Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość odkupienia od kogoś 2 kart z C+ jeśli kończy mu się umowa i nie chce jej przedłużać i korzystanie z MR w nc+ na zasadach 2 niezależnych dekoderów?

Musisz się śpieszyć. Cyfrowiczów pozostała "Garstka", aby zrobić cesję. Albo........ http://cardsplitter.pl/karty-kodowe-c-37_180.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji ze sklepu w Legnicy jest to forma zarówno prepaid (którą można u nich przedłużać ok. 2 m-ce przed końcem okresu ale też tylko na zasadzie prepaid) jak i forma normalnej umowy z płatnością miesięczną, którą można poszerzać na większy pakiet w dowolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie odnośnie oferty. Interesuje mnie pakiet Sport + za 69 zł w nc+. O co chodzi z tą opcją Extra +? Czy te kanały usuną mi po 5 miesiącach jeśli nie zgodzę się nie podwyżke sumy o 10zł czy jak? I czy kanały nie gwarantowane mogą mi w każdej chwili usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą opcją Extra +? Czy te kanały usuną mi po 5 miesiącach jeśli nie zgodzę się nie podwyżkę sumy o 10zł czy jak?

Tak.

I czy kanały nie gwarantowane mogą mi w każdej chwili usunąć?

To rzadki przypadek. Jednak wpierw to operator musiałby stracić prawa do jego nadawania. I ta opcja dotyczyłaby wszystkich bez wyjątku abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem, dlatego proszę o pomoc i wyrozumiałość. Obecnie jestem abonentem CP , umowa na 27 miesięcy kończy mi się w styczniu, ale chciałbym zamówić teraz dodatkowo Cyfrę , z pakietem premium sport. Czy jest szansa wynegocjowania lepszych warunków umowy , w zasadzie interesują mnie jedynie kanały C+Sport oraz Family. Czy waszym zdaniem opłacałoby się także poczekać i czy przewidujecie jakąś ciekawszą promocje niż opłata 69.90 bez żadnego upustu chociażby 3 miesiące za pół ceny. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy cyfra doszła do N ki to tanio nie będzie bo podnieśli cenę i na pewno podniosą .

Alternatywą jest oferta w Mixie i w tym przypadku płacisz kiedy chcesz oglądać lub umowa na 12 miesięcy i masz 10 zł taniej .

Przestroga nie załatwiaj nic przez telefon i nie podawaj numeru telefonu bo mogą cię oszukać a z nimi nie wygrasz .

http://ncplus.pl/oferta/nc-plus-mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Cyfra doszła do n, tylko n doszła do Cyfry. A raczej Cyfra wzięła pod swoje skrzydła bankruta n. W n było prawie tak samo drogo i wcale nie była taka tania jak sugerujesz. Może była troszkę tańsza ze względu na to, że nie było w niej tyle sportu co w C+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...