasznie ciężko reaguje na dotyk(niektóre przyciski - caly pilot to szajs)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po środowej aktualizacji oprogramowania dekoder 3G PVR nie odbiera 6 kanałów HD. Dodzwonienie się do BOA jest niemożliwe.

W biurze otrzymałem informację o błędach w nowym oprogramowaniu oraz, że pracują nad tym problemem. Żadnych informacji ze strony TOYA, o słowie Przepraszamy nie wspomnę(to skandal),gdzie są kanały 33 -34 - 420. [/b][/color]Technologia idzie w parze. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow.

 

Jestem kompletnie nowy na forum i w kwestii TVK tez. Za miesiac po dlugim pobycie poza domem wracam i okazuje sie, ze Toya swiadczy swoje uslugi na moim osiedlu; jako jedyna TVK.

 

Planuje zatem wziac u nich telewizje i Internet i mam kilka pytan.

 

1. Czy istnieje mozeliwosc uzycia kasrty CI/CI+ zamiast dekodera w przypadku Toyi?

2. Jaki model tunera daja przy wyborze Tunera HD? Da sie go obsluzyc pilotem uniwersalnym Logitech Harmony?

3. Czy moze ktos sie orientuje gdzie maja skrzynki na osiedlu Centrum na Tymienieckiego i jak wbijaja sie z kablami do mieszkan? AZART, czy trzeba wiercic?

 

Z gory dziekuje za pomoc

Szadzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, właśnie odbyłam kolejną pogadankę z obsługą techniczną waszej sieci. W końcu zmotywowaliście mnie do przerwania naszej współpracy, ponieważ pomimo mojej wiedzy, czuję się jak przedpotopowa ciocia, która nic nigdy nie wie. Bardzo mi przykro, ale zostałam zmuszona do rozwiązania naszej współpracy. Przeraża mnie to, że każda zmiana w oprogramowaniu musi mnie stresować, bo obsługa robi mi łaskę z wszelkiej udzielonej pomocy. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...