Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co się działo z tzw. "wejściem posła Szczuckiego" na antenie, to fakt że Prawo i Sprawiedliwośćć dalej nie może się pogodzić z porażką oraz przejęciem mediów publicznych przez nową władzę w Polsce i... opowiada tzw. "propagandowymi tematami" wyznaczonymi przez "namaszczonego prezesa TVP" przez tą partię jakim jest Michał Adamczyk.

 

Pan Poseł Szczucki chciał w ten sposób dowiedzieć się na to czy rzekomo politycy PO kontaktowali się z nowymi dziennikarzami TVP, których wg. niektórych informatorów nie było oraz o tajemniczej grupy "wejście". Dla mnie takie informacje mogą się pojawiać tylko w stronniczej telewizji prawicowej, a nie w mediach publicznych.

 

Poza tym to wielka zemsta Prawa i Sprawiedliwości za działania Ministra Sienkiewicza oraz próba dowiadywania się tych informacji przed "marszem wolnych Polaków"/"marszem millionerów" (jak to woli nazwać ten marsz), który będzie 11 stycznia.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski są zbyteczne. One później są obiektem kpin i przeróbek w postaci memów. Paski były najbardziej znienawidzonym elementem za rządów PiS. Teraz jakakolwiek wzmianka krytyczna o obecnej opozycji na pasku, może uruchomić ludzi Kaczyńskiego. Będzie krzyczenie - "paski nienawiści od Tuska".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitanie Nowego Roku o północy. Przez chwilę było Zakopane, ale za chwilę przełączyli się na właściwy sygnał, czyli na Berlin. O 0:02 pokaz fajerwerków znad Bramy Brandenburskiej. Kolejnym miastem był Paryż. Życzę wspaniałych chwil spędzonych z Polnische Fernsehen Nachrichten w 2024 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem o informacjach tylko o oglądaniu np przez 5 minut dany kanał. Informacji w TVP to nie oglądałem przez kilka ładnych miesiecy. Kiedyś włączyłem i tylko szczucie na opozycje i na Tuska przez całe praktycznie wiadomości. A mnie bardziej interesowało co sie u nas dzieje czy za granicą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz widzę w TVP Info Piotra Jędrzejka kiedyś z Superstacji, ostatnio z Polsat News. Zaskoczony jestem z że zmienił tą ciepłą posadkę na TVP przez max 4 lata. Chyba jeszcze jakiś czas temu "Wydarzenia" prowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor Terlikowski w roli komentatora obok pani z Newsweeka. Terlikowski i Warzecha jako przedstawiciele "myśli konserwatywnej". Przypomnę, że Terlikowski w latach 2014-2022 pełnił funkcję redaktora naczelnego i dyrektora programowego TV Republika. W Republice miał swój program "Starcie cywilizacji" (jeszcze są dostępne na YouTube na koncie stacji). Terlikowski obecnie dryfuje do poglądów redakcyjnego kolegi z czasów Religia.TV, czyli do Hołowni. Współpraca z Republiką zakończyła się po oświadczeniu Terlikowskiego, gdzie skrytykował ministra Przemysława Czarnka (chodziło o aferę wykorzystywanie seksualnego dziecka posłanki PO ze Szczecina).

Obecnie nie oglądam TVP Info (wcześniej głównie w ciągu dnia jak były konferencje na żywo nieobecne w konkurencji). Publicystyka mnie zawsze odrzucała. Teraz włączam na chwilę, na minutę, aby zobaczyć jakie elementy dochodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kisiel95 napisał(a):
11 godzin temu, pasjonat napisał(a):
Jest tyle kamer na żywo dostępnych na żywo, mogli dać .

Na licencji firmy Webcamera w większości, trzeba to sobie kupić.

Na jakiej licencji pokazują widoki na stoki narciarskie w ciągu dnia? Zdaje się, że przed 15:00 na TVP 3 często jest obraz ze Szczyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...