Jump to content
marekpolek

Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy

Recommended Posts

Kolejną przydatna funkcją Sky jest wybór języków. Można wybierac między Włoski i Angielskim. Przykładowo na Sky Calcio o meczu Augsburg vs Borussia mozna wybrać język retransmisji. Przypuszczam ze do każdego meczu da się wybrać język.

Na pewno. Można również zmieniać język w różnych dokumentach. Dzisiaj leciał dokument na Sky calcio o lidze niemieckiej lata 80-te i lata 90-te. Można było przełączyć na język angielski.

Dźwięk 5.1 leci tylko z włoskim komentarzem i tylko na Sky Calcio (na Fox Sports póki co tylko DD 2.0). Niektórzy wyłączają/wyciszają centralną satelitę i wsłu[beep]ą się w stadion.

Borek póki co ćwierka jak pijany, bo niby Serie A było już prawie w Polsacie ("dużo fajnej piłki" itp.), a teraz nagle blisko nc+.

Poza tym nie wiadomo czy nie skończy się na takim samym pakiecie (2 mecze na kolejkę) jaki był w N, a tych psychofanów (w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście :beer: ) calcio tutaj pewnie to nie zadowoli.

2 mecze na kolejkę były również wcześniej w C+, sporadycznie leciały 3 mecze. Chyba tylko dlatego, by wyrównać do wykupionej ilości transmisji. Dla kibiców najlepiej będzie jak prawa trafią do C+, nawet jeśli Polsat puszczałby 3 mecze na kolejkę, co ze względu na wygórowaną cenę pakietu Serie A wydaje się być niemożliwe.

Realizacyjnie, jakością komentarza C+ bije na głowę Polsat. Ja trzymam kciuki za nc+, chociaż do sportowych kanałów Polsatu też mam dostęp. I tak najważniejsze jest to, żeby w polskiej tv była Serie A. Lipiński komentujący mecze-poezja.

no niestety ale skoro La Liga jest w ilości 5 spotkań, Premier League to samo albo i 6 czasami, Ligue 1 tez dają ostro, to dlaczego włoska Serie A ma być 1-2 ? żenada

ktoś chętny na Sky ?

Tak, ja chętny. Z tym, że chciałem poczekać, aż AJS pokaże rozpiskę na przyszły weekend pierwszej kolejki Serie A. Jeśli się okaże, że zmieszczą 7 meczów na Hot Bird jak w przypadku La Liga, to się chyba przemęczę najbliższy sezon. Jeśli wyjdą im 3, to zamawiam Calcio. Ale strasznie się ociągają z tym programem. Od 3 dni wisi na ich stronce jedynie program do 23.08.

Dzisiaj wystartowała oficjalna strona www Fox Sports Italia, który wchodzi w skład paczki Sky Calcio.

http://www.foxsports.it/

Jak przeglądam program TV na następny weekend, to widzę, że o 17 lecą dwa mecze z Premier League, Cardiff - City (Fox Sports), Tottenham - Swansea (Fox Sports Plus). Wychodzi na to, że Fox Sports ma lepszą ofertę Premier League od C+.

ktoś chętny na Sky ?

Tak, ja chętny. Z tym, że chciałem poczekać, aż AJS pokaże rozpiskę na przyszły weekend pierwszej kolejki Serie A. Jeśli się okaże, że zmieszczą 7 meczów na Hot Bird jak w przypadku La Liga, to się chyba przemęczę najbliższy sezon. Jeśli wyjdą im 3, to zamawiam Calcio. Ale strasznie się ociągają z tym programem. Od 3 dni wisi na ich stronce jedynie program do 23.08.

to zgłaszaj sie do kolegi @serialnik -a i zamawiamy ;)

Mam pytanie jest fanem Serie A i chcę ją oglądać a nie wiadomo czy bedzię w nc+ to mam pytanie jaką kupić kartę kanałów sportowych żeby oglądać najlepsze ligi piłkarskie

Wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujesz i jak bardzo możesz go uszczuplić. Dzięki koledze @Serialnik udało mi się zaoszczędzić na karcie Sky Calcio 20-50 euro.

W paczce Sky TV+Calcio znajdują się kanały, które pozwolą Ci zobaczyć każdy mecz Serie A, wybrane mecze Bundesligi (podobnie jak to jest w Eurosport 2) oraz mecze Premier League, Primera Division, Ligue 1 i Eredivisie. Te 4 ostatnie transmitowane są na kanałach Fox Sports i Fox Sports Plus. Paczka Sky Calcio - w skrócie - daje dostęp do najlepszych lig europejskich. Niestety Puchar Włoch nie jest na tych kanałach transmitowany, ale ten leci na Sport Italia (wchodzi w skład Sky TV, który jest kupowany razem ze Sky Calcio, niestety tylko SD) i na Rai 1. Paczka Sky TV+Calcio + dekoder to wydatek rzędu 240 euro.

Aby mieć dostęp do LM musisz kupić wyższy pakiet, czyli Sky TV + Calcio + Sport, który razem z dekoderem można dostać w cenie ok 430 euro.

----

Oglądałem mecz Barcy i mecz Realu. Zahaczyłem również o Atletico z Sevillą. Wszystkie hiszpańskie mecze mają ścieżkę dźwiękową 5.1 na Foxie. Szkoda, że Premier League ma DD 2.0. Takie info, dla entuzjastów dobrego dźwięku z meczu :)

Sky Italia, pakiet Sky TV + Sky Calcio w cenie około 240-270 euro (w zależności jaki dekoder chcesz). W pakiecie Calcio obejrzysz wszystkie mecze Serie A. Tak jak pisał storczyk, za około 430 euro będziesz miał jeszcze dodatkowo pakiet Sky Sport, na którym obejrzysz LM, Formułę 1 i kilka innych dyscyplin.

serialnik A dekoder jaki do Sky Italia, pakiet Sky TV + Sky Calcio i pakiet Sky Sport za 430 euro i za ile ten dekoder?

Mam pytanie, jesli chcialbym miec Premier League, Ligue 1 i Bundeslige to z jakim wydatkiem musialbym sie liczyc do tego rowniez te dekodery itp..

@Ragi, dekoder DS820NS (większy, wbudowany zasilacz, starszy model) lub DS830NS/DS831NS (mniejszy, zewnętrzny zasilacz, nowszy i droższy model). 430 euro to cena orientacyjna już z dekoderem.

@mikion, użytkownik @storczyk gdzieś wcześniej dodał rozpiskę ile jest mniej więcej meczy z tych lig, które wymieniłeś na Sky Calcio. Koszt już wymieniałem - około 240-270 euro z dekoderem.

serialnik a w tym Sky Italia, pakiet Sky TV + Sky Calcio Sky Sport bedzię Serie A to wiem a Premier League, Ligue 1 i Bundesliga i Liga hiszpańska

serialnik a dało by się Sky Calcio i Fox sports i tylko to i wszystkie ligi Mam PS na którym z tych kanałów leci Eredivisie