Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnowałem z HBO Digital. Moim zdaniem ten VOD to porażka, np. mój syn chciał obejrzeć serial "Obcy w Ameryce", ale ściągnął mi się tylko czwarty odcinek, a potem chyba przedostatni, po czym zanim pojawiły się pierwsze odcinki, to serial został usunięty. ten cały vod miałby sens TYLKO I WYŁĄCZNIE wtedy, gdy filmy byłyby dostępne / ściągane na bieżąco. A w takie sytuacji nie chcę tego nawet za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie miały być wgrywane pozycje JESZCZE niedostępne na HBO - w praktyce są to JUŻ emitowane filmy i seriale. Najlepszym rozwiązaniem wydaję się możliwość wyboru (w końcu na żądanie) co w jakiej kolejności ma sie sciągać. Np. jeśli z ok 30 pozycji interesuje mnie szczególnie kilka, to powinna być możliwość ustawiania priorytetów sciągania. W tej chwili wygląda to tak, że czeka sie prawie miesiąc na dany film, a on najczęściej znika z listy przed zapisaniem na dysk twardy. Nic wiec dziwnego, że nadawca wydłużył czas promocji, bo być może do końca roku zostaną wprowadzone znaczące poprawki i zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to juz jest oczywiste, HBO D jest calkowicie nietrafiona usluga (w wariancie Cyfry - w kablu to moze jeszcze bedzie sens). Wiec poki jest za darmo to niech sobie moze i bedzie ale po zakonczeniu "promocji" to chyba tylko fanatycy pozostana przy tym "VoD-zie" :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest nowy na forum witam wszystkich !!!

PIerwszy post wiec opowiem troche o sobie :wink:

 

Od listopada zeszłego roku byłem szczęśliwym posiadaczem skromnego dekodera thomson TS-4

Ale z racji tego że posiadam Tv Hd to se postanowiłem zafundować dekoder PVR hd.

I tu zaczęły się problemy ...

Zaczęło sie od tego że prawie 2 dni potrfało zanim miałem kanały Hd , wtedy mieli przeprowadzkę dekoder odebrałem 9 maja, w sobote zamontowałem czesze 80 cm i konwerter twin .

W niedzielę miałem już wszystkie kanały hd i byłem nawet zadowolony.

Aktywowałem Hbo digital i w niedzielę byłą juz aktywna (pokazał sie napis przy filmie usługa niedostepna )

Dekoder od początku dziwnie sie zachowywał resetował gubił sygnał itp itd, dodam że przez 3 dni nie sciagnął mi sie zaden film.

Czarę goryczy przelał fakt ze jak przełączyłem na radio to po 2 minutach miałem reset dekodera i tak za każdym razem...

Wiec polecili w bok-u wymienic dekoder.

W środę 14 maja wymiana na nowy . Nie mogłem sprawdzić czy cos sie ściągnie bo miałem soft 76

W piątek sie sciagnął 79 i czekałem co sie wydarzy ....nie wydarzyło sie nic, chyba w poniedziałek czy wtorek po kolejnym telefonie do bok odkryłem że typ konwertera nie jest ustawiony na twin ( nie wiem czy to miało znaczenie). wiec ustawiłem na twin i czekanie ...

W czwartek rano włączam tvi co widzę sćiągnął sie 1 odcinek Kompanii braci

I zeby juz nie przedłuzac od tamtej pory nic więcej sie nie ściągęło !! dodam ze nic się nie nagrywa w nocy i ustawiałem juz na kanał 70 i 1 i d...pa

W bok to juzchyba mnie wszyscy znają konsultanci i niektórzy próbuja jeszcze świrować odpowiedzi włącz - wyłącz , spluń przez prawie ramię, a niektórzy mówią wprost - nie potrafimy pomóc !!!!!! heheheh paranoja

Dziś mieli mi jeszcze raz przesłać uprawnienia do tej usługi (przecież je mam !!!!!) i dam mu szanse jak nie to wymieniam na nowy i jak nie pójdzie to dekoderek zostanie wymieniony i operator pewnie też

 

Uffff to był najdłuzszy post w moim życiu- dzieki za cierpliwość :)

Ktoś ma jakieś pomysły i porady ????? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i stał sie cud po mojej rezygnacji z hbo i hbo digital - było to chyba w środę dziś w nocy nastapił cud 2 filmy się sciagnęły i nawet nie zostawiłem na kanale 70 , moze rezygnacja i moje maile tak na nich podziałały ???? Sam już nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytan zwiazanych z HBO Digital

1 czy cokolwiek jest w HD?

2 format obrazu to 4/3 czy moze 16/9 ?

3 mozna wlaczyc oryginalna sciezke dziekowa i napisy?

z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

 

PS czy na zwyklych kanalach HBO sa juz dostepne napisy i orygonalna sciezka czy nadal tego nie ma? (mniej wiecej od 2 miesiecy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niech jeszcze popracują nad sciaganiem filmów.

Chciałem sobie pooglądać serial o którym mowa w poprzednim poście. Nigdy mi się nie ściągnął pierwszy odcinek, tylko któreś kolejne. Pierwsze odcinki niedawno znikneły. Dziś wstałem i ucieszyła mnie jedna z pozycji na liście, najechałem na nią i oczywiście NIEDOSTĘPNE. Wiec po kiego czorta ładować to na listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...