Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat skoków wypowiedziałem się w innym temacie, ale w kwestii KSW muszę przyznać, że informacja o nawiązaniu współpracy z Viaplay była dla mnie dużym zaskoczeniem, chociaż dla mnie osobiście niczego to nie zmienia, aczkolwiek dla Polsatu to może być duży cios wizerunkowy, tym bardziej że wszystkie gale mają być w cenie pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zostanę skrytykowany, ale na razie nie przekonuje mnie sport w streamingu. Jakość na Viaplay niemal każdy widzi, a Canal+ online znowu zawodzi na androidzie. Zresztą ostatnio zrobiłem taki mały eksperyment i sprawdziłem te same mecze w Eleven i Canal+ w streamingu i z dekodera Vectry i moim zdaniem lepiej wyglądały te z dekodera, mimo że Vectra jakością ponoć nie grzeszy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie na razie nie zobaczymy meczów wyjazdowych Legi Warszawy w Lidze Europy za darmo na żywo w telewizji otwartej bo Legią i viaplay wspólnie zorganizowali promocje na  viaplay że każdy może oglądać viaplay 50% taniej czy 17 zł Po wpisaniu kodu Legia2021 przez 4 miesiące

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kingofsouth napisał:

Za co maja karać Viaplay ?
 

Teoretycznie uchwalili prawo nakazujące pokazanie meczów polskich drużyn w Europie w kanale otwartym, tyle że jako ludzie delikatnie mówiąc inteligentni inaczej nie zmienili nieistniejącego Pucharu UEFA na LE i LK. Tacy prawnicy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, grreg2084 napisał:

Zawsze może się wkurzyć Pan Kurski i zażądać od swoich przyjaciół uchwalenia prawa typu "Lex Viaplay".

Super jak ktoś popiera takie zagrywki, bo jego klub nie jest w otwartej TV , to  gratuluje. Dzisiaj "Lex Viaplay" , a jutro "Lex Netflix" , "Lex Amazon" i inne "Lex" bo otwarta TV jest liderem.

Tylko nią Kowalski żyje , bo mu się należy.

Mam nadzieje , ze się kiedyś to skończy...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Legia, jutro skoki a pojutrze co będzie? Pan K. delikatnie pisząc odpływa  na coraz szersze wody.

Nie znam się na tym jak to wygląda zagranicą, ale wydaje mi się, że tam też najważniejsze wydarzenia mają być w otwartej tv.
Nie wiem jak wygląda w otwartej TV w DE , gdyż siostra nie ogląda ich TV linearnej , ale mecze Bayernu , Borussii są  w DAZN DE / SKY DE. 
Nikt tam nie chce karać tych operatorów.





 

cbfda33efecb535e6eed205835195938.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Super jak ktoś popiera takie zagrywki, bo jego klub nie jest w otwartej TV , to  gratuluje. Dzisiaj "Lex Viaplay" , a jutro "Lex Netflix" , "Lex Amazon" i inne "Lex" bo otwarta TV jest liderem.
 

 

Ja tylko tak z przymrużeniem oka przywołałem Pana Kurskiego. W tle tak naprawdę było nawiązanie do kwestii skoków narciarskich (Pan Kurski chce za wszelką cenę je wyrwać z TVNu, domagając się modyfikacji prawa w taki sposób, że będzie w stanie jest spełnić tylko TVP).

 

Osobiście mi to nie przeszkadza, że mecze Legii z LE na żywo są tylko w Viaplay (wręcz przeciwnie).

2 godziny temu, Przemolo napisał:

Dla tego Borussia Dortmund postanowiła spaść do LE by być w otwartej TV a nie jakiś Amozonach czy DAZN podobnie mają zrobić RB Lipsk i VFL Wolfsburg 😉

 

A u nas wyjazdowe mecze Legii Warszawa też byłyby na 100% pokazywane w otwartej TV - wystarczyło awansować do LM, a nie do LE. A tak pozostaje Viaplay, albo czekanie na retransmisję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Dzisiaj Legia, jutro skoki a pojutrze co będzie? Pan K. delikatnie pisząc odpływa  na coraz szersze wody.

Nie wiem jak wygląda w otwartej TV w DE , gdyż siostra nie ogląda ich TV linearnej , ale mecze Bayernu , Borussii są  w DAZN DE / SKY DE. 
Nikt tam nie chce karać tych operatorów.

 

  Ukryj zawartość




 

cbfda33efecb535e6eed205835195938.jpg

W Niemczech?

 

1. Letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie;

2. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy  i Mistrzostw Świata w piłce nożnej z udziałem narodowej reprezentacji Niemiec jak również mecz otwarcia, finały i półfinały rozgrywane w ramach tych imprez niezależnie czy bierze w nich udział reprezentacja Niemiec czy też nie;

3. Finały i półfinały Pucharu Niemiec w piłce nożnej;

4. Mecze z udziałem narodowej reprezentacji Niemiec w piłce nożnej, zarówno w kraju jak i za granicą;

5. Finały jakichkolwiek europejskich rozgrywek  klubowych w piłce nożnej (Liga  Mistrzów, Puchar UEFA) z udziałem niemieckich klubów piłkarskich. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

Tylko Francja jest na stronie KRRIT:

Artykuł 3 –Lista wydarzeń określonych w art. 20-2 ustawy nr 86-1067 z dnia 30 września 1986 r. zawiera następujące wydarzenia:

1. Letnie i zimowe igrzyska olimpijskie;

2. Oficjalne mecze reprezentacji Francji w piłce nożnej w ramach kalendarza imprez FIFA (Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej);

3. Mecz inauguracyjny, półfinały i finał mistrzostw świata w piłce nożnej;

4. Półfinały i finał mistrzostw Europy w piłce nożnej;

5. Finał Pucharu UEFA, jeśli bierze w nim udział któryś z klubów biorących udział w rozgrywkach francuskich;

6. Finał piłkarskiej Ligi Mistrzów;

7. Finał Pucharu Francji w piłce nożnej;

8. Puchar Sześciu Narodów w rugby;

9. Półfinały i finał Pucharu Świata w rugby;

10. Finał mistrzostw Francji w rugby;

11. Finał Pucharu Europy w rugby, jeśli bierze w nim udział któryś z klubów biorących udział w rozgrywkach francuskich;

12. Finały turnieju gry pojedynczej mężczyzn i kobiet turnieju tenisowego Roland Garros;

13. Półfinały i finały Pucharu Davisa i Fed Cup, jeśli bierze w nim udział tenisowa drużyna z Francji;

14. Grand Prix Francji Formuły1;

15. Wyścig Tour de France (kolarstwo, mężczyźni);

16. Wyścig kolarski Paryż-Roubaix;

17. Finały rozgrywek mężczyzn i kobiet w mistrzostwach Europy w koszykówce, jeśli bierze w nich udział reprezentacja narodowa Francji;

18. Finały rozgrywek mężczyzn i kobiet w mistrzostwach świata w koszykówce, jeśli bierze w nich udział reprezentacja narodowa Francji;

19. Finały rozgrywek mężczyzn i kobiet w mistrzostwach europy w piłce ręcznej, jeśli bierze w nich udział reprezentacja narodowa Francji;

20. Finały rozgrywek mężczyzn i kobiet w mistrzostwach świata w piłce ręcznej, jeśli bierze w nich udział reprezentacja narodowa Francji;

21. Mistrzostwa świata w lekkiej atletyce.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...