Skocz do zawartości

Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy


Gość marekpolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest jest: 1 tys zł i brak meczów LM w pakiecie ;p

 

edit: ciekawe wieści , jakieś inne dyscypliny też chyba będą nadawać w tym Fox Sports / Plus. ale cena nadal spora ;p zapytałem na Fb do ich fp czy są jakieś limity spotkań na kolejke czy mają full praw do EPL, L1, La Liga - może coś odpiszą ;) na Calcio leci Liga Europy , żeby tak chociaż mecze włoskich ekip dali z LM to byłoby BAJECZNIE! coraz intensywniej sie zastanawiam nad tym zakupem, ale boli cena ;]

http://www.sportspromedia.com/news/fox_ ... on_soccer/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, taki nasz los, że tysiąc boli :) W zasadzie można powiedzieć, że nc+ ma lepszą ofertę od Sky Italia, kiedy mowa o pakiecie Sky Calcio w konfrontacji z nc+ Platinum. Cenowo w skali roku (kiedy nie masz dekodera Sky) wychodzi podobnie. W pakiecie nc+ jest LM, ilość transmisji z lig BPL, PD, L1 prawdopodobnie będzie podobna jak na tym Foxie. Ekstraklasa jest w całości w nc+ podobnie jak Serie A w Sky Italia. Prepaid z Italii ma tutaj delikatną przewagę, bo zdekodowane kanały pokazują również Serie B. Strzelam w ciemno, że Puchar Włoch również jest transmitowany na Calcio. W obu pakietach można oglądać transmisje arcyciekawej LE. Pozostaje pytanie, co wolisz bardziej, polską Ekstraklasę z LM, czy włoską Serie A z Serie B a LM oglądać w Internecie? Ja wybrałem tę drugą opcję, kierując się przede wszystkim sympatią do włoskiej piłki. Mogłem wybrać pakiet Sky Calcio + Sport, ale dopłata 800-900 zł do LM z tenisem, golfem, koszykówką to trochę za dużo, zwłaszcza, że głównie oglądam kopaninę. Czekam na dostarczenie dekodera z kartą i napiszę Ci jak to wygląda w rzeczywistości i ile tego faktycznie jest w pakiecie Sky Calcio.

 

Sprawdzałem na tvcorner ile kosztuje karta Sky TV + Calcio + Sport. 379 euro. Doliczmy 25 euro przesyłki, mamy 404 euro. Wyjdzie około 1750 zł bez dekodera. 550 zł więcej niż wyjdzie nc+ platinum w skali roku.

 

Oferty AJS nic nie przebije. Ale póki co najlepiej zapomnieć, że AJS istniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, że za rok wydasz tylko 170-180 euro na przedłużenie Sky ;) Teraz ten tysiąc to taka inwestycja. Z kolei pakiet Sky TV + Calcio + Sport (z dekoderem) kosztuje 430 euro z wysyłką.

 

Wg. TVCorner Sky Calcio ma pokazywać 7 spotkań EPL, 8 spotkań Liga BBVA i 6 spotkań Ligue 1. Nie wiadomo jak z tym LM. Ja mam nadzieję, że pokażą cokolwiek na Supercalcio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to serialnik jak te liczby się potwierdzą to pięknie będzie obłożone. W sumie chyba najbardziej nachodzą na siebie ew. kwestia soboty godz. 16(gdzie toczy się w zasadzie 5-6 spotkań EPL i w tym samym czasie mogłoby lecieć coś w lidze hiszpańskiej oraz francuskiej) Poza tym na dwóch kanałach fox powinno dać się to pogodzić.

Wiadomo 20, 22 mecze ligi hiszpańskiej (w tym czasie angielskiej ligi nie ma) na drugim kanale liga francuska.

 

Podobnie w niedziele koło 18 może wypaść 3 mecze w tych 3 ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: w zeszlym roku tez mialem zainwestować NA LATA w odbiór JSC. wymieniłem dekoder, kupiłem moduł Viaccess, kupiłem karte 1-8, potem 9-10 HD 1,2, wyczyściłem sie z kasy, a po 1 sezonie mi arabusy zabrali wszystko ;/ KURDE chce tego SKY ITALIA, wole Serie A niż polską Extraklape ;] a odpisali mi z FSC tak:

FOX Sports Italia

Hi! We can't broadcast all the matches, but on FoxSports you'll watch most matches of the three leagues!

Ja: And what about Champions League or Europa Leage?

FOX Sports Italia

We don't manage CL and EL. SkySport has these properties. But usually they broadcast all the matches of european cups. I don't know if this year will be the same. Try asking them!

no to askuje them ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beIN Sport - znalazlem cos takiego na Surpinie: "Votre récepteur doit être absolument compatible DVB-S2 et labelisé VIACCESS ACS3.1.". Tutaj jest o tym ACS - czyli trzeba do nich napisac i sie dowiedziec, czy nasz dekoder to obsluzy, bo w sieci nie da sie znalezc o tym info.

 

Mam tu wiadomosci z rozmow o beIN Sport ze stycznia:

 

"Tak mam dostęp do beIN Sport miałem Ariva 120 Combo i działała mi z surpin ale się jescze u pewnię"

"Na zakupiony w przedmiot trzeba czekać około tygodnia przynajmniej ja tak miałem Płatności są i miesięczne i roczne na prawde polecam zakupienie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Wasze wpisy, padające kwoty i nie rozumiem- w czym lepsze są te zagraniczne alternatywy AJS od Canal+? Na razie jeszcze nie wiadomo co z Serie A, może kupią, któż to wie, a przecież jest LM, LE, ligi angielska, hiszpańska, francuska i polska. Już nie mówiąc o filmach(we wrześniu m. in. Hobbit, Skyfall czy Prometeusz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie wiem po co tyle wydawac kasy - jezeli ktos ma prosze bardzo. Tutaj po prostu sa ludzie napaleni na Serie A i cena ma dla nich male znaczenia jak widac. Ja osobiscie bylbym w stanie zaplacic za beIN Sport bo interesuje mnie francuska pilka i porozumiewam sie po francusku średnio, wiec cos bym rozumial z komentarza i wywiadow oraz programow na antenie beIN Sportow. Ta oferta cenowo wydaje sie OK (170 Euro za rok to ok. 14 Euro na miesiac) a dekoder mam swoj, wiec nie musialbym doplacac, ale poki co mam Canal+ (na starej umowie jeszcze) i nie spieszy mi sie zeby zmieniac czegokolwiek. Oferta sportowa jest OK (mam wszystkie polskie kanaly ze sportem oprocz TVP Sport i Polsatow).

 

Oprocz AJS (nawet okrojonego na HB 13E)i beIN Sport reszta tych prepaidow zagranicznych wydaje mi sie zbyt droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to moja wina ze żaden polski nadawca cyfrowej tv nie wykupuje normalnych praw do Ligi włoskiej ? puszczą 1 mecz z łąski na weekend i mam być im wielce wdzięczny, płacąc prawie 60zł/mc? Dlatego właśnie ratują nas zagraniczne sieci tv. JSC teraz byłoby tansze sporo na przedłużeniu, tymbardziej ze sie juz poniosło koszty sprzętu do odbioru, ale wycofali sie z Europy. Oferte mieli BAJECZNĄ nawet mimo braku Premier League, niestety wszystko co dobre szybko sie skończyło ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Wasze wpisy, padające kwoty i nie rozumiem- w czym lepsze są te zagraniczne alternatywy AJS od Canal+?

 

Ja tez nie wiem po co tyle wydawac kasy

 

Ja też tak sobie czytam takie wpisy i zastanawiam się po co zabierać głos w wątku "Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy"?, nie mając żadnych ciekawych alternatyw do zaproponowania? Można przeciez założyć sobie własny wątek pt. "Po co wydawać tyle kasy?" albo "w czym lepsze są te zagraniczne alternatywy AJS od Canal+?" i tam pisac swoje mądrości. Polskie platformy dlatego mają tak słabą ofertę sportową, ponieważ nas Polaków zadowala właśnie taki minimalizm. Minimalizm w ofercie, bo cenowo to już raczej nie jest minimalistycznie. My cieszymy się z tego jak nasz łaskawca canal + puści nam trzy mecze z danej ligi na kolejkę, skasuje za to 99 zł miesięcznie i wszystko jest super. Tylko dlaczego telewizje w Serbii, Albanii, Grecji, Rosji, etc. mogą dać swojemu abonentowi wybór co do tego, jaki mecz chce oglądać, a polska telewizja nie może. I pojawiają się zaraz dyrdymały o oglądalności, które w przypadku płatnej, w dodatku słono płatnej telewizji, nie powinny mieć żadnego znaczenia, żadnego. Ale abonent polskiej platformy łyka takie dyrdymały o oglądalności jak pelikan. "No tak tak, oglądalność, mądrzejsze głowy w canal + przecież muszą kierować się oglądalnościa, oni wiedzą najlepiej, co ja chcę oglądać płacąc 99 zł miesięcznie". A Fox, podobnie jak wielu innych ludzi, woli móc sobie obejrzeć mecz swojej drużyny, nawet jeśli miałoby go oglądać 15 osób w całej Polsce, bo on za to płaci cięzkie pieniądze. Dlatego szuka właśnie alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u nas Serie A jest pokazywana w wymiarze max dwóch spotkań na kolejkę i w tym oczywiście zazwyczaj mecz Torino bo oczywiście Polak grał.Więc niektórzy wolą zapłacić więcej i mieć pewność że zobaczą to co najciekawsze chociaż wiadomo że koszty są znaczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak sobie czytam takie wpisy i zastanawiam się po co zabierać głos w wątku "Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy"?, nie mając żadnych ciekawych alternatyw do zaproponowania?

Ja nikogo nie obrażałem, zadałem tylko pytanie, akurat dla mnie nc+ w tym kanały Canal+ SĄ DOBRĄ ALTERNATYWĄ- nie mam prawa tak uważać!? A z tą ceną to nie do końca jest prawda, wystarczy zobaczyć na moją stopkę:-). Poza tym cały czas nie jest przesądzony los Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, ale nie sądzę, by dotyczyła nowej umowy. Mam rację?

 

Dla kibica Ekstraklasy lub Premier League lub Barcelony lub Realu oferta idealna, a już najbardziej dla kibiców Barcy i Realu. C+ transmituje chyba wszystkie mecze tych dwóch drużyn. Dla kibica włoskiej nie istnieje dobra oferta na rynku polskim. Nie zapominajmy również, że oprócz potyczek ligowych są również mecze pucharowe. A tych nawet z rodzimej ligi nie transmituje C+. Z tego powodu tekst o minimalizmie w 100% trafiony. Mam nadzieję, że już nigdy nie stanę przed sytuacją bez wyjścia i koniecznością podpisania umowy z polskim operatorem telewizji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla wielbicieli Serie A oferta nc+ może uchodzić za słabą, chociaż tu sytuacja może się zmienić(też na to liczę!). Są wszystkie najważniejsze ligi piłkarskie+ LM+ LE+nba+żużel. Dla mnie oferta super, tym bardziej za cenę, którą płacę- tak masz rację przedłużałem umowę, wcześniej miałem N-kę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarło do mnie sky calcio i jak na razie mi to pasuje(dzięki serialnik, storczyk za pomoc). W moim przypadku główne zainteresowanie kładę na rozgrywki ligi włoskiej w związku z czym specjalną alternatywą nie jest dla mnie oferta polskich sieci(wreszcie pełny sezon z Milanem w HD :)). Cóż zobaczymy przez rok jak rozwinie się kwestia AJS(definitywny koniec czy może coś się zmieni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy ogromnej pomocy Serialnika (jeszcze raz dzięki meeeen!) otrzymałem zamówiony pakiet dekoder + sky tv + calcio. Wszystkie kanały w ramach pakietu były aktywowane wcześniej, dlatego tuż po uruchomieniu dekodera można było rozkoszować się jakością HD i dźwiękiem DD kanałów SKY Calcio i Fox Sports (nawet 5.1, choć to dostępne jest pewnie również na C+ w trakcie meczu, tak?).

 

W zestawie:

 

1. Dekoder Pace DS815NS.

2. Pilot + baterie.

3. Kabel HDMI.

4. Kabel zasilający.

5. Karta Sky.

 

Wyjścia/wejścia dekodera.

1. HDMI, Coaxial, Optical.

2. Wejście USB.

3. Jedno wejście antenowe.

4. 2 razy wyjście SCART (TV + VIDEO).

 

Menu dekodera w języku włoskim (brak możliwości zmiany na inny język).

 

W ramach pakietu Sky TV + Calcio otrzymujemy m.in.:

 

Kanały sportowe całodobowe:

Sky Sport 24 HD, Sky Supercalcio HD, Fox Sports HD, Sport Italia, Sport Italia 2, Rai Sport 1, Rai Sport 2, Extreme Channel HD, Super Tennis HD.

 

Kanały sportowe wykorzystywane do transmisji na żywo meczów piłkarskich (Serie A, Bundesliga):

Sky Calcio HD 1-8 HD, 9-13 SD.

 

Duża ilość kanałów z pakietu TV (m.in. Fox HD), w niektórych przypadkach możliwość przełączenia na język angielski.

 

Polecam fanom Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę organizował kolejne tanie zestawy Sky Calcio oraz Sky Calcio + Sport. Jeden zainteresowany już jest. Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy zbierze się co najmniej dwóch kolejnych chętnych. Zapraszam do kontaktu na PM.

 

Cena za dekoder + kartę Sky Calcio będzie wynosić około 240 euro z wysyłką do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się zaobserwować, zakup pakietu Sky Calcio (czy Sky Calcio + Sport) nie oznacza, że uda nam się zobaczyć każdy mecz wymieniony w ramówce. Właśnie leci mecz Cesena - Napoli na kanale Sky Calcio 1 HD, wydawałoby się, że zwykły towarzyski meczyk, a tu zonk, PPV. Poszperałem w sieci i dowiedziałem się, że Serie B też jest jako PPV.

 

Kupując Prepaid Sky Calcio możemy być pewni tego, że zobaczymy wszystkie mecze Serie A + wybrane mecze Bundesligi + mecze Ligi Europy na kanałach Sky Calcio natomiast na Fox Sports wybrane mecze Premier League, Primera Division i Ligue 1. Są dwa kanały Fox Sports. Jeśli chodzi o LM, to w przypadku pakietu Sky Calcio (bez Sport) na 99% nie zobaczymy żadnego meczu, skoro zwykły mecz towarzyski jest zablokowany.

 

Pierwszy slajd na tej stronie mówi wszystko.

 

http://www.sky.it/offerta-sky/pacchetti ... alcio.html

 

Chętnym radzę skorzystać z pomocy Serialnika, bo nie ma sensu przepłacać. Niestety żyjemy w Polsce, każdy grosz się liczy. AJS sprawiło, że mamy wysokie oczekiwania, najlepiej więc jak najszybciej zapomnieć o tym, jaką ofertę mają Arabowie.

 

Kibice Premier League, Realu i Barcelony nie znajdą niczego lepszego niż nc+. Oferta Sky Italia kierowana jest głównie do fanów Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzięki pomocy Serialnika od dzisiaj jestem posiadaczem Sky Calcio. Cała operacja zakupu karty Prepaid Sky i dekodera przebiegła bardzo sprawnie i jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowany zakupem Sky to polecam kolegę Serialnika który wszystko załatwia i sprawnie ogarnia. Teraz z niecierpliwością oczekuję kolejnego sezonu Serie A. Większość szczegółów technicznych opisał Storczyk. Ja od siebie dodam że zeszły sezon oglądałem na platformie Al Jazeera Sport i przeskok w jakości oglądania z SD na HD robi duże wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD to podstawa, przydałby się jeszcze ten pakiet Sport z LM, bo mecze w HD i z DD 5.1 to naprawdę niezłe przeżycie. W końcu San Siro zabrzmi jak powinno :) Przy wyborze na dekoderze Dolby Digital po HDMI pojawia się komunikat, że mogą być problemy z dźwiękiem DD na niektórych amplitunerach. U mnie zadziałało, ale nie ma obawy, jest jeszcze Optical i Coaxial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. W sobotę o 19 miał lecieć mecz z hiszpańskiej Sociedad - Getafe, ale leci PSV - GA Eagles.

 

Transmisje w ten weekend wg przewodnika telewizyjnego z dekodera SKY

 

Piątek, 16-08-2013

21.00 Sochaux - Ol. Lyon (Fox Sports)

 

Sobota, 17-08-2013

13.40 Liverpool - Stoke City (Fox Sports)

15.25 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Sky Supercalcio, dźwięk DD 5.1)

15.55 Arsenal - Aston Villa (Fox Sports)

16.55 Marsylia - Evian (Fox Sports Plus)

18.25 Swansea - Manchester United (Fox Sports)

18.25 B. Mönchengladbach - Hannover 96 (Sky Supercalcio, dźwięk DD 5.1)

18.55 PSV - GA Eagles (Fox Sports Plus)

20.55 Valladolid - Bilbao (Fox Sports)

22.55 Valencia - Malaga (Fox Sports)

 

Niedziela, 18-08-2013

12.25 Ajax - Feyenoord (Fox Sports Plus)

13.55 Monaco - Montpellier (Fox Sports)

14.25 Crystal Palace - Tottenham (Fox Sports Plus)

15.25 Norymberga - Hertha Berlin (Sky Supercalcio, DD 5.1)

16.55 Chelsea - Hull City (Fox Sports)

17.25 B. Dortmund - Brunszwik (Sky Supercalcio, DD 5.1)

18.55 Barcelona - Levante (Fox Sports)

20.55 Real Madryt - Betis (Fox Sports)

20.55 PSG - Ajaccio (Fox Sports Plus)

22.55 Sevilla - Atletico Madryt (Fox Sports)

 

Poniedziałek, 19-08-2013

19.55 Vallecano - Elche (Fox Sports Plus)

20.55 Man City - Newcastle (Fox Sports)

21.55 Celta Vigo - Espanyol (Fox Sports Plus)

 

Podsumowanie:

7 transmisji z Primera Division

6 transmisji z Premier League

4 transmisje z Ligue 1

4 transmisje z Bundesligi

2 transmisje z Eredivisie

 

W środku tygodnia

Środa, 21-08-2013

20.45 Chelsea - Aston Villa (Fox Sports)

 

Posiadacze Sky Calcio + Sport mogą powyższe uzupełnić o mecze LM w środku tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...