Skocz do zawartości

Problem z Fergusonem AF-1018SE


Rekomendowane odpowiedzi

Taki kabel kosztuje w sklepie - przynajmniej u mnie w mieście - 10zł. Po co płacić 40% drożej? Jest chyba odpowiedni.

Lista kanałów: program Ariter2n, tuner włączony

Soft: Arioner, klikasz wyślij a potem wtyczka do prądu.

Do tego dochodzi w pierwszym wypadku kod z pilota (jest on widoczny w Ariter2n - przy wysyłaniu listy do tunera jest to 24680-normalnie klepiesz te cyferki z pilota )

Instrukcje i programy i listy są na http://www.ferguson.pl I radzę przeczytać bo może się okazać że to będzie pierwsza i ostatnia zabawa z softem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj programu AUC_Hedit. Najnowsza wersja to o ile pamiętam 0.99

 

Nim można zgrać ten soft, który masz wgrany teraz, a robisz to tak:

 

1) Uruchom AUC_Hedit

2) Klik na przycisk Receive (z niebieską strzałką)

3) Zaznacz Correction i Soft

4) Wybierz port COM

5) Tuner na czuwanie i wpisz z pilota 74620

6) Klik na Start i powinno się zgrać

7) Po wszystkim klik na Save As i zapisujesz zgrany soft :)

 

Boota zgrywa się podobnie, tylko w pkt. 3 wybierasz Correction i Boot, a w pkt. 5 wpisujesz z pilota 14802

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zrobić też tak:podłącz kabel,ustaw tuner w stanie czywania i uruchom np.taki program AutoArioner .Zaznacz port po którym miałaby iśc transmisja danych(np.COM 1).Wklep z pilota kod 74620.Jezeli program zczyta nazwę twojego tunera(czyli typ,wersja i model) to znaczy że kabel jest dobry.Następnie zamnknij program,rozlącz kabel i wyłącz tuner z sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W przenośnym TV EXT ANT to pewnie coś do podłączenia zewnętrznej anteny, natomiast w Ferdku 1018 pamiętam te REMOTE - jest na prawo od wyjść dźwięku RCA, ale do czego - nie wiem. Może z tej strony dali odbiornik podczerwieni dla pilota (nie rozbierałem 1018, więc nie wiem gdzie ciepnęli ten odbiornik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...