Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z poprzednikiem. Teraz przynajmniej jest pluralizm. Trzeba oglądać i myśleć, bo prawda leży najczęściej po środku. Tak naprawdę obie strony sporu mają sporo za uszami, ale nie potrafią tego dostrzec. Jedni mówią na kogoś o innych poglądach "o s z o ł o m, komuch", a inni "ksenofob, rasista, islamofob". 

Obecnie TVP pełni rolę przeciwwagi dla innych poglądów. Nie powinno tak być, ale w obecnym systemie nie da się inaczej. Nawet w UK coraz częściej mówi się, że w ostatnich latach BBC się "popsuło".

 

 

Jaki pluralizm? Ja nie mam dostępu do TVN24. Porównanie Twoje jest zatem nietrafione, bo myślę, że podobnie jest u wielu Polaków. Czy tak wygląda dobrazmiana? Miało być lepiej, a jest tak, że mamy tylko i wyłącznie pisowskie gadanie, Lichocka już pokazała opozycji ile mogą mówić i kto dobiera tematy danego programu. Nie wspominając o tym, że dopuszczała się tam okropnych kłamstw.

 

TVP Info na dzień dzisiejszy stało się totalnym ośrodkiem propagandy, brakuje jeszcze tylko Jarosława ogłaszającego jedyną słuszną "religię".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł że ja na czyjąś stronę przechodzę? Po prostu stwierdziłem fakty, tak jak było. Nie było w mojej poprzednie wypowiedzi opinii. Jeśli ktoś uważnie czyta ten temat, to zauważy, że krytykuję niektóre rzeczy dziejące się w tej stacji. I będę tak robić dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurd. Ty chyba nie rozróżniasz tego.

Co innego być dziennikarzem i wstąpić w tym samym czasie szeregi partii jak Lichocka. W dodatku nadal być dziennikarzem po wyborach i dostaniu się do sejmu.

A co innego odejść z telewizji lub być zwolnionym i jako wolny człowiek związać się z jakąś partią. W dodatku nie jako polityk, a doradca.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kręci się i manipuluje badaniami ...pokazuję 2 artykuły na wirtualnemedia". W jednym ogłasza się, ze TVP Info jest znów liderem wśród informacyjnych (SHR 3,64% przy 2,28% TVN24) W badaniu przyrównywano Kropkę nad i i Minęła 20-ta.

Chyba, żeby rozśmieszyć czytelnika obok artykuł , ze Kropka nad i rośnie w potęgę.....oczywiście jest to sprzeczne z logiką bo oba programy sa nadawane w tej samej porze...ale jak się powybiera elementy i okresy badania to wszystko mozna udowodnić.

Pada powoli kłamliwa teza, że ludzie rezygnują z TVP. II połowa lutego i ogladalność pasma publicystyki to gigantyczna dominacja TVP Info (blisko 900 tys)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polega to na tym, że obydwa artykuły są prawdziwe. Zarówno "Minęła 20", jak i "Kropka nad i" zwiększyły swoją widownię. Tyle że przy tych badaniach za każdym razem brano inny okres czasu. Przy "Kropce nad i" porównano przedział od 20:00 do 20:23, i do tego brano te programy z Info, które były w tym przedziale ("Dziś wieczorem" i "Minęła 20"). A przy "Minęła 20" brali przedział od 20:10 do około 20:45. I tam porównywano wyniki z tymi, jakie uzyskiwały 2 programy z anteny TVN24. Wiem, że to lekko skomplikowane, ale po prostu wychodzi na to, że w takich badaniach, jeśli w wyznaczonym przedziale są co najmniej 2 audycje w jednym programie, sumuje się oglądalność tych audycji danej stacji i wylicza średnią. Dlatego potem można puścić takie 2 artykuły.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wymogę na Koledze @Kirku aby w 2 zdaniach opisał nam metodologię telemetrii... bo coś się wydaje, ze nie tak to wyglada.

Jeśli Kolega ma wiedzę proszę napisać jak działa respondent telemetryczny. Mnie się wydaje, że aparat telemetryczny działa w czasie rzeczywistym i wcale nie ma potrzeby nic sumować i nic dzielić.

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie na wirtualnychmediach przez tydzien wisial artykuł o badaniach na głownej po tym jak Kurski cos palnął , i też mialem problem z tym czasem rzeczywistym, bo niby mierzy sie ogladalnosc dla kazdej minuty ale odejmuje np takie przypadki jak telewizor wlaczony przez calą dobę. Pytanie kiedy to się odejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawcy Izabela Leśkiewicz, Magdalena Siemiątkowska i Małgorzata Serafin odchodzą z TVP Info:

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/51801,Po-weekendowym-buncie-zwolnienia-w-TVP-Info_-a-politycy-PiS-glownymi-goscmi-kanalu

 

EDIT: Łukasz Kowalski i Agata Całkowska również odchodzą z TVP Info. Prezenterka Małgorzata Steckiewicz została zawieszona za skrytykowanie decyzji kierownictwa.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawcy Izabela Leśkiewicz, Magdalena Siemiątkowska i Małgorzata Serafin odchodzą z TVP Info:

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/51801,Po-weekendowym-buncie-zwolnienia-w-TVP-Info_-a-politycy-PiS-glownymi-goscmi-kanalu

 

EDIT: Łukasz Kowalski i Agata Całkowska również odchodzą z TVP Info. Prezenterka Małgorzata Steckiewicz została zawieszona za skrytykowanie decyzji kierownictwa.

Zastanawiam się, czy te panie również tak ostro protestowały, gdy TVP INFO w grudniu 2014 roku przemilczało przesłuchanie Prezydenta Komorowskiego w Sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...