Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale straszne głupoty piszesz. Ja też uwielbiam ligę angielską, ale np. w zeszłym roku najwięcej meczów rozegrali piłkarze Barcelony, przecież tam nawet w Pucharze Hiszpanii są mecz i rewanż. A już teoria o ustawionych losowaniach kupy się nie trzyma. Kto kazał odpaść Liverpoolowi z Bazyleą, czy Chelsea z PSG. Nie wpadli na gigantów typu Real, Bayern czy Barca.

 

 

To moje zdanie i nie musisz się ze mną zgadzać. Przeczytaj jeszcze raz mój post. Liverpool nie jest jakimś potentatem. Przecież stracili Suareza, a bez niego w BPL nie istnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Co prawda nie dotyczy to stacji sportowych, ale może ktoś wie czy w tym roku Onet ma prawa do pokazywania Ligi Mistrzów w internecie? Ciekawi mnie to, bo w zeszłym roku mieli takie prawa, bo było to uwarunkowane poprzednim przetargiem, od tego sezonu taka TVP nie ma meczu środowego, może coś zmieniło się także w kwestii Onetu. Czy ktoś ma wiedzę na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję post z innego tematu, w którym otrzymałem odpowiedź na to samo pytanie co Twoje:

 

Onet posiadał internetowe prawa do sezonu 2014/2015 i transmitował je w serwisie sport.vod. Wysłałem do nich maila z zapytaniem czy dalej będą transmitować Ligę Mistrzów i oto odpowiedź:
Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt.

Niestety nie przewidujemy transmisji spotkań nowego sezonu Ligi Mistrzów w naszym serwisie.

 

Pozdrawiamy,

 

BOK VOD.PL

Grupa Onet.pl SA

 

Czyli legalnie Ligę Mistrzów w internecie będą mogli obejrzeć jedynie abonenci nc+ z wykupioną paczką nc+, pozostałym zostają jedynie pirackie streamy, które na czas LM padają jak mrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukam i znaleźć nic oficjalnego nie mogę,może Wy pomożecie.

 

Wiadomo czy i kto będzie transmitował w Polsce tegoroczny PŚ w rugby(początek 18 września)? Coś tam znalazłem,że Polsat niby ma prawa ale to w komentarzach tylko wyczytałem,żadnej oficjalnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.tvp.pl/21319117/narciarski ... -tvp-sport

Ciekawe jak będą wyglądały transmisje w TVP Sport tych biegów. Taki bieg to kilka godzin. Pewnie jak to w TVP będzie start i meta :) Na dodatek tylko tych biegów gdzie będzie Kowalczyk i oczywiście z wspaniałym i fachowym komentarzem Jóźwika i Babiarza którzy tradycyjnie będą wspominać czasy sprzed 40-60 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski: "NC+ odrabia straty. Liga Europy na kolejne trzy sezony w tej stacji."

Pytanie czy nabyli calosc bo wczoraj Kozminski pisal: "Co do LE, możliwe sensacyjne rozstrzygnięcie - podział. 1 stacja mecze polskich druzyn i kilka innych istotnych (finał), a 2 - pozostałe. jak dla mnie nc plus i Polsat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie chce mi się znowu tego wszystkiego tłumaczyć, ale tak w skrócie: wiele czynników wpływa na zniżkę formy zespołów z Anglii. Grają właściwie co 3 dni. CS, FA, CoC (zwykle mieszanka rezerw i pierwszej jedenastki), LM, el.LM, LE, el.LE (Anglicy odpuszczają LE, bo nie wyrobiliby w lidze), nie ma przerw w lidze. Często losowania sprzyjają bardzo Hiszpanom i właśnie losowania moim zdaniem powodują, że Anglicy nie mogą przebrnąć dalej. Arsenal co prawda dostał z pozoru łatwe do przejścia Monaco, a że zagrali bardzo słabo to odpadli. Jeden mecz, gdy byli w dołku i nie grają dalej. W LM trzeba mieć masę szczęścia. Ja szczerze uważam, że losowania są ustawiane, bo co byłoby gdyby Shakhtar dostawałby łatwych rywali i doszliby do finału LM? Niezbyt opłacalne widowisko.

Kolego, nie pisz takich bredni co do ustawianych losowań, tym bardziej do odpuszczania LE przez kluby z Anglii. Przecież 2 lata temu to właśnie Chelsea wygrała te rozgrywki.

 

Zacytuję post z innego tematu, w którym otrzymałem odpowiedź na to samo pytanie co Twoje:

 

Onet posiadał internetowe prawa do sezonu 2014/2015 i transmitował je w serwisie sport.vod. Wysłałem do nich maila z zapytaniem czy dalej będą transmitować Ligę Mistrzów i oto odpowiedź:
Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt.

Niestety nie przewidujemy transmisji spotkań nowego sezonu Ligi Mistrzów w naszym serwisie.

 

Pozdrawiamy,

 

BOK VOD.PL

Grupa Onet.pl SA

 

Czyli legalnie Ligę Mistrzów w internecie będą mogli obejrzeć jedynie abonenci nc+ z wykupioną paczką nc+, pozostałym zostają jedynie pirackie streamy, które na czas LM padają jak mrówki.

Transmisje w Canal+ Sport Online>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...