Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2024 o 10:38, Anita Kaźmierska napisał(a):

Zakodowali sygnał TVP Info na satelicie, zgodnie z tym, co pisaliśmy, zresztą jako pierwsi:

https://satkurier.pl/news/237026/tvp-info-zostanie-tymczasowo-zakodowane-na-satelicie.html

Moim zdaniem Telewizja Polska źle to rozegrałoa gdyż mogła ona w zamian za zakodowanie TVP Info puścić jako FTA przekaz kanału TVP World. Wtedy wilk byłby syty i owca cała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę o tym samym zadając Ci to pytanie. Jaki zamiennik gdzie? TVP Info nadal musi być na satelicie, aby odbiorcy platform mogli go oglądać. Twój pomysł oznacza wynajęcie dodatkowej pojemności satelitarnej na miesiąc.

TVP wolnego miejsca nie ma, a na miesiąc nikt umowy nie będzie zawierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Poland napisał(a):

Skoro bowiem sygnał stacji TVP Info jest zakodowany to jako zamiennik dla chociażby odbiorców spoza Polski można by wstawić stacje TVP World. 

Gdzie jest napisane że sygnał musi być FTA? Może zostać na stałe zakodowany, a kto będzie chciał ich oglądać to sobie kupi dostęp. Dla odbiorców spoza Polski jest TVP Polonia fta. Inne stacje jak Wydarzenia24, TVN24, Polsat News, Republika, są kodowane i nikt jakoś tym się nie przejmuje.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, opensource napisał(a):

Dla odbiorców spoza Polski jest TVP Polonia fta.

TVP Polonia ma tyle wspólnego z dbaniem o polonię poza naszym państwem co ja z byciem księdzem. Audycje religijne na tym kanale zajmują masę czasu, szczególnie w niedzielę. Za to Info mówi o tym, co się dzieje w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając reklamy na Info zauważyłem zapowiedź czegoś ciekawego. Pamiętamy gdy opozycja (ówczesna) miała negatywne uwagi co do propagandowego programu "demaskującego kłamstwa" Jak oni Kłamią? Programy tego typu miały już nigdy nie wrócić, a mowa nienawiści zniknąć ze stacji wogóle. Wierzyliście w to? Właśnie obejrzałem zapowiedź programu "Sprawdzamy" (niedziela- 17.35) który ma "Demaskować Kłamstwa". Myślicie, że format który miał zniknąć wróci?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2024 o 20:49, Ipo napisał(a):

Co nie zmienia faktu, że wciąż robi to wrażenie po 8 latach tego co się tam wyprawiało.

Wrażenie robi to, że 19:30 po 7 miesiącach wciąż ma tą samą oprawę graficzną (chodzi mi o paski i czołówkę). I Zbigniew Łuczyński... 

W dniu 22.06.2024 o 18:13, Klopseł napisał(a):

 Programy tego typu miały już nigdy nie wrócić, a mowa nienawiści zniknąć ze stacji wogóle. Wierzyliście w to? Właśnie obejrzałem zapowiedź programu "Sprawdzamy" (niedziela- 17.35) który ma "Demaskować Kłamstwa". Myślicie, że format który miał zniknąć wróci?

Nie wrócił. Jak już przypomina mi to inny program TVP INFO, tylko nie pamiętam nazwy, ten z wPolsce to prowadził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radiofan napisał(a):

Co z przeprowadzką TVP INFO do studia PNŚ od września bo coś ucichło. 

Jak to ucichło? Zaledwie 2 tygodnie temu była informacja o przetargu na przeniesienie wyposażenia studia z Powstańców na Woronicza. Pojawily się 3 oferty, a firma która wygra ma na to 50 dni. Zapewne studio PnŚ jest już rozebrane i czeka na przenosiny.

 

PnŚ aktualnie nadaje z pleneru już jakiś czas, a po wakacjach ich studio będzie w nowej hali która była chyba jeszcze pomysłem Kurskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...