Skocz do zawartości

Jaki macie bajzer około swojego komputera?


Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj korzystam z laptopa przy któym raczej trudno o plątaninę kabli. Podłaczony jest tylko zasilacz a reszta bezprzewodowo działa.

 

Przy PC jest już trochę więcej zamieszania skaner drukarka glośniki 5.1 ale wszystko jest upchane z tyłu biurka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy komputerze jest w sumie nawet porządek (nie liczę okruszków etc. w klawiaturze :lol: ). Dla mnie największy problem to zwiększająca się ilość sprzętu Sat - 9 tunerów Sat leży na "kupce", do tego obok kolejne dwa, zwoje kabli, a swego czasu przez kilka dni czaszę 150 cm w pokoju trzymałem :lol: Było ciasno naprawdę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim biurku tak jakoś skromnie. Widzę tylko kilka długopisów w kubku, lampka, kalkulator, jakiś struś z zielonymi piórami który cały czas na mnie się patrzy, kilka kartek które zaraz wywale do kosza :lol: i szklanka po napoju. To wszystko, o zapomniałem, jeszcze kamerka internetowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak jak widać 8) . Ale w lutym się to zmieni bo przemeblowuje pokój, nowe biurko i mebelki oraz new komputer :lol:

Masz to u siebie to ładnie poskładane.

Ja zaczynam pomału się w tym gubić.

Cztery komputery, sześć satelitów, do tego DVD, Video, już niektórych urządzeń nawet nie podłączam.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu tego nie widać ale mam jeszcze: 6 magnetowidów (4 firmy panasonic), , dwie nagrywarki DVD w tym jedna z dyskiem HDD (firmy Panasonic), jeden odtwarzacz DVD - BELLWOOD, kamerę Panasonic na kasety VHS, kamerę Sony, monitorek Commodore, komputer no i dekoderek CP. Większość tego sprzętu to ojca bo zajmował się video filmowaniem. Nie liczę już kamer i sprzętu, który sprzedałem (najlepiej handluje się z Ukraińcami) lub po prostu leży bezużyteczny w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w pokoju mam czysto, ale z pozoru, bo jestem chomikiem. W szafkach zamiast ubrań mam same graty, trzymam nawet zeszysty z podstawówki. Nie mogę sie ich pozbyć, bo mi jest żal. Nawet po remoncie miałem okazję wszystko wyrzucić, ale z kartonów wszystko wypakowałem spowrotem do szafek. A ubrań nie mam gdzie trzymać, zawsze wszystko jest zwiniętę w kłębek, aby tylko zmieścić, przez to ciągle chodze w pognieconym ubraniu. A przy biurku to mam: Talerze po jedzeniu, szklankę, napój, opakowanie po czekoladzie i ołówek, grzebień i cukier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...