Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mrozio11 napisał(a):

Ale co konkretnie ci się nie podobało w prowadzeniu dzisiejszego programu przez Panią Biedrzycką? Bo rozumiem do tego odnosisz się i dlatego masz jakieś zarzuty w stosunku do niej? 

Odnoszę się do działalności tych osób w ciągu ostatnich kilku lat. To są ludzie dobrani z jednego klucza. Tak jak byli dobrani Kłeczek, Ogórek, Rachoń, Adamczyk.

6 minut temu, Pawelgor napisał(a):

Nie widziałem byś krytykował TVP przez osiem lat. Usta były zamknięte.

A ja nie widzę, abyś krytykował to co obecnie robią w TVP. Stronnicze materiały o CPK, manipulowanie wykresami, materiały o wiatrakach rodem z Polskiej Kroniki Filmowej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowałam, bo ta telewizja najzwyczajniej w świecie była rządową propagandą, którą ktoś im zabrał. A nie mówiłem, że sprawa ucichnie. A może się myle i dalej politycy okupują TVP, może przyjdą w walentynki, albo Wielkanoc? Wszystko było ustawione pod materiał rządowy. Non stop jaki to Tusk jest zły, jak zakazuje jeść mięso i odbiera ludziom święta z sylwestrem marzeń. Dziś nikt na nikogo nie szczuje, ba często w pierwszej kolejności jest materiał o PiS i to nie w negatywnym kontekście. Serio nie czujesz różnicy? Czy jesteś tak głupi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fanbonda napisał(a):

Nie wiem dlaczego nie przejdzie niektórym przez usta słowo krytyki, przedstawienie tych danych w ten sposób było niewłaściwe, koniec tematu. 

Przecież wszyscy doskonale wiemy, że ten wykres jest kiepsko wykonany (delikatnie mówiąc). 

Ale przecież nie w tym rzecz. 

19 minut temu, Mr. Music napisał(a):

Dlaczego? Nie wolno krytykować nowej TVP?

Oczywiście, że można, tylko po prostu zastanawiamy się, gdzie byliście przed 20 grudnia, kiedy to takie wykresy były standardem? Nagle zaczęło Wam to przeszkadzać? Akurat teraz? 😂 Zaskakujące. 😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 Wiesz czemu mi to przeszkadza? Bo teraz TVP Info miało być telewizją obiektywną i odpolitycznioną. Tymczasem są stosowane dokładnie takie same metody manipulacji, jakie były stosowane wcześniej, byleby zgadzała się narracja rządu.

Edytowane przez Ratter
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz głupoty. Dziś w Woronicza 17 w pierwszej kolejności wypowiadał się przedstawiciel prezydenta, była konfederacja i wiesz co? Nie było już Kłeczka który darł się byle zakrzyczeć, śmiał się w twarz i przybijał piateczki z PiS.

Edytowane przez Pawelgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ratter napisał(a):

@k05 Wiesz czemu mi to przeszkadza? Bo teraz TVP Info miało być telewizją obiektywną i odpolitycznioną. Tymczasem są stosowane dokładnie takie same metody manipulacji, jakie były stosowane wcześniej, byleby zgadzała się narracja rządu.

Tak, jasne. 😂 Ciężko porównać to co jest obecnie do ostatnich 8 lat. 

Wystarczy chociażby przypomnieć paski w "Wiadomościach" i TVP Info, które przez swoją treść stały się swoistym memem i obiektem kpin. Czasami aż trudno było uwierzyć, że to nie jest fejk. 

Nie wspomnę już o zachowaniu Pana Kłeczka, chociażby podczas programów "Woronicza 17" czy "Strefy starcia". 

Teraz, Ratter napisał(a):

@dvbtowiec Niestety to nie prawda. Dochodzą jeszcze propagandowe materiały o CPK, wiatrakach, albo fakt, że materiały dla TVP przygotowuje dziennikarka związana z niemieckimi mediami, konkretniej Deutsche Welle.

Dobrze, że po 8 latach milczenia wreszcie stanąłeś na czele obrony pluralizmu w TVP. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS też przy przejmowaniu mediów publicznych, mówił o odpolitycznieniu mediów publicznych, jak się to skończyło, każdy z nas to widział. 

Obecna TVP w moim odczuciu nie jest tak upolityczniona, jak przez 8 ostatnich lat za czasów PiSu 

Obecnie lepiej się ogląda programy informacyjno-publicystyczne w TVP, niż za poprzedniego zarządu TVP, powiązanych z ówczesną władzą PiS. 

Wcześniej omijałem programy informacyjno-publicystyczne TVP, oglądałem ich komercyjną konkurencję, po 8 latach znowu zacząłem oglądać programy informacyjno-publicystyczne TVP.

Zmiany w mediach publicznych zdecydowanie zasługują na duży plus.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest CPK? Bo jak na razie to gigantomania i najdroższe w historii utrzymanie łąki. To że Ty uznasz coś za propagandowego, nie oznacza że takie jest. Słuszna krytyka tej gigantomanii. 

Na marginesie obejrzałem ten materiał teraz. I nie widzę niczego propagandowego. Są głosy za i przeciw i są argumenty za i przeciw. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ratter ale ja nigdzie nie napisałem, że teraz jest idealnie i bez wad. Tylko, że wygląda to znacznie lepiej niż wcześniej. I po prostu śmiać mi się chce jak widzę takich jak Ty, którzy przez 8 lat siedzieli cicho i niczego nie widzieli, a teraz robią aferę z czegokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

@Ratter To są Twoje subiektywne opinie. 

Z DW też nie wiem o co Ci chodzi. Na razie nie mają korespondenta w Niemczech, więc posiłkują się polską dziennikarką ktora tam pracuje. Co w tym niewłaściwego? 

Mają, nie wypowiedzieli umowy C. Gmyzowi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Z DW też nie wiem o co Ci chodzi.

O to, że IDENTYCZNY CAŁY MATERIAŁ poleciał zarówno w niemieckiej stacji, jak i TVP. To tak, jakby to samo leciało w TVN i Polsacie. Albo jakby ktoś z Polski brał materiały 1:1 z Russia Today.

W temacie CPK to już ładnie cię przerobili. Również i ja mogę napisać, że to co ty głosisz, te najdroższe łąki, to czysta propaganda.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio @Mr. Musicteraz Ci się skojarzenia. RT pojawiły? Gdzie byłeś przez 8 lat? :)

Nadal nie widzę co jest złego w tym że TVP zapożycza materiał z demokratycznego kraju, naszego sąsiada. 

6 minut temu, Mr. Music napisał(a):

te najdroższe łąki, to czysta propaganda.

A jest inaczej? Może są najtańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie? I nadal nie wiem co w tym niewłaściwego. Każda telewizja ma prawo wykorzystać materiały innych redakcji i często tak się robi zwłaszcza w tematach zagranicznych. 

1 minutę temu, Mr. Music napisał(a):

To nadal tylko twoja opinia.

To fakt poparty liczbami z ktorymi nie da polemizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...