Skocz do zawartości

Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy


Gość marekpolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@el_hiszpan, Ci Włosi, którzy znają angielski to naturalnie żądają więcej. Ci, z którymi dogadasz się tylko przez translator oferują niższe ceny poza eBay. Gdyby trochę poszperać, to na eBay powinny być oferty poniżej 300 euro (nawet z tym mniejszym dekoderem DS831NS, bo niektórzy dają starszy DS815NS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike - nie, nie mam, ale orientowalem sie w temacie glownie PL, bo tego dotychczas nie bylo na Al Jazeerze, i znalazlem wlasnie Sky Italia.

 

Wyglada to tak, ze kupujesz sobie pakiet Calcio i masz wszystkie mecze ligi angielskiej, hiszpanskiej i francuskiej. Dokupujesz pakiet Sport (kosztuje drugie tyle co Calcio) i masz Ligi wloskie (A i B) oraz LM i LE. Maja wtedy 8 kanalow HD, wiec na pewno wszystko na raz moga puszczac.

 

Tak to przynajmniej zrozumialem, bede bral najprawdopodobniej w tym roku pakiecik, to bede mogl potwierdzic. Czekalem na razie na rozwoj sytuacji z Al Jazeera, ale wyszlo najgorzej jak moglo, tak wiec trzeba szukac innych rozwiazan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@el_hiszpan No to za około 280 euro będziesz miał to z dekoderem. Ewentualnie można oddzielnie od prywatnych osób zakupić Pace DS831NS (nowszy, mniejszy) albo Pace DS815NS (starszy, większy) lub całkiem przyjemnie działający XDome HD1000NC, który ma czytnik kart Sky oraz slot CI.

 

Tutaj proszę kanały w paczkach (za 180 euro jest albo Calcio albo Sport i do każdej dodają Sky TV)

Sky TV: http://www.sky.it/offerta-sky/pacchetti ... ky-tv.html

Calcio: http://www.sky.it/offerta-sky/pacchetti ... alcio.html

Sport: http://www.sky.it/offerta-sky/pacchetti ... sport.html

 

Tu jeszcze sprostuję @el_hiszpan, może się okazać, że paczka Calcio + Sport będzie więcej niż dwa razy droższa. Z tego co się orientuję to tylko karty Sky TV + Cinema/Calcio/Sport są tak łatwo i tanio dostępne, bo to chyba oficjalny prepaid.

 

Wszystkie mecze Serie A są dostępne w Sky Calcio. LM też pewnie jest tam pokazywana (na kanałach Calcio 1-8 oraz na Supercalcio). Teraz jeszcze dochodzi FOX Sports i tam też wiele ciekawych rzeczy będą pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serialnik - to troche dziwne, bo na stronie, ktora podales bylo:

 

"Il canale va ad arricchire la già straordinaria offerta di calcio di Sky Sport con tutta la Serie A, la Serie B, la Champions League, il meglio dell’Europa League e in esclusiva la Bundesliga."

 

Poza tym na tym Sky Calcio tez leci liga angielska czy tylko na FOX Sports? Bo troche mi zamieszales teraz ta strona SKy Italii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, musiałem zmienić symbolrate na 29900. Serialnik, bardzo Cię proszę o podanie linku do jakiejś oferty Sky Calcio + dekoder. Chodzi mi o Serie A i LM, nic więcej. Dzięki z góry.

 

Ps. Wiem, że podałeś parę linków, ale chciałbym żebyś odpowiedział na moją prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie pokażą wszystkich spotkań, nie ma szans. Będzie tylko kilka w danej kolejce. Zobacz na http://liveonsat.com/los__FT_br_premier ... tended.php jak to wygląda. Wątpię żeby jakieś mecze EPL były na kanałach Calcio. Z tego co pamiętam to w zeszłym sezonie coś tam pokazywali na Calcio. W tym sezonie nie mam pojęcia jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie pytal o beIN Sport Max - kanaly beIN Sport Max sa dostepne tylko w Canalsacie i ewentualnie u innych francuskich operatorow - teoretycznie jesli ktos sobie zamowi Canalsat to bedzie mogl odbierac przez satelite te kanaly - sa one dostepne na dobrze wszystkim pozycji 19.2 E :) Jednak sa tam transmitowane tylko rownolegle mecze Ligue 1 lub Ligue 2 - nic wiecej nie widzialem.

 

Jednak z tego co mi wiadomo, jezeli uda sie nawet wziac umowe na Canalsat to nie mozna nic z niego ogladac na wlasnym dekoderze, poniewaz karty sa parowane. Do tego ceny jak dla Polakow z kosmosu (jesli sa takie jak byly to jest chyba nawet drozej niz w nC+).

 

===

 

Wedlug Kingofsat beIN Sport Max 10 - jest na Astrze FTA - ciekawe 8)

 

===

 

Ogolnie poza AJS wszystko jest bardzo drogie. Fanom francuskiej pilki (sam nim jestem) polecam zakupic karte beIN Sport - 2 kanaly, ale mnostwo sportu no i wszystkie mecze Ligue 1, duzo Ligue 2 i sporo magazynow - pytalem sie mnostwa osob i mozna odbierac na wlasnych dekoderach (m.in. Ariva 120 Combo) - tylko trzeba wziac karte Viaccess,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a jest cos co pozwala ogladac wszystkie mecze? Bo mnie wkurza jak np. czasami pokazuja Chelsea i City na raz i nasze kochane nc+ wybiera akurat "niewlasciwy" mecz :/

 

Z tego co czytałem niedawno na zagranicznej stronie to nie będą mogli nadawcy (tylko z Europy) pokazywać kilku meczy jednocześnie rozgrywanych o godzinie 16:00 czasu CET. Był taki warunek Anglików.

 

Artykul z duńskiej strony. Ostatnie akapity. Przetłumaczone przez google.

 

http://translate.googleusercontent.com/ ... 0QvrKYs_VA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem zainteresowany odbiorem Sky Italia, chłopaki uwzględnijcie mnie tez przy ew. zamówieniu :) jaki byłby koszt karty wraz z dekoderem ? tzn mam w sumie Fergusona Arive z gniazdem na moduł więc może jakiś moduł do Sky Italia sie nada, żeby już nie modzić z dekoderem? no chyba ze parowane jakoś są na stałe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 300 euro za ogladanie Serie A jeszcze dam rade, ale wiecej to raczej nie. Napiszcie, jak cos sobie zalatwicie w tym temacie.

 

Co do kolegow, co lubia komus nalac do piaskownicy, to nawet, jakby przyszli niemcy i mi lagrem grozili to i tak nie bede ogladal bundesligi. Kazdy oglada co chce, ja tam Jazeere mialem tylko dla wloskiej i hiszpanskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...