Skocz do zawartości

Nie mogę zalogować się do ICA


kocik89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

"Numer umowy ulega zmianie ze względu na ujednolicenie systemów informatycznych. Ponieważ nowa promocja jest zapisywana w nowym systemie do obsługi Abonentów, ma inaczej skonstruowany schemat oznaczania umów. Dla Abonentów z dekoderami ADB, w większości przypadków oznacza to konieczność utworzenia nowego konta w ICA (z użyciem nowego numeru umowy), ponownej rejestracji w serwisie nc+GO i HBO GO (również używając nowych danych)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Po zalogowaniu się do strefy abonenta nie pisze jaki posiadam pakiet, a jakiś czas to pisało. Chciałem sprawdzić czy jest tam pakiet hbo, który dostałem w ramach reklamacji do końca marca. Pakiet nadal włączony, a przy rozmowie z konsultantką zaznaczyłem by go na koniec marca wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę sie zalogować do ICA. Rok temu zmigrowałem z N do NC+ i numer abonenta był ten sam i mogłem się logować. W środę przedłużyłem umowe i konsultant przesłał mi mailem nowy numer umowy i nowy numer abonenta oraz info, że hasłem są 4 ostatnie cyfry z karty w dekoderze. Wchodzę do ICA N, wpisuję dane i dostaję komunikat: Błędny numer klienta, a jak wpiszę stary numer to mam info: Konto zablokowane, proszę skontaktować się z infolinią. Czy możecie pomóc? Czy coś mogę spróbować poza telefonem na infolinię? Numer karty posiada myślnik przed ostatnią cyfrą, czy cztery ostatnie to te 3 cyfry przed myślnikiem i ta ostatnia po myślniku, czy może ta po myślniku nie jest ważna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ile cyfr ma nr abonenta ?

 

Po zmianach które nastąpiły 4 marca, jesli dostajecie nowy nr abo wyglądający tak: xxxxxxx-01 to wchodzicie na ica.ncplus.pl, wpisujecie 7 cyfr przed myślnikiem i klikacie DALEJ, w następnym kroku klikacie "Utwórz konto" i wypełniacie po kolei wszystkie pola, pamiętając że nr abonenta to 7 cyfr przed myślnikiem, po stworzeniu konta możecie już się zalogować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer abonenta ma 7 cyfr. jak wchodzę na ica.ncplus.pl i daję dalej to przenosi mnie na ica.cyfraplus.pl Dałem utwórz konto, mimo, że jest napisane, że tylko dla abonentów cyfry+, i wypełniłem danymi. Dostałem komunikat, że albo numer abo albo pesel jest błędny.

 

Edit:

Wykonałem numer na infolinię i dostaęłm info, że po zmianie umowy potrzeba 3 dni na wprowadzenie wszystkiego do systemu i ICA dla mnie będzie aktywne 5 kwietnia i powinienem zacząć od tworzenia konta na ica.cyfraplus.pl Zobaczymy w weekend czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieprawidłowy kod błędu" - takie info wyskakuje mi dzisiaj po podaniu prawidłowych danych i próbie zalogowania się do nc+ica.

Jako ciekawostkę podam ,że w piątek (dwa dni temu) wszystko było dobrze i wchodziłem do nc+ica bez przygód.

Wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś namieszali.Normalnie można się zalogować, ale gdy chcę zapłacić za fakturę to po kliknięciu w "zapłać" nic się nie dzieje i nadal pozostaje na tej samej stronie :(

ja mam to samo dziś.Chciałem zapłacić za fakturę a tu zonk,nie przełącza mnie na te strone a automatycznymi płatnościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...