Skocz do zawartości

Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy


Gość marekpolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mikejuvepoland - słabo "paczysz" -> http://www.sky.it/offerta-sky/pacchetti ... sport.html Liga Europejska i Mistrzów w HaDe

"Solo su Sky segui tutta la prossima stagione di UEFA Champions League e UEFA Europa League in diretta, anche in HD."

 

W każdym bądź razie zerknij na logo SkyCalcio i o Lidze Mistrzów pisze. Rzeczywiście może być tak jak pisze @serialnik, że te lepsze mecz np. włoskich drużyn tam będą. Czyli będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest do końca tak, jak piszesz. Na włoskim forum wyczytałem, że owszem Liga Mistrzów leci na kanałach Calcio, ale tylko dla osób, które posiadają pakiet "Sport". Natomiast Liga Europejska jest nadawana na kanałach Calcio zarówno dla posiadaczy pakietu Sport, jak i dla tych co mają Calcio. Wygląda na to, że na czas Ligi Mistrzów włączają uprawnienia do kanałów Sky Calcio dla tych, którzy mają pakiet Sport.

Zerknij na post numer 672:

http://www.digital-forum.it/showthread.php?147039-Sky-Sport-Champions-League&p=3550930&viewfull=1#post3550930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Teraz przydałaby się jakaś persona, która posiada pakiet Calcio i potwierdzi, że tak to wygląda. Ale chyba nie ma już żadnych wątpliwości, że do oglądania LM jest potrzebny pełen pakiet. Trudno, myślałem, że będzie to rozwiązanie dla tych, co mają aktualnie problem z podjęciem decyzji co dalej po wyłączeniu kanałów AJS z HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diretta Gol Champions League ore 20.45

Satellite: diretta su Sky Supercalcio HD (canale 205)

 

Podejrzewam, że to może być transmisja łączona ze wszystkich stadionów, a może studio i pokazywane bramki na żywo z każdego meczu. LM powinna być w całości zakodowana na kanałach Sky Calcio. Nie jest to jakimś dużym utrudnieniem, w Internecie dużo łatwiej jest zobaczyć mecz LM niż mecz ligowy rozgrywany między topową drużyną a beniaminkiem, dlatego oferta nadal bardzo atrakcyjna z punktu widzenia kibica Serie A. W przyszłości można pomyśleć o zakupie pełnego pakietu, wpierw jednak trzeba się zapoznać z Calcio. Jeśli spełni oczekiwania co do ligowych transmisji, zrezygnuje się z innych wydatków i kolejny sezon nabędzie w full pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ja sie waham mocno ;/ jednak to sporo drozej wychodzi niz JSC a oferta raczej uboższa. Podejrzewam ze mecze włoskich druzyn puszczają z LM w SuperCalcio- tak można by wywnioskować z opisu na stronie Sky Italia, ale jak jest w praktyce to nie wiadomo. Cięzki temat z tą alternatywą. Kupować dużą antene i kombinować z odbiorem Nilesat czy Sky Italia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM raczej nie jest pokazywana w pakiecie Calcio. Można mieć nadzieję, że mecze włoskich drużyn są odkodowane na kanałach Calcio 1-15, ale na Supercalcio jest jakaś zbiorcza transmisja, studio z bramkami na żywo or sth. Osobiście nie nastawiałbym się na to, że uda się na karcie Sky Calcio zobaczyć choćby jeden mecz LM. Nie będzie rozczarowania.

 

Dopiero pełen pakiet Sky może konkurować z JSC, ale tylko pod względem oferty sportowej. Cena zbija z butów. Na ebay pełna paczka Sport + Calcio kosztuje blisko 600 dolarów. Może za rok...

 

http://www.digital-sat.it/ds-news.php?id=31508

 

Pod tym linkiem masz przykładowe transmisje z poprzedniego sezonu. Na Sky SuperCalcio nie leci żaden mecz. A te które lecą na Sky Calcio 1-15, jak wynika z informacji podanych przez ultimoromantico, będą zakodowane jeśli nie wykupiłeś pakietu Sport. Pozostaje podbić do osoby, która miała w zeszłym sezonie pakiet Calcio i zapytać czy wszystko było zakodowane w tej LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm...

z podanej przez Ciebie stronki digital-sat.it wychodzi ze lecą mecze LM na Sky Calcio, a znalazłem cos takiego jeszcze:

 

Acquired rights:

FIFA Confederations Cup (2013)

FIFA World Cup (2014) All Matches.

UEFA Champions League (2012-2014) 111 Live Matches during 2012-14 seasons.

Italy - Serie A (2012-2015)

 

sam już nie wiem.

choć na forum Sky ktoś zapytał o transmisje LM czy są na Clacio, to dostał odp ze na żywo są w Sport a potem retransmisje w pakiecie Calcio, troche lipa

http://forum.sky.it/champions-league-vi ... 97123.html

 

wychodzi na to że poczekam na rozwój wypadków, szkoda mi póki co 1 tys. zł, mam inne wydatki. później sie pomysli jak już temat JSC upadnie, a Cyfra ze mną nie przedłuży umowy w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą na Sky Calcio ale zakodowane dla tych co nie posiadają pełnego pakietu (czyli oprócz Calcio też Sport). Tak wynika z włoskiego forum. Sam pakiet Calcio oferuje wszystkie mecze włoskiej Serie A w HD, wybrane mecze Bundesligi, mecze włoskich drużyn w Lidze Europy, do tego dochodzi kanał Fox Sports na którym lecą wybrane mecze PL, PD i L1 oraz FA CUP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekpolek, Total TV wygląda ciekawie, ale ja nie jestem w stanie znaleźć żadnej atrakcyjnej oferty. Na creativesatellite.co.uk podstawowa karta z dekoderem kosztuje aż 700 GBP. Jeśli ktoś ma znajomych, rodzinę lub bezpośredniego dostawcę w Serbii, to jest to jakieś rozwiązanie. Ale kupowanie tego od pośredników zupełnie się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro tak, to pewnie mają pakiety na mecze innych lig, oferując po 2-3 spotkania z kolejki. a więc pełna Serie A, Serie B a reszta lig "liźnięta". Raczej mi to nie pasuje za taką kase... Nawet mając Sport + Calcio to szału tez nie ma w sumie, bo nie mają chyba za dużych pakietów meczowych z innych lig żeby oferta był super premium. tak mi sie wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba mieć czas na te wszystkie mecze. Oglądnę 5 meczów z kolejki Serie A i mam dość :) Na Foxie polecą szlagiery z innych lig, niczego więcej nie potrzebuje. Na pewno będzie mi brakowało LM. Póki co uważam, że dopłacanie do LM 200 euro mija się z celem. Znajdę inny sposób na LM, tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

a jak dojdziemy bezpośrednio do jakiegoś serbskiego albo słoweńskiego sklepu ? może mówią tam po angielsku lub niemiecku.. ja tak właśnie kupiłem za 26 EUR kartę RTV SLO, którą gościu aktywował mi na lewo.. pomimo, że nie jestem obywatelem słoweńskim.. tak że trzeba poszukać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...