Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

A propos Canal+ to mam pytanie do tych, którzy mają przyjemność oglądania meczów choćby na canal+sport. Czy też zauważacie w tle takie pionowe niemal niewidoczne pionowe paski, jak te na obrazie kontrolnym? Widać je gdy kamera skierowana jest z góry na murawę, albo gdy pokazywane jest jakieś gładsze tło, np. niebo itp. Nie wiem czy to kwestia kiepskiego euro-złącza czy też norma w transmisjach meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje mocno szczątkowe , z których absolutnie nic nowego nie wynika . Nadal nie wiemy kiedy dokładnie rusza całość , od kiedy można się zgłaszać na wymianę dekodera i jaki on sam będzie . Nie wiadomo też co dostaniemy w ofercie jeśli chodzi o kanały i ile z tą przyjemność przyjdzie nam zapłacić . Po prostu na dobrą sprawę poza tym wstępnymi założeniami , nie wiemy kompletnie nic :roll: . Tym samym pokuszę się o stwierdzenie , że jeśli dziś informacje są w zasadzie znikome to HD w Toyi ujrzymy najwcześniej w okolicach Listopada :( bo zwyczajnie trzeba minimum miesiąca czasu aby rozkręcić akcję informacyjno-promocyjną, przygotować ofertę , wprowadzić zmiany oraz poinformować o nich tak aby na końcu wyjść z produktem do ludzi .

Dla przykładu - 2 lata temu gdy stratowała Toya Cyfrowa już w październiku trąbili o ofercie a pierwsze dekodery dotarły do ludzi na przełomie listopada i grudnia , ze wskazaniem na grudzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza bania polega na tym, że cały pakiet Polsatów kablówka może mieć za 2,40 zł. a mi w mailu napisali, że takiego Polsatu Sport Extra się nie planuje. Chyba lepiej by zrobili jakby jednak dołączyli wszystko do oferty, a nie tak smarkali kanałami:)

 

Tak sobie myślę, że warto by było pobombardzować TOYĘ mailami i wtedy razem zdziałamy więcej. Niech wiedzą, że chcemy oglądać coś więcej. Mało się za to nie płaci przecież:-) Ja już im napisałem odnośnie tych Polsatów magicznych, żeby były wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co nieco więcej wiadomo na temat prowadzonych negocjacji. Niżej odpowiedź TOYI na temat pakietu Polsatu:

 

"W odpowiedzi na Pana pytanie pragnę poinformować, że obecnie prowadzone są

rozmowy z nadawcami wielu programów, także wymienionymi przez Pana zarówno

Polsat Sport Extra jak i Polsat News. Jednakże wprowadzenie nowych kanałów

jest uzależnione od wyników negocjacji. O wszelkich zmianach programowych

informacje znajdzie Pan na naszej stronie internetowej, kanałach planszowych i

w magazynie abonentów TOYA. Pana uwagi i sugestie zostaną przekazane osobą

decyzyjnym."

 

Też coś napiszcie i wyciśniemy te Polsaty do oferty:) w końcu miło będzie je mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...