Skocz do zawartości

Quiz wiedzy wszelakiej


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierwszy, tymrazem pytanie będzie takie... a nawet trzy związane z kanałami dziecięcymi :D

1. Co ile lat odbywa się Nickelodeon Kids Choice Awards?

2. Kiedy powstał Disney Channel w Polsce?

3. Czy Nickelodeon (wersja polska) na początku swojego nadawania miał swoje własne produkcje? Jak tak, to wymień ich nazwy.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po prawie 2 dniach nie udało się nikomu odpowiedzieć, tak więc... przykro mi. Takie były odpowiedzi na te pytania:

1. KCA odbywa się co rok.

2. DC powstał u nas 2 grudnia 2006.

3. Tak, miał dwa - "Roztańczony Nick" i "Szkoła rysowania".

 

W takim wypadku mogę zadać takie pytanie:

Radio Silesia jest od niedawna na 96,2 FM w Katowicach zamiast Radia Plus Śląsk. I oto taka zagadka związana z tym: Jaka stacja telewizyjna retransmitowała kiedyś te radio w poranki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się mylisz, bo o 8:00 w programie TVS kiedyś była pozycja "Radio Silesia". Czyli po prostu retransmisja stacji, wejścia ze studia (pamiętam, że pogoda to były mapy i ta czołówka która była też w zwykłej pogodzie po "Silesia Informacjach"). A winc @Kirk, dej pytanie ;)

 

Tak po "ślonsku" mówiłem :D

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz dam nieco trudniejsze, ale myślę, że sobie poradzicie :)

 

W 1983 roku włoska telewizja publiczna RAI wprowadziła nowe znaki i symbole do rozpoznawania swoich trzech stacji telewizyjnych. Każda stacja miała swój kolor i figurę geometryczną, używane w zapowiedziach oraz identach. A pytanie jest takie: jakie to były kolory i bryły?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło 48 godzin od zadania zagadki, nikt nie dał poprawnej odpowiedzi choć @Kacper130700 oraz @Kirk byli blisko, bo chodziło o Radio Flash, które stało się AntyRadiem z połączenia sił z Radiem 94. A hasło "Nie trujemy" i logo można było znaleźć na śmieciarkach w aglomeracji śląskiej.

hqdefault.jpg

 

To czas na kolejną podchwytliwą zagadkę:

Jaką pierwszą nazwę nosiła radiostacja Archidiecezji Katowickiej :?:

Czas start  :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz dam trochę trudne znowu, ale skoro z poprzednim moim sobie poradziliście, to z tym też może dacie radę. Znowu włoskie klimaty :D

 

Na trzech głównych kanałach Mediasetu, czyli Canale 5, Italia 1 i Rete 4, są nadawane trzy programy informacyjne. Jak się nazywają, i który z nich jest najdłużej na antenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...