Skocz do zawartości

Terminale Mediasat Cyfry +


Jańcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Poland - czy ty przypadkiem nie mylisz starych poczciwych Mediasatów z "nowymi" Phillipsami HD oraz PVR HD?

Jeśli chodzi ci to któryś z tych Phillipsów to na tą chwile DVB-T w nich nie jest aktywne, C+ zapowiada że w kwietniu (nie jest podana konkretna data) ma pojawić się do nich nowe oprogramowanie udostępniające tą funkcjonalność, jednak do tego czasu to nic w tej kwestii nie zrobisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście/wyjście też ma. Widocznie twórcy dekodera myśleli przyszłościowo. Bo w instrukcji pisało coś takiego :

Terminal jest wyposażony w następujące gniazda przeznaczone do wykorzystania w przyszłości :

- wejście/wyjście anteny naziemnej (tuner cyfrowej telewizji naziemnej

Będę musiał przełączkę zrobić bo wejście i wyjście wyglądają jak duże śruby. Dodatkowo potem będę musiał iść do sąsiada który mu zaktualizuje oprogramowanie (jak już je wprowadzą) i dopiero wtedy będę miał DVB-T :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Miałem Mediasata na własnośc, a teraz przedłużyłem umowę i dostałem PVRa. Czy jest jakaś możliwość oglądania kanałów FTA na tym dekoderze? Czy C+ powinna mi zapewnić jakąś kartę? Mam jeszcze tą starą sprzed wymiany ale na PVRze wyskakuje mi, że nie mam uprawnień do odbioru. Na Mediasacie jeszcze nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

rozumiem ze moderatozy zazyczyli sobie aby wszystkie pytania odnosnie mediasatow kierowac tutaj, wiec tak czynie aczkolwiek wydaje mi sie iz jest to temat na osobny watek.

 

Cos sie zaczelo dziac z moim pioneer 1330. Ma niecaly rok (kupiony za 1zl) i nagle w swieta zaczal szwankowac.

 

Objawy:

- czasami sie wiesza i nic nie pomaga zeby go odwiesic (po okolo 40-60 min ogladania tv)

- nie mozna wlaczyc go zeby ogladac tv aczkolwiek godzina sie wyswietla godzina

 

oczywiscie tuner musial sie popsuc w czasie swiat...

 

Wiec czy to jest znany problem? Czy reset moze pomoc? Czy warto robic reset? Czy tylko metoda przez zworke dziala?

Mamy ten dekoder nie w pl wiec ciezko go odniesc do serwisu...

 

Na smietnik z nim?

 

Pozdrawiam

Krzys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rozumiem ze moderatozy zazyczyli sobie aby wszystkie pytania odnosnie mediasatow kierowac tutaj, wiec tak czynie aczkolwiek wydaje mi sie iz jest to temat na osobny watek.

 

Cos sie zaczelo dziac z moim pioneer 1330. Ma niecaly rok (kupiony za 1zl) i nagle w swieta zaczal szwankowac.

 

Objawy:

- czasami sie wiesza i nic nie pomaga zeby go odwiesic (po okolo 40-60 min ogladania tv)

- nie mozna wlaczyc go zeby ogladac tv aczkolwiek godzina sie wyswietla godzina

 

oczywiscie tuner musial sie popsuc w czasie swiat...

 

Wiec czy to jest znany problem? Czy reset moze pomoc? Czy warto robic reset? Czy tylko metoda przez zworke dziala?

Mamy ten dekoder nie w pl wiec ciezko go odniesc do serwisu...

 

Na smietnik z nim?

 

Pozdrawiam

Krzys

 

 

Miałem taki dekoder i powiem Ci, że kilka razy zdarzyło mi się coś takiego ( z tą różnicą , że działo się tak po uruchomieniu), zaniosłem go wtedy do serwisu i koleś wymienił jakiś przetwornik czy coś takiego i zaczęło działać prawidłowo, więc może w twoim przypadku też pomoże ( spróbuj zanieść do jakiegokolwiek serwisu i może coś z tym zrobią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...