Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czytam od jakiegoś czasu kilka tematów - ale im więcej czytam tym mam większy mętlik... Mylę pojęcia - nie wiem co cameleon, ADB a często się to pojawia.

 

Zapytam więc wprost i bardzo proszę o wyrozumiałość chociaż pewnie większość z Was chciałaby napisać "sto razy było pisane" itp.

 

Aktualnie posiadam umowę w Cyfrze, MR z dekoderami Philips DSR 7201 250 GB oraz Sagemcom 183

są to oczywiście dwie niezależne karty. Umowa ważna jeszcze do końca maja.

 

W świetle ostatnich informacji, że niezależne karty miałby być jedynie do końca miesiąca proszę o odpowiedź:

 

byłbym zainteresowany migracją do nc+ ale w jednym z tematów użytkownik Kibo no Hikari wspominał żeby przed rozmową z konsultantem udać się do punktu nc+ i wymienić sprzęt i dopiero zawrzeć umowę migracyjną, żeby zrobić to w tym samym miesiącu co migrację żeby uniknąć dodatkowych opłat

Ale nie za bardzo też rozumiem samą idee wymiany sprzętu - miałbym przyjść z tym Sagemcom i wymienić go na jaki dekoder? Bez problemu to robią w punkcie - jeśli tak to na jakiej podstawie? Przepraszam jeśli za dużo pytań zadaję ale chciałbym mieć klarowność sytuacji.

 

Czy w moim przypadku (osobne karty MR) muszę się spieszyć do końca miesiąca z migracją żeby utrzymać taki stan rzeczy, czy to dotyczy abonentów w innej sytuacji, nowych bez MR?

Nie chcę przechodzić na dekodery mediabox, te co mam teraz są wystarczające - ew. ten Sagemcom zamieniłbym na jakiś z dyskiem do nagrywania też w drugim pokoju.

 

Bardzo proszę o wyjaśnienie nurtujących mnie kwestii, najlepiej w możliwie prosty sposób a nie operowanie "ADB" bo do teraz nie wiem co to jest. Dzięki za wyrozumiałość dla "niekumatego". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ten wątek ale to twój pierwszy post więc;

Te karty niezależne to właśnie camele które podczas migracji pozostawiasz i nic się nie zmienia

ADB to dekodery ze sparowanymi z nim kartami

Podczas migracji możesz wymienić dekoder np. Pace za 0

 

Odpowiedni wątek viewtopic.php?f=174&t=30710&start=21465

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sytuacja z koniecznością szybkiej migracji mnie nie dotyczy bo już mam 2 karty i one nawet jak wyemigruję w kwietniu/maju u mnie zostaną a tylko wymienię sobie Sagemcom na Pace? To mój ostatni post tutaj żeby nie zaśmiecać złego wątku i ew. będę kontynuował w podanym wątku. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak będzie chyba najprościej bo widze ze u mnie w mieście tez jest ten punkt serwisowy dziękuje wszystkim za pomoc :) ciekawe jaką dostane propozycje obecnie posiadam universe+ 6xc+ history hd 60.99 zł i jestem z tego zadowolony gdyby nie to ze po okresie minimalnym cena sie zmieni to bym nie pisał nawet tego wypowiedzenia chciałbym dostac tosamo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...