Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sundance630.png?bc=White&w=595

Standardowo koszt tego kanału to 2,99 zł/mc. 8)

Może warto :lol2:

Maraton horrorów na Halloween w Sundance Channel

Z okazji Halloween (31 października 2013 roku) filmowy kanał Sundance Channel wyemituje ekskluzywną serię horrorów.

Będzie to maraton strachu, dla miłośników kina niezależnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, żeby nie zakładać odrębnego tematu mam takie pytanko. Niedawno przedłużyłem umowę z nc+ i płacę teraz 59 zł pakiet universe plus w gratisie Canal + Family i Canal + Family2. Orientuje się ktoś w jakiej kwocie jest możliwość wykupienia dodatkowo samego canalu + ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest coś takiego dla osób już zmigrowanych?

 

Może się mylę, ale te nieoficjalne pakiety (C+ Premiere, C+ Film itd.) oferowane są wyłącznie osobom migrującym, a później już musztarda po obiedzie.

Był chyba tylko 1 przypadek gdzie komuś eksperymentalnie zaoferowali C+ Premiere, po jakichś wcześniejszych zabawach z C+ Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był chyba tylko 1 przypadek gdzie komuś eksperymentalnie zaoferowali C+ Premiere, po jakichś wcześniejszych zabawach z C+ Family.

 

Na razie była jedna taka oferta ale można sie spodziewać dalszych tego typu propozycji. W końcu wąż w kieszeniach abonentów plus walka o dochody zmusi beton decyzyjny do uelastycznienia dostepu do oferty poszerzajać o dostęp okazjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy kanały hd które są na nc+ np History HD, filmox HD da się oglądać na dekoderze SD np strong w wersji nie HD?? Pytam gdyż mam rozdzieloną cyfrę na 4 tv z czego tylko w jednym mam dekoder HD a w reszcie dekodery strong.Czy wszystkie kanały które działają w wersji HD na dekoderze HD będą działać na strongach w wersji nie HD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jestem żółtodziobem jeżeli chodzi o tv sat i liczę na pomoc kogoś życzliwego

jutro chcę kupić w sklepie stacjonarnym tuner do nc+ (stara karta cyfry)przez internet nie chcę kupowac bo zalezy mi na czasie i jutro do 15 musze zakupić, jak wybrać tuner na którym odbiorę programy na mojej karcie? byłem w saturnie i jest kilka tunerów ale nie wiem jak dokonać wyboru czy tuner do karty nc+ musi mieć jakies oznaczenie ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...