Skocz do zawartości

Ciekawe kanały FTA - Eutelsat Hotbird 13E


czapel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio aktualizowałem listę kanałów satelitarnych w moim telewizorze szukając jednocześnie nowe, ciekawe kanały które można dodać do listy. Niestety, spośród setek kanałów FTA na Hotbirdzie wiele jest śmieciowych. Dlatego myślę, że ciekawym pomysłem będzie utworzyć temat zbierający informacje od użytkowników o wszystkich wartych polecenia kanałach. Takich, które nie są sextelefonami, jakimiś bzdurkami o fatalnej jakości obrazu itp. Do tej pory wątki na tym forum dotyczyły kanałów o określonej tematyce lub emitujących określone programy. Może warto to jakoś zebrać w całość.

 

Poniżej zamieszczam link do listy kanałów mojego autorstwa dla SmartHD (dawna Telewizja na kartę), dla telewizorów Samsung Smart TV. Oczywiście jest ona mocno przystosowana do moich potrzeb, ale można ją edytować w jednym z windowsowych edytorów list kanałów. Na pozycjach 61-187 znajdziecie moim zdaniem warte uwagi kanały z Hotbirda. Plik można pobrać bezpłatnie, bez logowania i bez rejestracji:

http://chomikuj.pl/czapel_box/Free/sams ... 209092.scm

 

Tak więc zachęcam do publikowania informacji o nowościach i po prostu waszym zdaniem ciekawych programach, które może są na HB obecne od jakiegoś czasu, ale niekoniecznie wszystkim znane.

 

Może w pierwszej kolejności zwrócę uwagę na bogaty zestaw kanałów informacyjnych:

 

-NHK World (11173 Mhz H)

-BBC World News (12597 Mhz V)

-Al Jazeera International (11034 Mhz V)

-Al Jazeera (12111 Mhz V)

-France 24 ENG (11240 Mhz V)

-France 24 FRA (11240 Mhz V)

-Russia Today (11319 Mhz V)

-Russia Al-Yaum (11319 Mhz V)

-Rossiya 24 (11034 Mhz V)

-CNBC Europe (11117 MHz V)

-Euronews (12597 MHz V)

-Rai News (10992 MHz V)

-CCTV News (11034 MHz V)

-DW Europe (11604 MHz H)

-BBC Persian (12149 MHz V)

-TgCom24 (11919 MHz V)

-Canal 24 Horas (11727 MHz V)

-I24 News English (11470 MHz V)

-I24 News Arabic (11470 MHz V)

-Jewish News One (11034 MHz V)

-Sky News Arabia (11747 MHz H)

-RBC TV (12520 MHz V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, nie zauważyłem, że taki wykaz istnieje. Jest on jednak trochę nieaktualny bo pomija wiele interesujących kanałów.

Niemniej zakładając temat miałem na myśli także kanały, które pojawiły się stosunkowo niedawno a są warte uwagi.

Oczywiście jednak jeśli administracja uzna temat za zbędny to zrozumiem.

 

No i przy okazji dodam kolejny interesujący kanał FTA:

DMAX (włoska wersja językowa, kanał emitujący programy z Discovery) - 11541 MHz V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...