Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nc+ nie chce sprzedać sublicencji to co mają zrobić?

 

Zabulić albo do TVN/TTV.

To może Ty zabul zamiast narzekać? Nie wziąłeś pod uwagę faktu, że oni chcą mieć LM na wyłączność w kodowanych stacjach?

 

Przydałby się temat lub wykaz Prawa i komentatorzy w zagranicznych stacjach sportowych

Np. takie smaczki jak Puchar Anglii na Eurosporcie niemieckim.

 

Poza tym taka lista jest mało czytelna, przydałaby się tabela

To zrób, ja nie mam wiedzy nt. zagranicznych praw sportowych. Poza tym - człowiek chce ułatwić innym życie, robi całą rozpiskę, aktualizuje ją na bieżąco, a i tak ktoś narzeka, bo nie ma tabeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób, ja nie mam wiedzy nt. zagranicznych praw sportowych.

To się dowiedz :)

Poza tym - człowiek chce ułatwić innym życie, robi całą rozpiskę, aktualizuje ją na bieżąco, a i tak ktoś narzeka, bo nie ma tabeli ;)

Tak sobie pomyślałem, ze tylko wymagam i krytykuję, racja. Może kiedyś zrobię jakąś tabelką co można obejrzeć na talerzu do 90 cm od 42E do 30W , ale raczej z samą piłką nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nc+ nie chce sprzedać sublicencji to co mają zrobić?

 

Zabulić albo do TVN/TTV.

To może Ty zabul zamiast narzekać? Nie wziąłeś pod uwagę faktu, że oni chcą mieć LM na wyłączność w kodowanych stacjach?

 

To co nc+ chce to jest akurat mało ważne. Do tej pory środowy mecz LM był OBLIGATORYJNIE w kanale otwartym, i jakby nie odsprzedali praw TVP to musieliby sami pokazać w otwartym tvnie, a jak nie to kara. (choć patrząc na to jak LE z udziałem polskich drużyn była pokazywana do poprzedniego sezonu w "otwartym" tvn turbo wątpię w tę karę...)

Czy w tym sezonie się coś zmieniło? (szczerze wątpię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nc+ chce to jest akurat mało ważne. Do tej pory środowy mecz LM był OBLIGATORYJNIE w kanale otwartym, i jakby nie odsprzedali praw TVP to musieliby sami pokazać w otwartym tvnie, a jak nie to kara. (choć patrząc na to jak LE z udziałem polskich drużyn była pokazywana do poprzedniego sezonu w "otwartym" tvn turbo wątpię w tę karę...)

Czy w tym sezonie się coś zmieniło? (szczerze wątpię).

 

@Habuzia. Z tego co pamiętam, to w poprzednim sezonie mecze LE z udziałem polskich drużyn były pokazywane nie tylko na TVN Turbo ale również na TTV, a to już kanał "otwarty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem na myśli do zeszłego sezonu nie włącznie ;)

Co do LM, nie ważne ile wydali lecz jaki pakiet zakupili. Czy całościowy - wtedy muszą albo sami pokazać w otwartym lub odsprzedać licencję. Jeśli tylko dla kodowanych wtedy każdy nadawca może kupić pakiet otwarty, wątpię by nikt nie kupił bo to zbyt łakomy kąsek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób, ja nie mam wiedzy nt. zagranicznych praw sportowych.

To się dowiedz :)

Wybacz, ale nie kręci mnie to, więc jednak pozostanę przy polskich stacjach ;)

 

Przy okazji: wprowadziłem wszystkie wymienione przez was rzeczy, jeśli jeszcze coś jest do dopisania/usunięcia to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polsatu Sport trzeba dopisać w piłce nożnej wybrane mecze towarzyskie klubów europejskich (w ostatnim czasie było ich bardzo duzo i jeszcze będą),w siatkówce Puchar CEV, Puchar Świata kobiet i mężczyzn, do siatkówki plażowej ME, do piłki ręcznej el. ME 2016, do żużla trzeba dopisać także 2 ligę angielską, w kolarstwie powinno się wydzielić kolarstwo szosowe, torowe, górskie, przełajowe, BMX, to magazynów trzeba dopisać Trans World Sport, IAAF Athletics i European Tour Weekly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...