Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z umowy - hasło literowe :P

A jeśli na umowie nie ma hasła i nie było się abonentem Cyfry+ i/lub N-ki ?

 

Dostałem informację na maila od konsultanta, że możliwość zalogowania się do ica będzie możliwa za kilka dni i wtedy podczas rejestracji ustalę sobie indywidualne hasło. Tylko dni mijają, a możliwości rejestracji dalej brak :brawo: Oczywiście nie próbuję nawet dodzwonić się już do 801 044 944 lub 22 31047 47 bo szkoda kasy, a nie wiem co naciskać, żeby w ogóle się połączyć z konsultantem, a nie sprzedawcą VOD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie z "kontatku" dostałem informację, że ustalę sobie sam za kilka dni :) Zawsze zachęcają do rozmowy telefonicznej :)

 

@banita24 - o to ciekawe, a który numer wybierasz: 801 044 944 czy 22 31047 47 ? Bo opcja "nie wybrałeś żadnego numeru, wracasz do początku wysłuchiwania bla bla" mało kusząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z umowy - hasło literowe :P

A jeśli na umowie nie ma hasła i nie było się abonentem Cyfry+ i/lub N-ki ?

 

Dostałem informację na maila od konsultanta, że możliwość zalogowania się do ica będzie możliwa za kilka dni i wtedy podczas rejestracji ustalę sobie indywidualne hasło. Tylko dni mijają, a możliwości rejestracji dalej brak :brawo: Oczywiście nie próbuję nawet dodzwonić się już do 801 044 944 lub 22 31047 47 bo szkoda kasy, a nie wiem co naciskać, żeby w ogóle się połączyć z konsultantem, a nie sprzedawcą VOD :D

Ja takie hasło musiałem już podać podczas zamówienia.Nic nie naciskasz i połączysz się z konsultantem.Przynajmniej ja ostatnio tak miałem i połączenie nastąpiło bardzo szybko.A to icok to wielka lipa posiadam Univers+Family&Sport+HBO+Redlight HD a tam widnieje tylko goły Univers.Ale konsultant twierdzi że jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam wziąć hasło do ICA? Mam tylko numern abonenta z umowy

Zakładasz konto na ICA Cyfry+, tam podajesz hasło, i inne dane. Nr 7 cyfrowy(twój abonencki, rzecz jasna) w ciągu bez tego po myślniku. Taką wiadomość dostałem od NC+ i tak też się rejestrowałem.

 

Podczas rozmowy telefonicznej teraz nie ma zakładanego hasła na poczekaniu, dopiero po umowie na mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu nie wszyscy są z Cyfry. Zakładam, że abonenci po Cyfrze tworzą konta w ICA na nowo przy pomocy numeru abonenta oraz numeru PESEL i pewnie wtedy sami ustalają hasło. Może nowi abonenci NC+ hasła literowego i cyfrowego powinni szukać pośrodku swojej umowy(pole dane sprzętu i kontraktu) a jeżeli tam go nie ma to telefon na BOK w celu zmiany/utworzenia hasła i sprawa z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu nie wszyscy są z Cyfry.

A co jeśli nie byłem abonentem Cyfyr+, nie miałem ich sprzętu, a miałem się tam zarejestrować (co zrobiłem) do ICA ? Zaskoczony ? Witamy w NC+ :D

Nie, na umowie nie miałem nawet wolnego miejsca na hasło.

Być może różnice są spowodowane pakietami z NC+MIX, a nie "zwykłego" NC+, choć prawa abonenta takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...