Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jacekn1, mam właśnie tak samo, czyli Stronga 6880 w bezpłatnym użytkowaniu a obecnie widzę, że w promocji w internecie także przy moim pakiecie canal+start jest sagemcom za 0zł. Na infolinii powiedziano mi, że jak się będzie kończyła umowa to można będzie zmienić. A jakby teraz wypowiedzieć umowę w związku ze zmianą regulaminu? Jakieś inne pomysły? Zależy mi na dekoderze obsługującym DiseqC a ten Strong bywa denerwujący - zawiesza się, nie działa EPG itd. Wydaje mi się, że Sagemcom nie może być gorszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w ofercie CANAL+ Start można wybrać między dekoderem Pace PVR HD, a Philips PVR HD. Z racji tego, że dawno wypadłem z tematu dekoderów, to który z nich warto wziąć? Cena taka sama (15 zł. miesięcznie), więc chodzi o samą techniczną sprawę tych dekoderów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś poleciłbym ci na 100 % Philipsa, ale po tym jak Cyferka zaczęła się bawić w nim softem i wrzuciła ten z Pace do niego to non stop się wiesza, ciężko reaguje na pilota i w ogóle porażka.

Dlatego ja na twoim miejscu bym wziął Pace, znacznie lepiej radzi sobie ze wspomnianym softem i (chyba) ma większy dysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, WAŻNE!

 

Od dziś zmienił się transponder, z którego nadawany jest TVP Info, więc osoby, które wysyłają uprawnienia na wszystkie dekodery poza sagemcomem - proszę wysyłać na TVP 1 :) Oczywiście na sagemcom na kanałach z częstotliwości 10796 V.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kate

Od dzisiaj uprawnienia w C+ nie beda przechodzily na TVP info

Zmiana parametrow na liscie C+, wiec TVP info jest juz z polsatowskiego TP

Uprawnienia na tvp 1, tvp 2, c+ sd i innych z tp Cyfry.

 

Nowe parametry techniczne kanału TVP Info dla abonentów CYFRY+:

Hot Bird 8 (13,0°E)

tp. 79 (12,284 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: TVP INFO

PID V: 261

PID A: 262

PID PCR: 261

SID: 10506

PID PMT: 32

Provider: Cyfrowy Polsat S.A.

Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat, S4/N3 - CYFRA+), Viaccess PC 3.0 (TP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko,na strychu leży dekoder philips 3010 ten po WIZJI ale od CYFRY z tego co pamiętam w roku 2007-08,nie mogłem na nim odbierać programów CYFRY po wymianie kart czy jakoś tak,i tu pytanie: czy można go jeszcze przywrócić do życia czy dać sobie z nim spokój?

Przydałby się taki zapasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli ma oznaczenie philips 3010, to może być DSB 4.0, a on nie obierze programów z FEC 5/6... :/ ale można sprawdzić, bo DSB 4.1 nadal działają :D który to model można sprawdzić po numerze seryjnym, ale teraz nie sprawdzę tego niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...