Skocz do zawartości

Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy


Gość marekpolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, w przypadku meczów z BPL brak oryginalnej (angielskiej) ścieżki dźwiękowej.. W 1 kolejce wyglądało to tak:

 

Ligue 1 włoski / angielski

Premier League: włoski / włoski

Primera Division: hiszpański / włoski (5.1)

Eredivisie nie oglądałem.

 

Na Rai 1 mecze lecą zakodowane (wczoraj Superpuchar Włoch był niedostępny na Sky). Oprócz tego leciał Puchar Włoch na Sport Italia, który jest odkodowany na Sky. Tylko włoski komentarz.

 

Ja osobiście oglądam z włoskim komentarzem. To nie arabski, który niszczył uszy.

 

edit:

 

City - Newcastle (angielski komentarz)

 

-------------------------------------------------------

Program transmisji w paczce Sky Calcio - MECZE LIGOWE środa 21.08.2013 - poniedziałek 26.08.2013 (wg przewodnika tv z dekodera Sky, stan na 19-08-2013)

 

Serie A:

24-08-2013 (sobota) 18:00 - Verona - Milan (Sky Supercalcio, Sky Calcio 1) (DD 5.1)

24-08-2013 (sobota) 20:45 - Sampdoria - Juventus (Sky Sport 1, Sky Supercalcio, Sky Calcio 1) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 18:00 - Inter - Genoa (Sky Sport 1, Sky Supercalcio, Sky Calcio 1) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 20:45 - Napoli - Bologna (Sky Sport 1, Sky Calcio 1) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 20:45 - Livorno - Roma (Sky Calcio 2) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 20:45 - Lazio - Udinese (Sky Calcio 3) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 20:45 - Cagliari - Atalanta (Sky Calcio 4) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 20:45 - Torino - Sassuolo (Sky Calcio 5) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 20:45 - Parma - Chievo (Sky Calcio 6) (DD 5.1)

26-08-2013 (poniedziałek) 20:45 - Fiorentina - Catania (wkrótce)

 

Na Sky Supercalcio Diretta Gol, czyli to będzie pewnie studio z bramkami z każdego meczu na żywo.

 

Bundesliga:

23-08-2013 (piątek) 20:30 - B. Dortmund - Werder Brema (Sky Supercalcio) (DD 5.1)

24-08-2013 (sobota) 15:30 - FC Bayern - Nurnberg (Sky Supercalcio) (DD 5.1)

24-08-2013 (sobota) 18:00 - Hertha - Hamburg (Sky Calcio 2) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 15:30 - Braunschweig - Frankfurt (Sky Supercalcio) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 17:30 - Augsburg - Stuttgart (Sky Calcio 7) (DD 5.1)

 

Premier League:

21-08-2013 (środa) 20:40 - Chelsea - Aston Villa (Fox Sports)

24-08-2013 (sobota) 13:45 - Fulham - Arsenal (Fox Sports)

24-08-2013 (sobota) 16:00 - Southampton - Sunderland (Fox Sports)

24-08-2013 (sobota) 18:30 - Aston Villa - Liverpool (Fox Sports)

25-08-2013 (niedziela) 17:00 - Cardiff City - Manchester City (Fox Sports)

25-08-2013 (niedziela) 17:00 - Tottenham - Swansea (Fox Sports Plus)

26-08-2013 (poniedziałek) 21:00 - Manchester United - Chelsea (wkrótce)

 

Primera Division:

23-08-2013 (piątek) 22:00 - Athletic Bilbao - Osasuna (Fox Sports Plus) (DD 5.1)

24-08-2013 (sobota) 21:00 - Espanyol - Valencia (Fox Sports) (DD 5.1)

24-08-2013 (sobota) 23:00 - Villarreal - Valladolid (Fox Sports) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 19:00 - Atletico Madrid - Rayo Vallecano (Fox Sports) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 21:00 - Malaga - Barcelona (Fox Sports Plus) (DD 5.1)

25-08-2013 (niedziela) 23:00 - Betis - Celta Vigo (Fox Sports) (DD 5.1)

26-08-2013 (poniedziałek) 21:00 - Granada - Real Madrid (wkrótce)

 

Ligue 1:

23-08-2013 (piątek) 20:30 - Monaco - Tolouse (Fox Sports)

24-08-2013 (sobota) 17:00 - Valenciennes - Marseille (Fox Sports Plus)

25-08-2013 (niedziela) 14:00 - Lille - St. Etienne (Fox Sports)

25-08-2013 (niedziela) 21:00 - Nantes - PSG (Fox Sports)

 

Eredivisie:

23-08-2013 (piątek) 20:00 - Heerenveen - Ajax (Fox Sports Plus)

24-08-2013 (sobota) 19:45 - Heracles - PSV (Fox Sports Plus)

25-08-2013 (niedziela) 14:30 - Feyenoord - Breda (Fox Sports Plus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest żenujące a nie przykre... mamią ludzi ze MAJĄ PRAWA TAKIE ZE HO HO! a w rzeczywistości to mają... bo mają, ot tak po prostu. z braku konkurencji tak to wygląda, więc mogą twierdzić że posiadają najlepszą oferte. na polskie warunki jako jedyny gracz owszem, ale w porównaniu z Europą już tak różowo nie wygląda. Nie ma co oczekiwać polepszenia, trzeba szukać alternatyw jak włoskie Sky, czy do tej pory arabskie JSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox przy 2 kanałach pokarze więcej spotkań niż c+ w swoich 4. Trochę to staje się przykre

 

Właśnie dlatego zamieszczam program transmisji. Niech sobie ludzie porównają :)

 

No to mamy potwierdzenie, że na czas LM kanały Sky Calcio są zablokowane. Na Sky Sport na pewno leci LM z paczki Sport, za to na Sky Calcio 1-8 pisze, że PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanie techniczne. Dzisiaj podczas opadów i zachmurzenia padł mi sygnał zarówno ze Sky Calcio, jak i z Cyfrowego Polsatu. Większość kanałów HD miało problemy z odbiorem sygnału. Przyczyną jest prawdopodobnie mała czasza talerza - 60 cm.

I teraz zastanawiam się czy nowy talerz 80 cm wystarczy do komfortowego oglądania Sky, czy kupić coś większego?

GRABAR - A czy polecasz jakiegoś konkretnego producenta czy nie ma to znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanie techniczne. Dzisiaj podczas opadów i zachmurzenia padł mi sygnał zarówno ze Sky Calcio, jak i z Cyfrowego Polsatu. Większość kanałów HD miało problemy z odbiorem sygnału. Przyczyną jest prawdopodobnie mała czasza talerza - 60 cm.

I teraz zastanawiam się czy nowy talerz 80 cm wystarczy do komfortowego oglądania Sky, czy kupić coś większego?

GRABAR - A czy polecasz jakiegoś konkretnego producenta czy nie ma to znaczenia?

Nawet warto wziąć 90 cm. Nie zapłacisz za nią wielkiej kwoty, a w miarę dobrze ustawiona zapewni ci bezproblemowy odbiór nawet w czasie obfitego deszczu. No i też pamiętaj o... kablu. Mam porównanie nowego, a starego (poobcierana izolacja itd.) i jest wyraźna różnica w jakości sygnału na korzyść tego pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D I po co sie bylo Wam tak spieszyc?? Ci ktorzy kupili specjalnie wloski SKY dla Serie A wydali potezne pieniadze za kilka meczow wiecej niz w nC+ ^^ Zawsze trzeba wszystko na spokojnie, nie na wariata. Pelen pakiet nC+ z kanalami po POLSKU wyszedlby chyba taniej niz same wloskie kanaly ze sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

gdyby karta Sky działała na zwykłym tunerze, sam bym ją kupił, jak widać z rozpiski, wszystkie mecze włoskiej, dużo hiszpańskiej i francuskiej.. nie ma tego ani w nc+ ani w AJS..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D I po co sie bylo Wam tak spieszyc?? Ci ktorzy kupili specjalnie wloski SKY dla Serie A wydali potezne pieniadze za kilka meczow wiecej niz w nC+ ^^ Zawsze trzeba wszystko na spokojnie, nie na wariata. Pelen pakiet nC+ z kanalami po POLSKU wyszedlby chyba taniej niz same wloskie kanaly ze sportem.

 

Kupiłeś Sky Italia? Jeśli nie, to nie wiesz o czym piszesz. Za jakość się płaci, ale zastosowane przez Ciebie słowo, które miało określić jak wysoki jest koszt tej jakości, jest kompletnie nietrafione.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - mi Serie A calkiem wisi, wiec czy by byla czy by jej nie bylo w nC+, to mojego podejscia do oferty sportowej tejze platformy nie zmienialo.

 

 

Moje spostrzezenia odnosnie tej oferty:

Po 1. - brak mozliwosci odbioru Sky Italia na wlasnym sprzecie.

 

Po 2. - FULL Serie A? Dobre sobie :D Co z tego, ze macie wszystkie mecze, skoro zdecydowana wiekszosc meczow rozgrywana jest o tej samej porze (przewaznie 7/10). Tutaj macie rozpiske godzinowa na 3. kolejkę:

 

Sunday, September 15, 2013
Time	Home	 	Away	TV	Venue
14:00 BST 	Fiorentina 	 v  	Cagliari 		Stadio Artemio Franchi
14:00 BST 	Hellas Verona 	 v  	Sassuolo 		Stadio Marc`Antonio Bentegodi
14:00 BST 	Internazionale 	 v  	Juventus 		Stadio Giuseppe Meazza
14:00 BST 	Lazio 	 v  	Chievo Verona 		Stadio Olimpico
14:00 BST 	Livorno 	 v  	Catania 		Armando Picchi
14:00 BST 	Napoli 	 v  	Atalanta 		Stadio San Paolo
14:00 BST 	Parma 	 v  	AS Roma 		Stadio Ennio Tardini
14:00 BST 	Sampdoria 	 v  	Genoa 		Comunale Luigi Ferraris
14:00 BST 	Torino 	 v  	AC Milan 		Stadio Olimpico Grande Torino
14:00 BST 	Udinese 	 v  	Bologna 		Stadio Friuli

Źródło: http://espnfc.com/fixtures/_/league/ita ... -a?cc=5739

 

Owszem bedziecie miec wszystkie mecze, ale wydaliscie tyle kasy, zeby ogladac w kazdej kolejce srednio 5 spotkan na zywo i 5 z powtorek. Ludzie w nC+ za duzo mniejsza kase beda miec 3 mecze (NAJCIEKAWSZE) na kolejke z PL komentarzem. Widze, ze motywem przewodnim wyboru Sky Italia jest to, ze chcecie miec "na wylacznosc" mecze tak swietnych druzyn jak Genoa 1893, Atalanta czy Bologna - interesujące.

 

Po 3. - trzeba zakupic bez sensu dekoder od SKY Italia za 80 €, ktory potem wywalicie do smieci, albo bedziecie na nim stawiac kwiatki (odbior TYLKO SKY Italia) i nie mozna na nim dodawac wlasnych kanalow, nawet FTA (tak sie domyslam, bo to w koncu dedykowany dekoder).

 

Po 4. - Ja w nC+ mam tyle meczów lig zagranicznych (teraz jak dojdzie Serie A to juz w ogole), ze i tak nie jestem w stanie wszystkich obejrzec - w SKY moze byc wiecej, ale to tylko złudzenie, ze macie tam lepsza ofertę.

 

Po 5. - place 72 zl za pakiet Canal+ Kompakt z multiroomem (wszystkie kanaly sportowe oprocz Polsat Sportowow i TVP Sport). Poza tym nie mozna ogladac w kolko sportu - ogladam tez kilka kanalow, na ktorych sa ciekawe materialy - wy macie TYLKO sport, bo chyba nie powiecie mi, ze bedziecie ogladac wloskie kanaly z filmami, bajkami itd. (naprawde trzeba dobrze znac jezyk zeby cokolwiek zrozumiec), ktore sa tam w ofercie podstawowej.

Sprawdziłem w kalkulatorze paypala, wychodzi przy dzisiejszym kursie euro 1065 zł. Nadal mniej niż nc+ platinum, ale blisko 90% więcej niż JSC.

72 zl * 12 miesiecy = 864zl ; nie dość, ze duzo taniej to pamietajcie, ze to nie tylko sport ale tez kilka innych kanalow, ktore prezentuja ciekawe materialy no i to wszystko po POLSKU.

 

Po 6. - Liga Mistrzów? Może nC+ nie bedzie transmitowalo wszystkich meczow, ale przeciez i tak zwykle godne ogladania sa maksymalnie 2 mecze jednego wieczora i to dosyc rzadko, glownie jest tylko 1 ciekawy, wiec kazdy i tak oglada wlasnie ten najciekawszy mecz - poza tym, jezeli chce ogarnac wszystkie naraz, to mam cos takiego jak Multiliga Mistrzów - pelen przeglad sytuacji na wszystkich stadionach. Wy takich bajerow w SKY Italia chyba nie macie i nie bedziecie miec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja tego włoskiego Sky nie zakupiłem.

 

2. - Dobrze wiesz, że dokładny terminarz jest tylko na razie na 2. kolejki Serie A TIM. A z tym "na wyłączność" to raczej gwarancja dla sympatyka konkretnej drużyny, że ten klub będzie mógł oglądać zawsze i tak czasami gdzieś widziałem na forach, że byli to fani wielu włoskich ekip, także jak Genoa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5. - place 72 zl za pakiet Canal+ Kompakt z multiroomem (wszystkie kanaly sportowe oprocz Polsat Sportowow i TVP Sport). Poza tym nie mozna ogladac w kolko sportu - ogladam tez kilka kanalow, na ktorych sa ciekawe materialy - wy macie TYLKO sport, bo chyba nie powiecie mi, ze bedziecie ogladac wloskie kanaly z filmami, bajkami itd. (naprawde trzeba dobrze znac jezyk zeby cokolwiek zrozumiec), ktore sa tam w ofercie podstawowej.
Sprawdziłem w kalkulatorze paypala, wychodzi przy dzisiejszym kursie euro 1065 zł. Nadal mniej niż nc+ platinum, ale blisko 90% więcej niż JSC.

72 zl * 12 miesiecy = 864zl ; nie dość, ze duzo taniej to pamietajcie, ze to nie tylko sport ale tez kilka innych kanalow, ktore prezentuja ciekawe materialy no i to wszystko po POLSKU.

Jeśli porównujesz ofertę dla nowych użytkowników Sky Italia, to weź się zlituj i chociaż przytocz ofertę dla nowych użytkowników nc+, a nie koloruj o swoich 72 zł miesięcznie, których nikt w tym temacie nie dostanie. Oferta nc+ dla nowych abo, zawierająca niezbędny dla fanów piłki nożnej Canal+ Sport HD, na 12 miesięcy to tylko pakiet Canal+ Platinum:

- 12 x 99 zł abonament + 1 x 199 zł aktywacja mediabox+ [koszt całkowity: 1387,00 zł]

- 12 x 104 zł abonament + 1 x 49 zł aktywacja mediabox+ [koszt całkowity: 1297,00 zł]

Więc Twoje "dużo taniej" w przypadku nowych abonentów się gdzieś.. straciło :mrgreen:

 

Poza tym zauważyłeś, że nc+ zapodaje multiligę przy Lidze Mistrzów, a nie zauważyłeś, że w sobotę o 20:45 na Sky Supercalcio HD leci "Panoramica" (czy jakoś tak), czyli konferencja z wszystkich stadionów Serie A? Pewny nie jestem, ale we wtorek na tym samym kanale widzę "Diretta Gol Champions League" i w opisie też jest mowa o łączeniu się z najlepszymi meczami.

 

Na swoje usprawiedliwienie podam, iż nie mam ani Sky Italia ani nc+, tylko stwierdzam, że Twoja analiza jest mocno tendencyjna i pachnie fanbojstwem nc+. Ostatecznie pominąłem fakt, że ludzie w tym wątku mają głęboko w nosie czy dana transmisja leci po polsku, włosku czy arabsku :lol: zresztą zamiast komentarza asów pokroju Jagody czy Terleckiego faktycznie lepiej słuchać wychwalania Allaha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkwatata ----- Kupiłem Sky Calcio żeby oglądać mecze Juventusu. Wydając 1050 zł mam pewność że obejrzę wszystkie 38 meczy Serie A , oraz całe Coppa Italia. Wszystko w jakości Hd, ze studiem przed meczem. Ligi mistrzów nie obejrzę. Zostaje mi powtórka następnego dnia na Supercalcio. I teraz policz sobie ilość pieniędzy które zainwestowałem z ilością meczy które obejrzę. Porównaj NC + ze Sky i zrozumiesz dlaczego niektórzy wybrali włoską platformę. GRABAR napisał że z cenami nie jest tak różowo.

A ja mam dodatkowo osobisty powód żeby nie kupic cyfry. Dwa lata temu kupiłem pakiet sport żeby oglądać Juve. W sezonie 2011/2012 obejrzałem mniej niż 20 meczy z czego większość zaczynała sie dwie minuty przed początkowym gwizdkiem. Gdy Juve zdobyło Scudetto i był mecz w którym świętowali i podnosili mistrzowski puchar, a do tego Del Piero miał pożegnanie to te gnoje puścili powtórkę ligi francuskiej i premier league. Czarę goryczy przelało nie wykupienie praw do transmisji na zeszły sezon. Płaciłem im kasę do lipca tego roku. Ich dekoder odłączyłem żeby podpiąć Al Jazeere. Rok temu.

Także może zrozumiesz że są ludzie którzy wymagają określonej oferty i są w stanie za nią więcej zapłacić. No właśnie ale czy mnie wychodzi więcej za tyle meczy ulubionej drużyny? Chyba nie.

Edit : Umkwatata - piękne posty napisałeś ale zwróć uwagę na pisownie. Polskie znaki piszemy z alt, na tablecie trzeba przytrzymać daną literę chwilę dłużej. Pozdrawiam Pana.

Edit : Puchar Włoch nie jest w Hd, jest na kanale z platflrmy Sky - Sport italia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...